Płytki podłogowe

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 24 cze 2012, 21:03 Płytki podłogowe

Witam serdecznie,otóż mam dylemat jeśli chodzi o podłogę w salonie tzn. wacham sie co położyć,terakote czy panele,co jest praktyczniejsze.
Moze ktoś z Was z własnego doświadczenia jest w stanie cos doradzić.
Chciałbym rownież wiedzieć jakie są aktualnie ceny ułożenia m2 terrakoty i paneli podłogowych.
Pozdrawiam :)
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez misiekino » 25 cze 2012, 06:22 Re: Płytki podłogowe

Cześć panele są wygodniejsze ponieważ cieplej masz od podłogi co do terakoty to niewiem czy dobry pomysł bo na podłogach masz większości deski wiec ciężko kłaś terakotę. A co do ceny to napewno taniej wyjdzie położenie paneli bo m2 kosztuje ok 10 funtów a za terakotę więcej bo między 15 a 20 funtów. Jak byś chciał kłaść panele to daj znać to się dogadamy co do ceny.

misiekino
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 wrz 2006, 20:58
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 25 cze 2012, 09:01 Re: Płytki podłogowe

Hej. Przeważnie w sklepie w którym kupujesz od razu możesz się umówić z nimi na położenie paneli i w zasadzie jest to dużo tańsze niż polscy fachowcy, wiem z doświadczenia. Mi w sklepie za położenie paneli na 35m2 policzyli 90f, natomiast polscy fachowcy chcieli od 150 do 300f za samo położenie. Ładne panele mają w http://ncffurnishings.co.uk/ . Ja tam kupowałam i carpety i panele. Pozdrawiam
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 27 cze 2012, 08:11 Re: Płytki podłogowe

Dzięki bardzo wszystkim za podpowiedzi odnośnie mojego postu a szczególnie VANILI !!!
Pozdro...:) :) :)
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 27 cze 2012, 08:50 Re: Płytki podłogowe

Nie ma za co :) . Pozdrawiam :)
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy


Powrót do DOM I OGRÓD