Garaz z kanalem /najazd

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez Amigo_uk » 25 lut 2009, 17:34 Garaz z kanalem /najazd

Potrzebuje podlubac sobie troche pod samochodem. Niestety nie bardzo mam jak. Moze ktos jest w posiadaniu garazu z kanalem lub podworka z najazdem? Kwestia rozliczenia do dogadania...
Na PW pls lub gg
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 50
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 27 lut 2009, 13:37 Re: Garaz z kanalem /najazd

Moze z tym byc raczej ciezko.....nawet ludzie grzebiacy troche wiecej niz przy swoich samochodach a nie bedacy mechanikami na codzien, maja dogadane czasy wjazdu na podnosnik u kogos znajomego w warsztacie lub probuja z podstawek/miniramp cos pomotac o ile to mozliwe
bo wiekszosc garazy tutaj to po prostu miejsce na samochod (nieduzy) i jak nim tam codziennie nei wjezdzasz (bo jak tak to masz drzwi poobijane......)natomiast np na motocykl sie nadaja znacznie lepiej
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 47
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Amigo_uk » 2 mar 2009, 07:49 Re: Garaz z kanalem /najazd

no nic... trzeba bedzie chyba jakos sobie poradzic;). Faktycznie pomysl z kanalem to kanal:)
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 50
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jacob » 2 mar 2009, 23:53 Re: Garaz z kanalem /najazd

moze zamiast kanalu podniesiesz auto lewarkiem i podłożysz tzw "kobylki" ? widzialem kiedys takie w lidlu za 5£ sztuka. Mozna bezpiecznie pod autem lezec i dlubac do woli :grin:
Avatar użytkownika
Jacob
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 42
Dołączył: 3 sty 2007, 20:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lomax20 » 3 mar 2009, 20:00 Re: Garaz z kanalem /najazd

Mam do sprzedania 2 najazdy (takie jakie mozna zobaczyc w komisach) za 10 funtow. Niestety odbior w Worcester.

lomax20
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 111
Dołączył: 1 cze 2008, 17:40
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA