Akcja pokaż sie polaku!?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 17 kwi 2012, 20:25 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

taa w Coventry tez mamy takiego "polaka" co mi odgrazal jak krytykowalam oszukiwanie rodakow przez rodakow, ze MAM PAMIETAC KTO MNIE ROBIL I GDZIE. A jestem polka z rodowodem ;)
Niestety koles nawet w PL sie nie urodzil tyle ze dostal obywatelstwo. I byloby pieknie gdyby porzucil swoja Ormianska menatlnosc nieroba i kretacza (nie mowie ze wszyscy tacy sa). I to wlasnie koles ktory sra na swoj wlasny rodzimy kraj chcial mnie uczyc jaka mam byc polka....

To jakbym ja dostala obywatelstwo angielskie i pouczala angoli jakimi angolami maja byc, paranoja i czula sie bardziej angielska niz oni. Z resz\ta nie ufam ludziom ktorzy nie przyznaja sie otwarcie do swoich korzeni i nie pracuja na dobre zdanie o swoim narodzie - jaki by nie byl!

zenua
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez chalimala » 17 kwi 2012, 21:02 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

malaroksi, padłam :D
Avatar użytkownika
chalimala
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 39
Dołączyła: 18 mar 2012, 14:03
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 18 kwi 2012, 06:50 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Okrutnik, chalimala, Co żeście tak popadali ? pewnie byliście w "pierwszej trójce" obalających :jabol: :p
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 18 kwi 2012, 07:59 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Thesignerka napisał(a):...To jakbym ja dostala obywatelstwo angielskie i pouczala angoli jakimi angolami maja byc, paranoja i czula sie bardziej angielska niz oni.

Fanatyzm nowo-"nawróconych" to akurat bardzo powszechne zjawisko - nie tylko w kwestii narodowości ale i zawodu, majątku, wykształcenia czy religii. Jeśli jesteś kimś od tygodnia to musisz to wszystkim udowadniać.

Z resz\ta nie ufam ludziom ktorzy nie przyznaja sie otwarcie do swoich korzeni i nie pracuja na dobre zdanie o swoim narodzie - jaki by nie byl!

zenua

Ja tam przyznaję się dopiero zapytany. Ludzie nie mogą klasyfikować mnie stereotypami dopóki nie są pewni czy jestem Rosjaninem z niemieckim akcentem czy może jakimś dzikim Amerykaninem czy czym.
Wtedy myślą "o cholera nie mogę zaszufladkować gościa po samym akcencie, muszę posłuchać co mówi "
(wtedy są zdezorientowani i mogę ich łatwo okraść żeby mieć na wódkę, buahaha)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez chalimala » 18 kwi 2012, 11:12 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

malaroksi, dla mnie zabrakło dlatego padłam :D ze smutku! :D
Avatar użytkownika
chalimala
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 39
Dołączyła: 18 mar 2012, 14:03
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 18 kwi 2012, 13:02 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Ahmeds, 10 gosci na flaszke to akurat po kieliszu :D:p heheee, a nie zataczali sie zbyt mocno po takiej ilosci??:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 19 kwi 2012, 10:42 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

no i rozjechali chlopaka :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Ahmeds » 19 kwi 2012, 23:02 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Draco napisał(a):no i rozjechali chlopaka :)

Kogo mnie?Nie miałem czasu żeby zajrzeć do wątku.
The way of life

Ahmeds
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 12 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 19 kwi 2012, 23:10 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Haha, myślisz że Ci uwierzymy? Prawda kole w oczy - przegrałeś w internet. :D
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 19 kwi 2012, 23:20 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

za duzo czytania ale odpowiadam..tak jestes w ciązy ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 20 kwi 2012, 07:17 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Kurcze ludzie to naprawde maja problemy :)
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Ahmeds » 20 kwi 2012, 11:16 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Albiorix napisał(a):Haha, myślisz że Ci uwierzymy? Prawda kole w oczy - przegrałeś w internet. :D

:roll:
The way of life

Ahmeds
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 12 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 20 kwi 2012, 11:36 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Ahmeds, na drugi raz wiecej poczucia humoru zycze i dystansu do samego siebie

jak to mowia blogoslawieni ci ktorzy potrafia smiac sie z samych sobie, albowiem beda mieli ubaw do konca zycia...

i moze nastepnym razem napisz jak bronisz dobrego imienia swojej faktycznej narodowosci, i co robisz zeby ja wypromowac, bo bronic imienia cudzej to zawsze wyglada podejrzanie.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 21 kwi 2012, 21:48 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Nie trzymam niczyjej strony,ale poczytajcie wasze posty jeszcze raz.Bronicie ziomali czy najezdzacie na goscia ktory napisal prawde i niewazne jest jego miejsce urodzenia a fakt ze napisal prawde.Ze czuje sia po czesci odpowiedzialny.

ps.....moze lepiej sie nieodzywac?
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK