usterki,naprawy,uwagi itp.

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

PostNapisane przez KA i PE » 6 sie 2008, 19:40 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

http://www.accessplace.com/windscreen/w ... ingham.htm

Luiza napisał(a):daro31 napisał/a:
madzi 6
Jak slodko, juz dales jej imie. Moj samochodzik nazywal sie dzidzia.


kiedys kiedy samochody nie zawsze odpalaly zwlaszcza na mrozie zwyklem mawiac 'palże ty stara k.........' hehehehe

pozdr

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Luiza » 7 sie 2008, 08:52 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

Tez ciekawe imie :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez daro31 » 8 sie 2008, 12:36 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

Mariusz30 napisał(a):sprawdz na stronie 1stchoice.co.uk , musisz zamiescic zgloszenie czego potrzebujesz i oni znajduja dana czesc na terenie calej angli i wysylaja smsem i e-mailem cene i lokalizacje. Korzystanie z tego serwisu jest bezplatne.


dzieki, skozystam,
pozdrawiam
daro31
Avatar użytkownika
daro31
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 9 paź 2007, 19:41
Lokalizacja: Olsztyn - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 25 paź 2008, 21:06 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

powiedzcie mi ile placiliscie za wymiane calego tlumika, ale chodzi mi tylko o sama usluge, bez czesci.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lomax20 » 29 paź 2008, 21:52 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

kik1976 napisał(a):powiedzcie mi ile placiliscie za wymiane calego tlumika, ale chodzi mi tylko o sama usluge, bez czesci.


Co masz na mysli piszac "caly tłumik" ?? Domyslam sie, ze chodzi Ci o tlumik koncowy czyli koncowa czesc układu wydechowego tak? Bo jezeli tak to nie ma czegos takiego jak wymina polowy tlumika, jedej czwartej itd.....tylko zawsze wymieniamy cały. Wymina jest niezwykle prosta i mysle, ze w warsztatach przyjmuje sie na to jedna praco- godzine. Koszt takiej usługi to jakies 25 u jakiegos znajomego polaka do 45 funtow w zakladzie z prawdziwego zdarzenia, wszystko zalezy gdzie wymieniasz. Mysle, ze cena moze byc inna w zakladach nieprofesjonalnych takich jak KWIK FIT, exhaust centre i podobne. Mozliwe, ze kupujac czesc u nich dostaniesz znizke na wymiane. Natomiast zastanow sie dlaczego chcesz wymienic tłumik i jak dlugo bedziesz jezdzic danym autem. Zawsze mozna sprobowac zaspawac dziurke lub uzyc specjalnej pasty do wydechow co na krotka mete powinno zdac egzamin.

lomax20
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 111
Dołączył: 1 cze 2008, 17:40
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 30 paź 2008, 07:41 Re: usterki,naprawy,uwagi itp.

dzieki, ze choc jeden sie odezwa :mrgreen: tak chodzilo mi o caly tlumik. i tylko o cene. bo reszte mam na miejscu :mrgreen: . dzieki.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA