MOT

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

PostNapisane przez Guest » 22 mar 2012, 19:33 MOT

Moje pytanie brzmi. Jak wyglada sprawa z nowym autem z salonu w Polsce takie auto nie musi miec robionego przegladu przez dwa lata, a jak to wyglada w Angli???

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez dworek » 22 mar 2012, 20:21 Re: MOT

Witam, tak dokladniej to 3 lata nie musisz robic przegladu i tu jest dokladniej tak samo , Wiem bo moje auto ma 2 lata i jeszcze przez rok nie musze robic przegladu bo pytalem o to w dvla, pozdrawiam

dworek
Początkujący
 
 
Posty: 41
Dołączył: 24 sie 2007, 22:44
Reputacja: 9
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 23 mar 2012, 05:43 Re: MOT

Super wlasnie ja tez mam zamiar kupic dzisiaj 2 letnie auto dlatego pytam, a jeszcze jedna sprawa jak placisz tax to nikt na poczcie nie marudzi, ze nie masz MOTu czasem mozna tu trafic na nie kompetetnych urzednikow.

Dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez dworek » 23 mar 2012, 16:20 Re: MOT

Nic nie pytajà , takie zecczy to musza widedziec to jest ich praca. Dajesz tylko V5 i ubezpieczenie i tyle , tez kupowalem tax 2 tyg temu i nie pytali o mot bo widza date pierwszej rej i ze auutko nie ma jeszcze 3 lata , pozdrawiam

dworek
Początkujący
 
 
Posty: 41
Dołączył: 24 sie 2007, 22:44
Reputacja: 9
Neutralny


Powrót do MOTORYZACJA

cron