Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez roslinka_zielona » 4 lis 2011, 12:02 Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

chciałabym się poradzić kogoś kto ma pojęcie o programach do obrabiania zdjęć i filmów. otóż zależy mi na programie, który pozwoli mi zrobić zdjęcia z filmu jaki mam na płycie dvd. pewnie to wszystko nazywa się jakoś naukowo ale wybaczcie proszę laikowi.


kasia
Avatar użytkownika
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Wiek: 39
Dołączyła: 7 cze 2009, 21:30
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 4 lis 2011, 12:36 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

bardzo prosty sposob: PrtScrn
:)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez monique » 4 lis 2011, 14:48 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

PowerDVD robiło pamiętam ładne screeny. Ściągnij sobie wersje testową i spróbuj.

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez adi84 » 5 lis 2011, 06:14 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

Draco dodaj, że to taki przycisk na klawiaturze :P

adi84
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączył: 23 maja 2010, 08:12
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 5 lis 2011, 11:28 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

adi84, sorki, dla mnie to bylo zbyt oczywiste, nie pomyslalem o innych :)

Dodano: -- 6 lis 2011, o 11:32 --

dziwne, kolega Bartsun dal mi trzy minusy za to, ze napisalem tu podpowiedz... niektorzy to naprawde maja cos z glowka... pozdrowienia dla zawistnych...

Guest
 
 
Góra
-3

MężczyznaPostNapisane przez pawel_p » 27 lut 2015, 18:25 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

roslinka_zielona napisał(a):chciałabym się poradzić kogoś kto ma pojęcie o programach do obrabiania zdjęć i filmów. otóż zależy mi na programie, który pozwoli mi zrobić zdjęcia z filmu jaki mam na płycie dvd. pewnie to wszystko nazywa się jakoś naukowo ale wybaczcie proszę laikowi.


kasia


jest taki program VLC
genialny odtwarzacz do plików multimedialnych
darmowy, szybki, nie wymaga kodeków
i on ma taką funkcję
zmenu obraz wybierz wykonaj zrzut ekranu
i już

pawel_p
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 gru 2014, 22:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 28 lut 2015, 00:07 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

mysle ze po ponad 3 latach ta osoba znalazla to co szukala :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez pawel_p » 28 lut 2015, 09:13 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

a inne osoby, które szukają teraz. Temat nie był zamknięty. Teraz jest.
Jeszcze jakieś problemy ? Chętnie pomogę. ;)

pawel_p
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 gru 2014, 22:10
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 28 lut 2015, 14:10 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

pawel_p napisał(a):a inne osoby, które szukają teraz. Temat nie był zamknięty. Teraz jest.
Jeszcze jakieś problemy ? Chętnie pomogę. ;)



Wiec uważasz, że skoro każdy ma w kompie painta i prosty sposób na zrzucanie ekranu będzie instalować do tego specjalnie beznadziejne programy? Jak dla mnie to beznadziejna pomoc i jeśli na inne problemy masz podobne rady to ja podziękuję :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez pawel_p » 28 lut 2015, 17:43 Re: Zdjęcia z filmu/nagrania możliwe?

o kurde. Zapomniałem że to jest POLSKIE FORUM i polska kultura.
w takim razie ja również podziękuję
miłego dnia

pawel_p
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 gru 2014, 22:10
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA

cron