polska dyskoteka tyko dla polakow

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez digi9 » 15 maja 2011, 11:07 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

no to po ptokach, bo nie mam najmniejszych szans na zdobycie zaswiadczenia o zdrowiu psychicznym :lol: coz to za dyskryminacja pacjentow z malym swirkiem :D prosze jeszcz raz 'rozwazyc' moja oferte! :waga:

digi9
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 38
Dołączyła: 21 kwi 2011, 14:40
Lokalizacja: Birmingham/Lodz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 16 maja 2011, 00:38 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

digi9 napisał(a):no to po ptokach, bo nie mam najmniejszych szans na zdobycie zaswiadczenia o zdrowiu psychicznym :lol: coz to za dyskryminacja pacjentow z malym swirkiem :D prosze jeszcz raz 'rozwazyc' moja oferte! :waga:

no rozważam i rozważam,
jednak lot w kosmos odpada chyba jednak,
może prędzej jakaś kawa gdzieś w jakimś przytulnej kafejce gdzieś w Sutton Coldfield...
no ale Aśćka, hm... do ukochanego tu przyjechała,
więc... zakochana...
więc, nie wypada,
tym bardziej, żeś jest bibliotekarka...
pewnie nosisz okulary i jak się nad tymi książkami pochylasz...
w tych okularach...
to co chwilę odgarniasz włosy ręką... powoli...
i jak jeszcze masz piegi... no to testowy jest ugotowany...
przepadł w butach,
nie mam mowy,
0 kawy i lotów kosmicznych...
::stop::
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez digi9 » 16 maja 2011, 08:49 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

ale sie ubawilam. bibliotekarka tylko z wyksztalcenia, piegow raczej brak, kilka na nosie jak slonce przygrzeje :lol: usilnie szuka pracy w tym pieknym Sutton... zakochana, a jakze, ale 'testowy' to inna bajka :mrgreen: pozdrawiam Szanownego Poete Romantyka :lol:

digi9
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 38
Dołączyła: 21 kwi 2011, 14:40
Lokalizacja: Birmingham/Lodz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 16 maja 2011, 23:53 Re: polska dyskoteka tyko dla polakow

digi9 napisał(a):ale sie ubawilam. bibliotekarka tylko z wyksztalcenia, piegow raczej brak, kilka na nosie jak slonce przygrzeje :lol: usilnie szuka pracy w tym pieknym Sutton... zakochana, a jakze, ale 'testowy' to inna bajka :mrgreen: pozdrawiam Szanownego Poete Romantyka :lol:

a dziękuję pięknie za pozdrowienia
:D
no ale skoro bibliotekarstwo to i pewnie miłość do książek...
hmm...
mówisz, że...
że, kilka na nosie...
teściak, uspokój się!
ok,
tu ziemia, tu ziemia
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK