Smażony mars z lodami!

Przepisy kulinarne, potrawy, gotowanie.

KobietaPostNapisane przez Luiza » 30 wrz 2011, 12:48 Re: Smażony mars z lodami!

I nie sądzę by w domu był używany olej po rybach ;)

W domu to wiadomo. Ja mam na myśli danie serwowane w Pubie lub Take away. Nie sadzę, że by w takim barze mieli 10 maszyn do smażenia i w każdej smażyli co innego.
U nas takich frykasów nie serwują. A w Szkocji owszem.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 30 wrz 2011, 16:34 Re: Smażony mars z lodami!

banany w ciescie sa pycha :grin: tez je uwielbiam,co do tego marsa to mysle,ze na pewno nie jest zly jesli ktos lubi slodkie takie rzeczy,co do tluszczu to przeciez nie musi byc on smazony na glebokim,wystarczy troszke oleju nalac i tez sie usmazy.


A jedliscie kiedys matiasy smazone w ciescie nalesnikowym? Brzmi to dziwnie,ale sa naprawde smaczne,smakoszom sledzi polecam :)
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 30 wrz 2011, 19:40 Re: Smażony mars z lodami!

A jedliscie kiedys matiasy smazone w ciescie nalesnikowym? Brzmi to dziwnie,ale sa naprawde smaczne,smakoszom sledzi polecam :)

jadłam, polecam. Pycha.

banany w cieście też uwielbiam, i jabłka tez.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 30 wrz 2011, 21:39 Re: Smażony mars z lodami!

wypasiony, wes juz daje sobie na luz dobra... wielki pan znawca...chyba NIE O TO chodzi w tym temacie...ty jestes zapewne NIE OMYLNY i NIE ROBISZ bledow nigdy...masakra jakas
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez herbert » 3 paź 2011, 20:58 Re: Smażony mars z lodami!

wypasiony jest nowy i nie wie co by tu napisać więc sie czepia!trudno!!!pozdro wypasiony bez żalu ok? :grin:
...lubie gnój ale w kubkach...!
Avatar użytkownika
herbert
Rozeznany
 
 
Posty: 295
Wiek: 41
Dołączył: 4 lut 2007, 19:02
Lokalizacja: bydgoszcz
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Drya » 3 paź 2011, 21:36 Re: Smażony mars z lodami!

asz siem coflam by pszeczytaci o co mu chodi :roll:
a baton byl pyrzny smakofalo karzdemu :P
sprubujcie a nie porzalujecie :P

P.S.Pozdrawiam serdecznie i tych od pisowni również. :P

Drya
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączyła: 1 lip 2011, 21:47
Reputacja: 7
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do KUCHNIA