ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Ahmeds » 18 lip 2012, 10:14 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Tak jestem pokojowo nastawiony w przeciwieństwie do Ciebie.Gdyby na tym forum była opcja "Strzel oponentowi w twarz" nadużywałabyś tej opcji.
http://www.youtube.com/watch?v=NbCDTsm-AjM
The way of life

Ahmeds
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 12 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -5
Neutralny
Góra
-1

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 18 lip 2012, 10:43 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Thesignerka napisał(a):robie cos dobrego, robie co moge zeby ludzie tacy jak Ty zrozumeili ze ISLAM to nie tylko religia
ze jesli islam opanuje europe, nikt nie bedzie mial zadnego wyboru, bedziesz musial przyjac go lub zginac. Dzisiaj sie usmiechaja bo jest ich za malo zeby zbrojnie zdobyc europe. A TY sobie kup kolejnego Ipada i ciesz sie ta wolnoscia na ktorej strazy nawet nie umiesz mentalnie stanac.


Ja jakoś nie potrzebuje Twoich rad.

Szerzenie nienawiści do innych nacji i religii oraz poglądów podobnych do Andersa Behring Breivika czy Hitlera nie zaliczył bym do czynienia dobra.

Zauważ ze to forum mogą czytać też dzieci, które po naczytaniu się Twoich postów mogą zrobić coś głupiego, np krzywdę dla kolegi z Pakistanu w szkole. Czy wtedy będziesz szczęśliwa ze swojego uświadamiania?

Jak Ci zależy aby nie doszło do islamizacji Europy to zacznij lepiej od uświadamiania siebie i Tobie podobnych abyście stali się lepszymi ludźmi i przestali być dla siebie wrogami, się jednoczyli i pomagali sobie na wzajem. Wtedy nikt nie będzie wam zagrażać i nie będziesz musiała się martwić o islamizacje Europy.

Bo co z tego że wygonisz muzułmanizmów jak np Polacy nie umieją żyć sami obok siebie, i prędzej czy później i tak się wykończą na wzajem.

Bez odbioru.

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 18 lip 2012, 12:28 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

jarocin napisał(a):Zauważ ze to forum mogą czytać też dzieci, które po naczytaniu się Twoich postów mogą zrobić coś głupiego, np krzywdę dla kolegi z Pakistanu w szkole.


Jak narazie to dzieci z Pakistanu robia krzywde polskim "kolegom"

jarocin napisał(a):Tobie podobnych abyście stali się lepszymi ludźmi i przestali być dla siebie wrogami, się jednoczyli


i przechodzili na islam...

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 18 lip 2012, 12:33 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Ten film nie szerzy nienawisci, jest dokumentem, i to wyjatkowo rzeczowym i spokojnym,
unaocznia tylko pewne fundamentalne zasady Islamu i to jak maja sie one do demokracji.

JA tez nie szerze nienawisci tylko zalecam i klade nacisk na pewna ostroznosc i poznanie tematu glebiej. Wyzbycie sie pwnych iluzji, nie uleganie populizmom. Jesli jakies dziecko zrobic cos glupiego bedzie to ni mniej ni wiecej tylko wina jego starych ze nie nauczyli go bazowych postaw. Mysle ze wiecej zla w temacie dzieci powoduja gry napchane przemoca. Ale to inna bajka.

Ahmed nie extremizuj tutaj, nikt nikogo nie zamierza strzelac ani w przenosni ani doslownie. Krytyka niedemokratycznych zachowan extremistow muzulmanskich jest zgodna z prawem. Krytyka systemow totalitarnych systemow politycznych takze jest zgodna z prawem.

Materialy na necie typu ten dokument nie nawoluje od nienawisci tylko LEPSZEGO ZROZUMIENIA tematu, ale widac duzo prawdy musieli sypnac w tym filmie skoro tak sie zjatrzyliscie.

Breivik to przestepca, troche sie zapedziles. Tu nikt nie zamierza isc jego droga. Ale najwidoczniej nie rozrozniasz.
Tu chodzi raczej o oborone praw czlowieka - zwlaszcza na terenie UE. Pietnowanie zachowan aspolecznych jak zmuszanie dzieci do malzenstw, zamykanie corek w domach, odcinanie ich od rowiesnikow, jest to swego rodzaju znecanie sie psychiczne, szerzenie nielegalnych interesow, spotkan w ktorych nawoluje sie do walki z systemem. Bo przeciez jakze ogromnym nietaktem jest przyjechac do UE i jednoczesnie nawolywac do jej niszczenia.

Jak juz pisalam zaznaczam ponownie, w UE prawo Unii Europejskiej stoi ponad prawem koranicznym.
Ahmeds jednakze wiem ze muzulmanie (wszyscy wierzacy - a innych nie ma bo porzycenie islamu jest zdrada karana smiercia) stawiaja prawo koraniczne ponad prawem Unii,ponad wszelkim prawem. I jestem przeciwko takim zachowaniom.

Te prawa sie wykluczaja. Nie ma w nich ani jednej wspolnej rzeczy. Jestes w Unii masz przetrzegac prawa Unii. A to prawo pozwala na swobodne wyznawanie swojej wiary w granicach przestrzegania prawa UE czy tez UK. Wiec zdecydowanie wiekszosc praw wynikajacych z koranu jest w UK nielegalna.

Jak np mozliwosc poslubiania dzieci
zmuszania do malzenstw
wielozenstwo skutecznie omijane tutaj poprzez mieszkanie z 7 swoimi niby kuzynkami


nie spomne o obowiazkach dostosowania sie do kultury eu, jak pelna edukacja, rowne prawa kobiet i mezczyzn, poszanowanie dzieci i traktowanie ich podmiotowo. Sami muzulmanie czesto nei traktuja niemuzulmanow na rowni (wynika to z obowiazujacego ich prawa koranicznego) wiec swoja droga czego oczekuje sie w zamian? drugiego policzka ? lol

It is sparta! misie
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 18 lip 2012, 12:47 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Nada napisał(a):Czesto idac ulica slysze wyzwiska w swoim kierunku padajace z ust polakow oczywiscie. przykre to jest.


Ci polacy zapene nie zdaja sobie sprawy ze jest juz za pozno i islamu sie juz wyzbyc nie mozesz bo spotkala by Cie za to kara. przykre to jest.

Nada napisał(a):Nie jestem bita,ponizana i zmuszana do niewiem czego.


a na wycieczce w Pakistanie juz bylas?

http://www.youtube.com/watch?v=dOaFCSsQ-xw

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 18 lip 2012, 13:07 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Nada napisał(a):
Polecam przeczytanie Quranu jest w j.polskim zanim zaczniecie zle oceniac Islam
IslAm to nie to co widzicie w telewizji lub czytacie w gazetach.
Wszystko to niema nic wspolnego z nasza religia
Islam jest religia milosci I pokoju


To co widzie tutaj, przeraza mnie bardziej niz filmiki i to co jest na necie.
To co mowia muzulmanie o Islamnie mnie wogoole nie obchodzi
Obchodzi mnie to co widza moje oczy, zaniedbane dzieciary, kobiety z wielkim strachem w oczach, zamkniete na chatach, objuczone i poslusznie drepatajace za wypomadowanym mezem, niejednokrotnie nieskutecznie ukrywajace sliwe pod chusta, brudne chaty i firemko-stragany, nieustajace nagabywania i klamstwa, oszustwa podatkowe, handel prochami, nielegalne dzialania

TAK WIDZE TO TUTAJ NA ULICACH

nie odpowiadanie na zadane pytania - zawsze wymijajco... wlasnie na zasadzie odwrania kota ogonem:
nie wierzcie w to co widzicie - wierzcie w to my wam mowimy...
tak widze to w praktyce


PS: statystyki mowia same za siebie, ilosc przestepstw na tle religijnym w UK (czyli pobic, zabojstw, okaleczen) rocznie siega wg roznych zrodel od 3tys do 17 tys rocznie, glownie dotyczy to kregow muzulmanow. To jest od 3-17000 rocznie za duzo. A te dane co roku sa wyzsze.Zapewne bierze sie to z tej pokojowsci i szacunku wsrod muzulmanow. Wiele takich spraw nie jest zglaszanych, nie wychodza poza 4 sciany. Uwazasz Nada ze to jest ok? Ze Europa powinna stac bezczynnie? POKOJOWO sie temu poddac - bo przeciez wlasnie taka definicja pokoju jest w koranie - pokojowo sie oddac pod wladze tejze religii/systemu.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 18 lip 2012, 16:22 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Nada napisał(a):Tak to sie sklada ze jestem muzulmanka
Nie jestem bita,ponizana i zmuszana do niewiem czego.
Jestem szczesliwa,moj maz traktuje mnie tysiac razy lepiej niz nie jeden chrzescijanin.
Napewno zaraz padna tu wyzwiska w moim kierunku
Jaka to ja nie jestem,ci***ak,brudasy itd
Czesto idac ulica slysze wyzwiska w swoim kierunku padajace z ust polakow oczywiscie.przykre to jest.

Polecam przeczytanie Quranu jest w j.polskim zanim zaczniecie zle oceniac Islam
IslAm to nie to co widzicie w telewizji lub czytacie w gazetach.
Wszystko to niema nic wspolnego z nasza religia
Islam jest religia milosci I pokoju



porozmawiamy jak twój mąz zaprosi cie do swojego kraju...tutaj jestes chroniona prawem brytyjskim..pojedz do pakistanu..wróc do nas i powiedz jak cie fantastycznie przyjeli....
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 18 lip 2012, 17:46 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Ivoneczka23 napisał(a):
porozmawiamy jak twój mąz zaprosi cie do swojego kraju...tutaj jestes chroniona prawem brytyjskim..pojedz do pakistanu..wróc do nas i powiedz jak cie fantastycznie przyjeli....



TYlko niech paszportu pilnuje,bo jak jej go zabiora to guzik nam tu napisze :P
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 18 lip 2012, 18:45 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

ja nie mam nic do muzulmanow oby zyli w swoim kraju i nosa nie wysciubiali..przyjechali do anglii niech zdejma piżamy i zyja wg brytyjskich praw religii itp itd..jak pojade do pakistanu to zaraz mnie zmasakruja te słuzby religijne dlaczego w czadorze nis smigam i ze widac mój paqluch od nogi...wiec jakos tam nie jade bo wiem jak to moze byc...
mąz muzułmanin? w głowie mi sie nie miesci zebym mogła utracic nagle rozum,prawo do wszystkigo i pokornie usługiwac mezczyznie od rana do nocy...klepac dzieciaki i zyc w skrajnej biedzie ... a on sobie bedzie popalał zioło i czekał az córka dorosnie do wieku 9 ciu lat aby mógł ja sprzedac jakiemus wujkowi lat 150 ....chyba laski ocipiałyscie


jednakowoz...i tu musze sie przyznac..mam kolezanke która jest ci..a mieszka z mezem w Niemczech..byłam na jej slubie i u nich nie ma mowy o biciu czy ponizaniu ani owoalowanych twarzach..taka NORMALNA rodzina..dzieci na razie nie chca nie maja i sie nie spiesza...ona pracuje(jezu z męzczyznami hehe) on pracuje zgadzaja sie
on tłumaczył ze w koranie nie ma mowy o biciu kobiety tylko ludzie z jego kraju zle interpretuja albo interpretuja kazdy jak se chce a najczesciej na niekorzysc kobiety....




najbardziej rozpierd mnie ten pomysł kiedy muzulmanie twierdza ze kazda kobieta jest zona bo kiedys nia bedzie wiec mozna z nia spac ponizej 9 tego roku zycia (od pierwszego dnia zycia dziewczynki)stosunek udowy(facet wtyka w uda malego dziecka bez penetracji) powuzej 9 roku jazdza bez trzymanki..zwykły gwałt na dziecku za który ujeb bym takiemu jaja przy samaj dupie....


rozmnazajcie sie i skazujcie swoje córki na pedofilie..jupi jej....
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy
Góra
-3

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 18 lip 2012, 18:54 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Ich pokojowosc w domu (tez czesto gesto pozorna) ma miejsce tylko w krajach UK bo poszliby do pierdla,

jedyne co zarzucam polkom ktore przechodza na islam, to fakt ze same korzystaja z wolej woli i wyboru i tym samym odbieraja to prawo swoim przyszlym dzieciom, z zwlaszcza corkom....
prawo do rownego traktowania
prawo do rozwoju z rowiesnikami na zasadach europejskich
prawo do ich wlasnych wyborow religijnych i kulturowych

BRAWO!!
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez kiki010 » 18 lip 2012, 21:06 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Jak to dobrze ze sa tacy ludzie jak Ty Thesignerka!! :wink:

kiki010
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 7 lut 2009, 13:18
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adrian2712 » 18 lip 2012, 23:23 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Ahmeds napisał(a):brawo, zgadzam się.
Ja proponuje jeszcze aby dała na tacę gdyż ksiądz się jeszcze nie najadł do SYTA


Widzę ,ze kolega ma problem z postrzeganiem wiary?!
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 19 lip 2012, 00:49 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Thesignerka napisał(a):... odbieraja to prawo swoim przyszlym dzieciom, z zwlaszcza corkom....


Thesignerka,masz dzieci? chyba nie, wiec przestan pierd..ic !!!
isalm nie jest dobry, ale mam wrazenie, ze

Thesignerka napisał(a):...przyszly stary moze ja zruchac..


Ciebie chyba dawno nikt nie przelecial porzadnie !!!

w innych tematach pisalas, ze trzeba dzialac, a nie grzac dupe, wiec rusz swoja i zrob cos z tymi "ci..a", a nie tracisz swoj czas i innych na jakas bezsensowna propagande. okradnij, zgwalc, zamordujm jakiegos "ci..a" wtedy ludzie Cie docenia !!!
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy
Góra
-1

KobietaPostNapisane przez Nada » 19 lip 2012, 02:42 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Naprawde niewiem dlaczego mi tak ublizasz?
Wyrazilam swoja opinie na dany temat
Nikomu nie piore mozgu a mowie to co uwazam za sluszne
Islam ktory jest ukazywany w tv (zamachy terorystyczne,zabijanie,ukamieniowanie itd)
Niema nic spolnego z owa religia
To sa zli ludzie ktorzy uwazaja ze jak kogos zabija to beda blizej Boga
Prawdziwy Islam zakazuje zabijania a ten ktory zabije bedzie za to ukarany
Tak samo jak I chrzescijanstwo dzieli sie na grupu tak i w Islamie powstaly podgrupy I jest ich ponad 70 kazda ma swoje teorie I cele.

Nada
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 18 lip 2012, 01:50
Reputacja: -5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nada » 19 lip 2012, 02:49 Re: ISLAM - co powinnismy wiedziec - dokumentalny

Nie kazdy muulmanin jest zly
W Islamie jest duzo grup I kazda podaza za czym innym
Brzydko z Twojej strony ublizac innym.
Nikt tobie nic nie narzuca ani mozgu nie pierze.
Najlepszy muzulmanin to Bogobojny czlowiek taki to zadnego przekretu robic nie bedzie ani co najwazniejsze nikogo nie skrzywdzi,bedzie zyl by Bog byl z niego zadowolony

Nada
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 18 lip 2012, 01:50
Reputacja: -5
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK