Rosnaca niechec do Polakow?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez Anek » 15 kwi 2007, 10:08 Re: nigdy nie będziemy u siebie

sasiadstar napisał(a):Ludzie, LUDZISKA nigdy nie będziemy u siebie a czy ktoś nas lubi czy nie to zależy od nas. Niejeden angol słyszał rożne głupoty na nasz temat bądź też mądre rzeczy ale dopiero się dowiedział jak nas poznał.
Mam w pracy około 50 Angoli nas jest 11 i widzę kto nas lubi a kto nie, są też tacy co Nielubią samych siebie.
Ogólnie u mnie jest klimat bardzo dobry ale ostatnio w żartach od kumpla angola (dużo mi pomógł nawiasem mówiąc) w momencie kiedy mu podstawiłem nagraną lekcje angielskiego odparł „rozumiem co tam mówią to rzeczywiście angielski, a jest tam może zwrot JESTEM Z POLSKI PRZYJECHAŁEM ZABRAĆ WAM KOBIETY I PRACĘ” odebrałem to jako żart ale daje do myślenia ?
P.S.
I tak czuje sie lepiej niż u siebie w pOLSCE


Raczej powinien powiedziec : JESTEM Z POLSKI PRZYJECHALEM WAS WSPOMOC EKONOMICZNIE I POKAZAC JAK SIE PRACUJE A POZA TYM PRZEDSTAWIC WAM JEDNE Z PIEKNIEJSZYCH KOBIET (POLKI :wink: ) :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 15 kwi 2007, 10:45 Re: Rosnaca niechec do Polakow?

mi się wydaje po prostu że pod względem "marudniactwa" Anglicy i Polacy są *sami tacy :D

*czyt. tacy sami
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 15 kwi 2007, 12:21 Re: Rosnaca niechec do Polakow?

Ja wiem jedno nie ma wiekszych dupków na świecie,
od {Irlandczyków co się boją przyznać ze nimi są}.
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 15 kwi 2007, 13:37 Re: Rosnaca niechec do Polakow?

Ja nie miałem nie miłych sytuacji, wręcz odwrotnie, raczej miłe... i niech tak pozostanie.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 15 kwi 2007, 16:19 Re: nigdy nie będziemy u siebie

Anek napisał(a):...A POZA TYM PRZEDSTAWIC WAM JEDNE Z PIEKNIEJSZYCH KOBIET (POLKI :wink: ) :mrgreen:


ty jak cos anek to normalnie sieczlowiek zagobic moze
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK