"Brak ograniczeń"

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 11 sie 2010, 05:53 "Brak ograniczeń"

Zainspirowany dyskusją na shout boxie postanowiłem podrążyć temat tych odcinków dróg, gdzie można _legalnie_ zaszaleć w UK. Wspominaliście o znaku "koniec wszystkich zakazów". Szukam, szukam i znaleźć nie mogę.
Może korzystam ze złego źródła? http://www.direct.gov.uk/en/TravelAndTr ... /index.htm
Chyba, że macie na myśli 4ty znak w pierwszym rzędzie tutaj http://www.direct.gov.uk/prod_consum_dg ... 070642.pdf

Jeśli inny - proszę o linka do znaku i przepisów o nim traktujących.

Tutaj tez nic nie znalazłem http://www.dft.gov.uk/pgr/roads/tss/gpg ... csigns.pdf

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez VA » 11 sie 2010, 10:50 Re: "Brak ograniczeń"

AdamBoltryk napisał(a):..."koniec wszystkich zakazów"...

Wielu ludziom się coś takiego marzy, ale niestety nic takowego nie istnieje. Oczywiście wspomniany przez Ciebie znak powyżej, nie ma z końcem zakazów nic wspólnego.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 11 sie 2010, 11:24 Re: "Brak ograniczeń"

Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 11 sie 2010, 12:06 Re: "Brak ograniczeń"

oczywiscie takich znakow nie ma i nigdy nie bedzie-a jazda poza obszarem zabudowanym wiecej niz 70m/h jets uznawana przez policje za przestepstwo(moga zatrzymac a nie musza).co sie wiaze z mandatem i punktami.
angielska policja tak poszla na reke odnosnie motorway-ek gdyz na najszybszym pasie mozna jechac 100m/h i przymykaja na to oczy bo najwaolniejszym pasem jedzie sie 50-60m/h to ile najszybszym???


co do jazdy szybszej i bez ograniczen-to juz jets karalne i nielegalne dlatego niektore zloty badz ......mowiac delikatniej spotkania kierowcow i proba ich maszyn odbywa sie nielegalnie na trasach malo uczeszczanych bez kamer i na dobrej nawierzchni czy asfaldzie

takie spotkanko jets w sobate ta oczywiscie pod lidlem na soho rd (handsworth) obojetnie jaka marka czy pojemnosc gdyz jak juz wszyscy sie zjada to jedziemy w konwoju na A5-ke pod telford-nie ma tam kamer asfal nielatany 6mil prostej i mozna poszalec-dla chetnych pozniej mozna jechac na dany parkin i sie wyszalec9koleczka osemki czy........drifft dla lepszych)
zapraszam chetnych-moj nr kontaktowy to
07783895312 piszcie a ja odpisze
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 11 sie 2010, 15:23 Re: "Brak ograniczeń"

No i o taką odpowiedź (potwierdzenie tego co mi się wydawało) mi chodziło.
Bo wszystko co pisałeś na shout boxie sugerowało, że takie zachowania są dozwolone.
- 188 km w 50 minut (lol _średnia_ prędkość powyżej 200 km/h lol...)
- zlocik legalny i jazda w konwoju
- są takie trasy
- znaki "koniec wszystkich zakazów znajdują się na odcinku A5....
itd.

A tutaj prosto i jasno - To wszystko jest niezgodne z przepisami.
Kto chce, niech łamie. Kto chce, niech przestrzega.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 11 sie 2010, 17:39 Re: "Brak ograniczeń"

188km w 50pare min to predkosc powyzej 200km/h (ok212km/h)-wykrecili ja chlopaki z essexclub motors

zlocik i jazda w konwoju jets legalna-jak najbardziej

trasy sa(A5) BADZ M25


na odcinku A5 niema zadnego znaku


race-na 1mile sa nie legalne jesli policja o nie wie
jesli wie to mozna postarac sie o lotnisko itp itp


w konwoju i zlocik legalne sa bez szalenstw i wyglupow tak wiec zapraszam
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 12 sie 2010, 15:53 Re: "Brak ograniczeń"

Ten artykuł będzie chyba całkiem na temat.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 12 sie 2010, 18:18 Re: "Brak ograniczeń"

Jeszcze tylko taka mala dygresja
creative_29 napisał(a):(...) -nie ma tam kamer asfal nielatany 6mil prostej i mozna poszalec-(...)

Jak rozumiem, tutaj policja nie używa nieoznakowanych pojazdów do kontrolowania szybkości jazdy na drogach szybkiego ruchu...
Mnie to rybka - każdy jest dorosły (z założenia) i wie co robi.
Ja podziękuję.

A jeszcze do znaków - nie będę zakładał nowego wątku.
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić te czarne kółeczka, kwadraciki, romby i inne figury geometryczne na znakach? Albo jakiś link poproszę.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 12 sie 2010, 18:29 Re: "Brak ograniczeń"

napewno maja ale..................
A5 jets trasa malo uczeszczana przez inne pojazdy,sa dwie chalupy na krzyz
a popatrzec zawsze mozesz przyjechac-zaden problem i nikt cie nie ukara za to
ani nie dostaniesz mandatu za patzrenie



wyjaSNIE MOZE CI JAK TO WYGLAD MNIEJ WIECEJ

sa dwa ronda i na jednym i drugi znajomy blokuje na 10-15min by zadne auto nie wjechalo na dana trase.pozastale drogi sa takze zablokowane i mozna sie scigac..........jesli beda chetni jesli nie to.............mozna sie spotkac pogadac o autkach i innych bzdetach wymienic sie informacjami pojezdzic normalnie w konwoju(legalnie) a potem moze imprezka bez aut tak wiec wiecej wiary i zapraszamy
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 12 sie 2010, 21:16 Re: "Brak ograniczeń"

AdamBoltryk napisał(a):A jeszcze do znaków - nie będę zakładał nowego wątku.
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić te czarne kółeczka, kwadraciki, romby i inne figury geometryczne na znakach? Albo jakiś link poproszę.

Czy masz na myśli znaki na str. 107 pod linkiem: http://www.dft.gov.uk/pgr/roads/tss/gpg ... csigns.pdf , który uprzednio podałeś?
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 12 sie 2010, 21:43 Re: "Brak ograniczeń"

Aaa, dzięki. Przeglądałem tą broszurę pobieżnie i mi "umknęło".
Czyli to jest na zasadzie - "Jak chcesz się dostać do pubu, podążaj za białym króliczkiem" i zamiast dalej kierunkowskazów są owe znaczki, tak? bo to krócej się czyta i mniej farby na znak wychodzi :)
Dobrze rozumuje?

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez VA » 12 sie 2010, 21:55 Re: "Brak ograniczeń"

Nie, nie! Za kółeczkiem to już tylko z pabu :mrgreen:
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez KA i PE » 13 sie 2010, 05:55 Re: "Brak ograniczeń"

creative_29 napisał(a):sa dwa ronda i na jednym i drugi znajomy blokuje na 10-15min by zadne auto nie wjechalo na dana trase.pozastale drogi sa takze zablokowane i mozna sie scigac..........jesli beda chetni jesli nie to.............mozna sie spotkac pogadac o autkach i innych bzdetach wymienic sie informacjami pojezdzic normalnie w konwoju(legalnie) a potem moze imprezka bez aut tak wiec wiecej wiary i zapraszamy


mialem nie komentowac tych bzdur, ale co tam...... raz sie zyje.

sluchaj, czy ty juz kiedys tak sie 'bawiles'? na pewno? bo jakos odnosze wrazenie ze chyba nie. chyba ktos ci nagadal jakichs bzdur. blokowanie rond na A5 na 10 minut?? hahahahhahaaahhhhahaa...... prosze cie, powiedz kiedy sie mozemy umowic i stane z boku poprzygladac sie jak blokujesz rondo na A5 na 10 minut. najpierw dostaniesz wpierd@l od jakiegos angola, a kiedy przyjedzie policja i zastanie jakiegos malojezycznego polaka belkoczacego cos w malo zrozumialym dialekcie to beda sie zastanawiac czy zawiesc cie do pierdla czy do psychiatryka.
creative_29 napisał(a):A5 jets trasa malo uczeszczana przez inne pojazdy,sa dwie chalupy na krzyz

faktycznie jest to bardzo ruchliwa droga, laczaca west midlands ze srodkowa i polnocna walia. mniemanie ze nie ma tam kamer jest naiwnie dziecinne, poniewaz fakt ze nie ma 'zoltych' kamer nie znaczy ze nie ma kamer systemu monitorowania. jesli zaczniesz cos tam pajacowac bedziesz mial kilka radiowozow na miejscu w przeciagu trzech minut. i bardzo slusznie zreszta, bo takie szczeniackie wybryki sa niebezpieczne dla otoczenia. zreszta czytajac inne twoje posty widac ze przezywasz jakies zafascynowanie czyms o czyms slyszales i wydaje ci sie zajebiste. dalej szukasz mitsubishi evo, bo te ogloszeniach sa beznadziene (lol), a naklejki na szybe juz znalazles? (2 x lol)..... po prostu brak slow. jestes na doskonalej drodze do utraty prawa jazdy i wieloletnich problemow z ubezpieczeniem. zreszta skomentuje obrazkowo.
pozdr

pe

[ Dodano: Pią Sie 13, 2010 06:58 ]
obrazek mowi wiecej niz slowa :-) ...................
Załączniki
1280352211_by_marcimon_500.jpg

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 13 sie 2010, 08:39 Re: "Brak ograniczeń"

podpisuje sie pod tym co napisales pe ;)

i jeszcze tylko dodam ze proponuje koledze creative 29 posiedziec troche ze slownikiem w dloni i popracowac nad stylistyka i gramatyka swoich wypowiedzi.
wlos sie na glowie jezy jak sie czyta bzdury wypisywane na tym forum.jeden ukradl znak drogowy i postawil u siebie w ogrodzie,drugi rondo blokowal bedzie bo chlopina scigac sie chce.

ludzie co wy soba reprezentujecie :!:
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 47
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 13 sie 2010, 09:10 Re: "Brak ograniczeń"

co do trasy A5 to jets to malo uczesczana trasa-proponuje ci ja sprawdzic i nie ma nigdzie kamer i znakow-juz raz tam jezdzilismy


co do fascynacji to mialem ja kilka at temu i tak juz mi zostalo
\czy uczeszczalem na takie wyscigi?kazdy jakos zaczynal i tak-uczeszczalem a takze bylem zawodnikiem.co do blokowania ronda bzadz tras to robi to sie szybko i bez problemowo(a ci slabo belkoczacy co blokuja to........sa to anglicy-wiec pewnie slabo mowia w swoim jezyku)tak wiec prosze zastanow sie co mowisz badz piszesz a jak chcesz to zapraszam w sobote

co do pisowni badz mej gramatyki-a kim ty jetses?pani nauczyciel j,polskiego?

pewnie jetses osoba bez bledna i wogole-chodzacy narcyzm ale..........najlepiej widzi sie cudze byki i bledy a swoich nie
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA

cron