Gothic

Tu można porozmawiać o różnych wydarzeniach i imprezach, koncertach itd...

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 20 lis 2007, 22:02 Gothic

Czesc,
Czy ktosik sie moze orientuje gdzie w Birmingham odbywaja sie gothic imprezki?
Jestem z Tamworth wiec nie bardzo sie orientuje, poza tym chetnie bym sie z kims wybral. Niestety nie znam nikogo z tych klimatow.
Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez smerf_tsfaniack » 21 lis 2007, 00:09 Re: Gothic

z tego co sie orientuje w carling academy ma byc jakis gig w klimacie, jeszcze w listopadzie
www.birmingham-academy.co.uk sam obczaj
[one drink one joint jah loves....]
Avatar użytkownika
smerf_tsfaniack
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 26 paź 2007, 14:07
Lokalizacja: uhuh?
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 21 lis 2007, 00:49 Re: Gothic

hehe w koncu ktos otwarty na muze;) nie slucham samego gothicu ale lubie od czasu do czasu;) 27 mialo byc w Birmingham Within Temptation, na ich stronie byla wyrazna data i miejsce Carlingu, teraz jest w to miejsce Brixton London, na marzec jest zapowiedz Nightwisha(nie wiadomo), w pazdzierniku albo listopadzie nie jestem pewien juz, byla Epica w Londku tez(chyba bardziej otwarty na te muze;), jesli lubisz tez inne zespoly rockowe to mi sie chce isc na koncert Korna w styczniu tutaj ale ciekawe czy bede mial jak.A moze na Katatonie do Rumunii??:) bo wszystko chyba omija to miejsce:( pozdrowionka

Ps. do Londynu samotnie nie chce mi sie jezdzic:(
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yanieda » 21 lis 2007, 16:12 Re: Gothic

NO prosze prosze ,w koncu tematyka ,,imponujaca,,z tego co sie orientuje klub jest gdzies tam jakis jeden i tak to wole okreslac,wiekszosc bywalcow to mlodziesz angielska ubrana raczej goth niz goth music,lepiej czekac na koncerty nin,skinny puppy itp,moze sie zdazy ,a panowie zrobcie sobie wypad wspolny na piwo :wink:

yanieda
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 13 gru 2006, 15:26
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 21 lis 2007, 16:40 Re: Gothic

ej, jutro jade na koncert gorgorota do nottingham mam dwa wolne miejsca w samochodzie wiecj jak ktos chce sie wybrac to tylko zabookujcie sobie wczesniej bilety na sam koncert, z reszta sie dogadamy.
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 36
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yanieda » 21 lis 2007, 16:45 Re: Gothic

KuRcZe ale fIaSko- JUTRO to termin juz zobawiazaniami zajety :roll: ,szkoda ze mowisz tak pozno :evil:

yanieda
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 13 gru 2006, 15:26
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 21 lis 2007, 20:06 Re: Gothic

sorry ale dopiero tak mi do glowy to wpadlo jak zobaczylem ten watek na forum wczesniej nikt nie odpowiadal na moje tematy w sprawie "muzyki gitarowej";p
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 36
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 22 lis 2007, 00:49 Re: Gothic

Właśnie właśnie, bo u mnie akurat kwestia goth muzyki jako takiej (w czystej formie znaczy) jest znacznie zaniedbana, więc jak ktoś się na siłach czuje żeby za przewodnika porobić to niech wrzuca tu prace domowe a ja poodrabiam z chęcią (chociaż ta angielska otoczka młodzieżowa wokół tego gatunku muzyki dość skutecznie odstrasza przed chodzeniem na koncerty).

A tu na zachętę taki fantasy goth kawałek:

http://youtube.com/watch?v=FW9UALTrtoo

pozdrawiać
mesję plazio
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez smerf_tsfaniack » 22 lis 2007, 00:52 Re: Gothic

a tak a propos gigow... idzie kto na bring me the horizon wef dzien panski sobote?
[one drink one joint jah loves....]
Avatar użytkownika
smerf_tsfaniack
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 26 paź 2007, 14:07
Lokalizacja: uhuh?
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 22 lis 2007, 01:23 Re: Gothic

tak troche mi to wyglada na skutki przepicia wodki :wink: :roll:
yanieda napisał(a):lepiej czekac na koncerty nin,skinny puppy itp

koncert nin byl chyba jakos w sierpniu, poza tym byla Sparta czyli zespol po rozpadzie At the drive in(nie jestem pewien czy dobrze napisalem)mialem isc na oba, ale jakos mi sie nie poszczescilo i nie bylem na zadnym :oops:
czekajmy dalej

[ Dodano: Pią Lis 23, 2007 22:07 ]
Hehe mam nadzieje ze temat nie umrze smiercia naturalna :roll: Jednak koncert Within temptation bedzie w Birmingham 28 listopadka. Jesli ktos dalej bedzie chetny - tu link prosto do kupna biletu. Mam na 6 do pracy, ale sie pojawie. Jesli bedzie nas wiecej mozna by pokazac Anglikom jak sie bawic, jak bylismy mala grupka na Tresholdzie i Pain of Salvation to oni stwarzaja pozory soli :mrgreen: popijajacej piwko ;)
http://www.ticketweb.co.uk/user/?region ... ent=223092
Hehe ja sobie juz bukuje bilecik :-D
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yanieda » 24 lis 2007, 00:06 Re: Gothic

hmmmmm z klimatu wokalno -damskiego jak narazie kroluje u mnie diamonda gallas,jakies tam laseczki z cienkim glosikiem i w tle z muzyka niby celtyckiego popu to nie goth ,ale to moje zdanie,wiadome tez ze Within temptation objawieniem dla mnie nie jest i nie bedzie,chyba wole w tym momencie spotkac gdzies na drodze fisherspoonera i zaszalec w rytm jego ,,indywidualizmu,,http://www.youtube.com/watch?v=tfSbW8_46jE............i pamietajcie ja tu nawet pomijam fakt istnienia primusa....popijajac piwko............

yanieda
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 13 gru 2006, 15:26
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 24 lis 2007, 16:16 Re: Gothic

Hehe nie jestem wielkim znawca muzy, ale raczej nin tez ma niewiele wspolnego z gothem. Slucham muzy z szerokiego wachlarza(przynajmniej sie staram) nie mam tez zamiaru wchodzic w jakies durne dysputy na temat, jaki rodzaj kto gra, bo to nie ma za bardzo sensu, w tej chwili duzo zespolow miesza w roznych gatunkach, a i przybywa tych gatunkow coraz wiecej(np. mum z islandii - a fajna muza a w sumie nie wiadomo co to), rzucilem tylko haslem, ktore mam nadzieje ktos podejmie w koncu bo w tym miescie malym a jednak duzym problem jest zebrac troche ludzi i pojsc gdzies razem na koncercik(mnie tez czesto ciezko jest zorganizowac troche czasu - taki czas)A uzywajac nazwy pop sie troche zastanow bo jak to moj kolega mowi, kazda muza staje sie popem gdy staje sie POPularna :mrgreen:
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yanieda » 24 lis 2007, 16:40 Re: Gothic

hmmm zazwyczaj wszystko co popularne jest jakims poniekad kiczem,bo tylko on trafia do szerszej publicznosci taki fakt.Oceniam albowiem kazdy ma prawo /tak mi sie wydaje) do ocen wlasnych tzw patrzenia przez swoj wlasny pryzmat,nie neguje ciebie za pomysl,uwazam ze jest swietny ,ale neguje muzyke zespolu i uzasadniam dlaczego,myslac ze nalezy uzasadniac wlasne negacje.....a co do tego ze trudno zebrac ludzi bardziej oryginalnych zgadazam sie dlategoz tez dysputuje na tym forum :twisted: http://pl.youtube.com/watch?v=nExfwreAu-c http://pl.youtube.com/watch?v=Q3SvjSu4R-8 http://pl.youtube.com/watch?v=ADkQVJz6wuY http://pl.youtube.com/watch?v=Yn3uiLZY9Jg roznorakosc muzyczna polecam nie ma co sie ograniczac poza tym z chceia wybierzemy sie na piwo ja i moj facet :twisted:

[ Dodano: Sob Lis 24, 2007 16:43 ]
hahahhahahahahaah oczywiscie z toba :mrgreen: jak bedziesz mial ochote :idea::

yanieda
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 13 gru 2006, 15:26
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 24 lis 2007, 16:56 Re: Gothic

yanieda napisał(a):hmmm zazwyczaj wszystko co popularne jest jakims poniekad kiczem,bo tylko on trafia do szerszej publicznosci taki fakt.


Oho, ale pogląd czyli wnioskować należy że np. zespół Dream Theater który na przestrzeni ostatnich 10 lat z nikomu nie znanej kapeli zamienił się w najbardziej rozpoznawany band w metalu progresywnym, tym samym zamienił się w kicz? Albo: nowo powstały zespół Turbojazda 2000 z klubu Domel we Wrocławiu nie znany szerszej publice to jest awangarda i najwyższy poziom sztuki? ;>

... ja kicz uwielbiam tak samo jak i wysokie loty.

A na fajnego koncerta zawsze jestem chętny.

yo rap ;)
plazio
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez yanieda » 24 lis 2007, 17:10 Re: Gothic

spoko plazio,uzylam slowa,,zazwyczaj,,............nie wyznaje teori underground ponad wszystko,lecz zazwyczaj wszystko co umasowione bywa tandeta,i tu pytanie czy progresywny band jakikolwiek jest znany wszystkim?poza tym moja odp.byla riposta na ostanie zdanie boba..analizuj czytaj nie wyciagaj pochopnych wnioskow.

yanieda
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 13 gru 2006, 15:26
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO JEST GRANE