Kto z was jest na chwile ...a kto na dluzej...

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 23 gru 2006, 20:54 Re: Kto z was jest na chwile ...a kto na dluzej...

oliwka_26, no tak, ale kiedys trzeba zdecydowac :) Mysle ze takie odwiedzanie kraju na dluzej nie ma sensu bo nigdy nie znajdziesz swojego miejsca.Bedziesz tracic znajomych tutaj i bedziesz tracic znajomych w PL....
Polecam dla Ciebie tego linka
link

Pozdrowka! :mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 24 gru 2006, 10:09 Re: Kto z was jest na chwile ...a kto na dluzej...

Dziekuje ze linka :grin:

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jenas » 27 gru 2006, 00:57 Re: Kto z was jest na chwile ...a kto na dluzej...

Ja tutaj siedze do odwolania, ale jestem przekonany iz predzej czy pozniej wroce do Polski. Moze to byc nawet za 8 lat. Zaliczam sie do tej grupy ludzi, ktorzy licza, ze zarobia tutaj kapital na start w ojczyznie.
Smiej sie a caly swiat bedzie sie z Toba smial; placz to bedziesz plakal sam.
Avatar użytkownika
jenas
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 40
Dołączył: 17 gru 2006, 02:43
Lokalizacja: Elbląg
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 27 gru 2006, 05:13 Re: Kto z was jest na chwile ...a kto na dluzej...

jenas napisał(a):Ja tutaj siedze do odwolania, ale jestem przekonany iz predzej czy pozniej wroce do Polski. Moze to byc nawet za 8 lat. Zaliczam sie do tej grupy ludzi, ktorzy licza, ze zarobia tutaj kapital na start w ojczyznie.

no popatrz, a prawie 3 lata temu flage UE spaliles.. :wink:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebek22 » 27 gru 2006, 11:52 Re: Kto z was jest na chwile ...a kto na dluzej...

Minimum 2 lata posiedze bo w Polsce i tak zmula jest:P:P: :mrgreen: :mrgreen:

Sebek22
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączył: 25 gru 2006, 17:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cincin » 5 lut 2007, 21:41 Re: Kto z was jest na chwile ...a kto na dluzej...

Jestem od ponad 2 lat w UK i zamierzam wrocic do polski na pare miesiecy,czyli troche wakacji swieta,potem przepiekna Islandia i oczywista eksploracja wyspy:D tam minimum rok czasu,no i wtedy zobacze,czy do USA do kolegi ,ktory usilnie probuje mnie namowic na przyjazd do niego,czy zostane na troszke dluzej w Isl,czy moze Australia,czy moze cos jeszcze innego sie wtedy pokarze na horyzoncie.Jesli mialbym wracac do UK to na pewno nie do Birm,to miejsce jest okropne,jedno z najbrzydszych miast jakie widzialem,jesli juz to ewentualnie jakas walia tudziez cosik gdzies nad morzem,ale nie Birm!!

cincin
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Wiek: 42
Dołączył: 4 lut 2007, 12:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 11 lut 2007, 00:36 Re: Kto z was jest na chwile ...a kto na dluzej...

Siedze tez troche. Wracac, nie wracac?Kocham Polske, bo w Polsce ludzie ciesza sie wszystkim. I to nie jest zwiazane z pieniedzmi.
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 11 lut 2007, 01:25 Re: Kto z was jest na chwile ...a kto na dluzej...

Sobert napisał(a):Siedze tez troche. Wracac, nie wracac?Kocham Polske, bo w Polsce ludzie ciesza sie wszystkim. I to nie jest zwiazane z pieniedzmi.


Powiem Ci szczerze, że jeśli znalazłeś w Polsce ludzi cieszących się wszystkim To jesteś cholernym szczęściarzem.

Nie, ja nie wracam do Polski na dłużej niż 2 tygodnie, mimo, że miałem świetne życie. Uważam, że za jakiś czas tu będzie lepsze...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez kat82 » 11 lut 2007, 12:58 Re: Kto z was jest na chwile ...a kto na dluzej...

jestem tu ponad 1,5 roku i nie zamierzam wracać do Polski, nawet na holideya nie chce mi się tam jechać! :cry: smutne, ale prawdziwe! Wyjeźdżałam było kiepsko, ale teraz jest jeszcze gorzej :sad:

kat82
 
 

KobietaPostNapisane przez Agatula » 13 lut 2007, 20:40 Re: Kto z was jest na chwile ...a kto na dluzej...

Tu nie jest za fajnie mi sie tu zabardzo nie podoba ale podobaja mi sie tu taj pieniadze ale to chyba jak kazdemu bo po to sie przyjedza do wielkiej brytani.... ale mam zamiar zostac dluzej tu taj tylko narazie mam problem z jezykiem ale dobze ze mam te checi czasami i biore sie za nauke angielskiego w domku ...... Moze zna tu ktos dobze angielski i udzieli korepetycji ???
Avatar użytkownika
Agatula
Raczkujący
 
 
Posty: 60
Dołączyła: 13 lut 2007, 16:23
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kat_Bham » 13 lut 2007, 22:18 Re: Kto z was jest na chwile ...a kto na dluzej...

przyjechalam 3,5 roku temu bez daty powrotu i nadal nie wiem... nie widze dla siebie drogi w pl, ale wiem ze jak tylko ustale plan dzialania to wracam, nie chce sie tutaj zestarzec!!

bylo mi zle w oczyznie wiec wybylam, zacznie mi tuatj byc zle to kto wie ... wiem jedno: boje sie bycia dyskryminowana wiec jak tylko dostrzege 1st objawy na swojej osobie i nie wiem co zrobie :twisted: :twisted:
oko za oko uczyni tylko świat ślepym!!!

Kat_Bham
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Wiek: 44
Dołączyła: 1 lut 2007, 12:31
Lokalizacja: rugby
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do HYDE PARK