Gniazdo os

Dyskusje na temat problemów związanych z utrzymaniem domu i ogrodu. Porady techniczne, remontowe, budowane i ogrodnicze.

KobietaPostNapisane przez moniak » 20 sie 2013, 22:49 Gniazdo os

Witam. Czy zna ktos moze jakas firme zajmujaca sie usowaniem os? Ile kosztuje taka przyjemnosc? W Polsce mozna zadzwonic do Strazy Pozarnej i problem z glowy ale chyba tutaj to w ten sposob nie dziala?

moniak
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 28 lis 2012, 22:49
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 21 sie 2013, 07:16 Re: Gniazdo os

Tutaj znajdź w swoim counsilu dział "pest control" i zgłoś problem , możesz wysłać meila z krótką inforacją w czym problem podając adres i nr telefonu,oddzwonią lub meilowo ustalą termin wizyty.
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Grab4 » 21 sie 2013, 19:00 Re: Gniazdo os

Witaj. Na council zwykle troche sie czeka. Zalerzy gdzie sie gniazdo znajduje.
Mozesz kupic w funciaku pudelko proszku na mrowki I zasypac gniazdo os w nocy. Rano powinno byc po problemie.
Pozdrawiam

Grab4
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 21 mar 2009, 20:37
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 22 sie 2013, 10:16 Re: Gniazdo os

mojej znajomej ludzie z urzedu miasta usuneli gniazdo os skutecznie, nie jestem pewna czy dlugo czekala, ale chwalila ich prace i nie narzekala na zadne niedogodnosci.
W koncu miedzy innymi po to placimy podatek miejski

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 14 wrz 2013, 19:25 Re: Gniazdo os

Jak gniazdo jest w niedostępnym miejscu, to council. Ja czekałam kiedyś raptem kilka dni. 2-3.
Jak jest w miejscu łatwo dostępnym, to wystarczy w nocy psiknąć Raidem w dziurkę. Rano już nie będzie os.
Proszkiem nie radzę sypać, bo gniazdo jest zwykle dziurką do dołu, a nie wiem jak wsypać proszek do góry. Chyba popchnąć palcem (żart :D)
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do DOM I OGRÓD