Aberystwyth lub okolice - szukam pomocy.

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez Jaaan » 11 mar 2009, 00:11 Aberystwyth lub okolice - szukam pomocy.

Witam!

Pisze troche z nietypową sprawą. Na ebay uk znalazłem fotele do mojej Hondy w atrakcyjnej cenie. Niestety sprzedawca nie chce wysłać ich do PL.

Tak więc pomyślałem, ze poszukam innego rozwiazania i tak trafiłem tutaj. Być może jest ktoś kto mieszka w okolicy Aberystwyth lub bedzie tam w niedalekiej (powiedzmy do 3 tyg.) przyszłości i mógłby odebrać te fotele ? :)

A jakby jeszcze wybierał sie do Polski i mógł je przywiezc (oczywiscie za opłatą) to juz wogołe byłoby idealnie :) Pozdrawiam

Jaaan
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 44
Dołączył: 11 mar 2009, 00:07
Lokalizacja: POZNAŃ
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez adam23 » 11 mar 2009, 09:39 Re: Aberystwyth lub okolice - szukam pomocy.

Witam !
jak pewnie sie zorientowales to Aberystwyth od bhm jes o 124mile wiec nie chce Cie dolowac ale to nie ten sezon moze w lato znalazla by sie dobra duszyczka, a po 2 to przeciez Ty za wyslanie placisz i koles powinien Ci je wyslac jak zaznaczyl ze wysylkowe nawet za granice uk. pogadaj z nim

Pozrawiam

adam23
Początkujący
 
 
Posty: 23
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2008, 19:25
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 11 mar 2009, 17:20 Re: Aberystwyth lub okolice - szukam pomocy.

Jest jeszcze jedna opcja. Mianowicie znajdujesz kuriera swiadczacego przewozy uk-pl (np kaz-courier) inych jest tez masa! Kurier odbiera paczke (przygotowana uprzednio przez spzredawce) i wg taryfikatora wagi zawozi ja do pl pod wskazany adres. Paczka do 30kg to okolo 30gbp o ile wiem
pozdrawiam
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 47
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA