Akcja pokaż sie polaku!?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Ahmeds » 16 kwi 2012, 23:23 Akcja pokaż sie polaku!?

Witajcie

Specjalnie nazwałem tak ten temat - W pewien prowokacyjny sposób.
Myślałem że Birmingham do nie Londyn i tutaj AŻ tylu polaków nie ma - Myliłem się.
Jednak to co dzisiaj ujrzałem wprawiło mnie w osłupienie.Idę sobie w city center(Nie zdradzę konkretnego miejsca choć może wielu z Was wie gdzie to jest) i co widzę? z 8-10polaków którzy z gwinta obalają wódkę...I teraz zastanawiam się dlaczego ma mi nie być niekiedy wstyd polakiem?
To było około 1pm około 8pm czekałem na autobus na Small Heath - Zaczepił mnie polak który oczywiście nie wiedział że jestem polakiem(Tutaj akurat się nie dziwie bo nikt z Was z forum nie poznałby mnie na ulicy a na pewno nie powiedział że jestem polakiem) i zapytał czy mam 40p.
Faktem jest że jak widzę polaka to od razu wiem że to polak(nie musi się odzywać) więc pytam go czy jest z Polski.Odpowiedział że tak...
Nie wiem czy też to Was czasami denerwuje.
The way of life

Ahmeds
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 12 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 17 kwi 2012, 02:06 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Ahmeds napisał(a):i co widzę? z 8-10polaków którzy z gwinta obalają wódkę...


wow, natknales sie na kilku polskich zuli pijacych wode, jezeli taki widok robi na tobie takie wrazenie to trzeba bylo ich poprosic zeby Ci zapozowali do artystycznego zdjecia.

Ahmeds napisał(a):jestem polakiem(Tutaj akurat się nie dziwie bo nikt z Was z forum nie poznałby mnie na ulicy a na pewno nie powiedział że jestem polakiem)


Z jednego z towich poprzednich postow wywnioskowalem (chyba ze zle) ze jestes Cyganem, a Polak i Cygan to dwie rozne rzeczy, bo to ze ktos sie urodzil w stodole nie oznacza ze jest koniem

Ahmeds napisał(a):Faktem jest że jak widzę polaka to od razu wiem że to polak(nie musi się odzywać)


Smiesza mnie tego typu wypowiedzi, tych ktorzy maja typowo polskie cechy urody i polski styl ubierania rozpoznajesz a innych mijasz na ulicy nie wiedzac ze sa Polakami
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ahmeds » 17 kwi 2012, 08:57 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Mike napisał(a):
Ahmeds napisał(a):i co widzę? z 8-10polaków którzy z gwinta obalają wódkę...


wow, natknales sie na kilku polskich zuli pijacych wode, jezeli taki widok robi na tobie takie wrazenie to trzeba bylo ich poprosic zeby Ci zapozowali do artystycznego zdjecia.

Ahmeds napisał(a):jestem polakiem(Tutaj akurat się nie dziwie bo nikt z Was z forum nie poznałby mnie na ulicy a na pewno nie powiedział że jestem polakiem)


Z jednego z towich poprzednich postow wywnioskowalem (chyba ze zle) ze jestes Cyganem, a Polak i Cygan to dwie rozne rzeczy, bo to ze ktos sie urodzil w stodole nie oznacza ze jest koniem

Ahmeds napisał(a):Faktem jest że jak widzę polaka to od razu wiem że to polak(nie musi się odzywać)


Smiesza mnie tego typu wypowiedzi, tych ktorzy maja typowo polskie cechy urody i polski styl ubierania rozpoznajesz a innych mijasz na ulicy nie wiedzac ze sa Polakami

1.Widać szybko przychodzi Ci ocena ludzi a co zabawne na siłę chcesz się podstawić pod stereotypową osobę z Polski....Dlaczego uważasz że jestem cyganem?Może każdy kto nie wygląda na polaka a jest polakiem wygląda na cygana?Bardzo mnie Twoja wypowiedz rozsmieszyła.
Co do żuli - Nie wiem kim jesteś ale co najmniej dziwne że NIE robi na Ciebie wrażenia kilka osobników pijacych wodke z butelki w srodku miasta w OBCYM państwie a nie u siebie w Polsce...Czyli innymi słowy rozumiem że jeśli zobaczyłbyś grupkę Anglików pijacych wódkę z butelki i przeklinajacych w dość ordynarny sposób w centrum powiedzmy Wrocławia nie zwróciłbyś uwagi?
The way of life

Ahmeds
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 12 lis 2011, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 17 kwi 2012, 09:36 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Powiedz i co na to poradzisz,przyjechali mają takie samo prawo pobytu nikt nie ma wpływu aby wrócili do kraju.A to co widziałeś jest tylko namiastką co możesz zobaczyć,następna strawa że nie dotyczy to tylko UK tacy ludzie przebywają na terenie UE nikt na siłę ich nie zmusi aby sobie tą wódkę pili w kraju.Tak że pisanie takich postów na forum nie załatwi sprawy.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 17 kwi 2012, 10:03 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Ahmeds napisał(a):1.Widać szybko przychodzi Ci ocena ludzi a co zabawne na siłę chcesz się podstawić pod stereotypową osobę z Polski....Dlaczego uważasz że jestem cyganem?Może każdy kto nie wygląda na polaka a jest polakiem wygląda na cygana?Bardzo mnie Twoja wypowiedz rozsmieszyła.


... nie rozumiem Ciebie drogi Ahmedzie?
Tobie przeciez rownie szybko przychodzi ocena ludzi

Ahmeds napisał(a):Faktem jest że jak widzę polaka to od razu wiem że to polak(nie musi się odzywać)


nie mowie ze widok 8 Polakow o 1 popoludniu robi na mnie radosne wrazenie- ale na milosc boska to tylko 8 osob a pozostale 50 000 (czy ile nas tutaj jest) jest akurat w pracy, w szkolach, w kosciele, u lekarza, odprowadza dzieci do przedszkola, w szpitalu rodza, na konferencjach, na silowni i w milionie innych miejsc....

chcesz cos zrobic z ta garstka pijacych na Shaw's Passage czy chcesz ich tylko pokrytykowac? chcesz im jakos pomoc? czy chcesz zeby wszystkie bardziej blyszczace jednostki tu na forum powiedzialy Ci ze sa ambitniejsze od wodki z gwinta? chcesz zlicznowac tych bezdomnych? co wlasciwie chcesz osiagnac? bo ja nie rozumiem...

i wlacza mi sie agresor jak Polacy jada na innych, a sami uwazaja ze nie nie oceniaja zbyt pochopnie
Ahmeds napisał(a):1.Widać szybko przychodzi Ci ocena ludzi a co zabawne na siłę chcesz się podstawić pod stereotypową osobę z Polski....


to po jakiego grzyba jestesmy na tym forum, wsrod polakow? zeby po Polsku pogadac sobie na Polakow ktorymi tak wszyscy gardzimy???? masakra jakas, paranoja :(

Ahmeds napisał(a):Tutaj akurat się nie dziwie bo nikt z Was z forum nie poznałby mnie na ulicy a na pewno nie powiedział że jestem polakiem

znaczy co? nie pijesz wodki o 1pm? pracujesz w garniturze? usmiechasz sie do innych? masz turban na glowie? noszisz rozowe spodnie i baletki? masz brzydka kobiete?
czym sie roznisz od tysiaca Polakow ktorzy tutaj sa i WSZYSCY wygladaja taka samo?????

osobiscie uwazam ze KAZDY czlowiek jets inny i nawet czarny jak smola moze sie okazac Polakiem z krwi i kosci- chciazby mentalnej ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez wielkimar » 17 kwi 2012, 10:22 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

:D chyba dokładniej nie da się tego opisać ;)

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posty: 203
Dołączył: 3 cze 2007, 21:09
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez veronika » 17 kwi 2012, 10:59 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Ahmeds napisał(a):Witajcie

Specjalnie nazwałem tak ten temat - W pewien prowokacyjny sposób.
Myślałem że Birmingham do nie Londyn i tutaj AŻ tylu polaków nie ma - Myliłem się.
Jednak to co dzisiaj ujrzałem wprawiło mnie w osłupienie.Idę sobie w city center(Nie zdradzę konkretnego miejsca choć może wielu z Was wie gdzie to jest) i co widzę? z 8-10polaków którzy z gwinta obalają wódkę...I teraz zastanawiam się dlaczego ma mi nie być niekiedy wstyd polakiem?
To było około 1pm około 8pm czekałem na autobus na Small Heath - Zaczepił mnie polak który oczywiście nie wiedział że jestem polakiem(Tutaj akurat się nie dziwie bo nikt z Was z forum nie poznałby mnie na ulicy a na pewno nie powiedział że jestem polakiem) i zapytał czy mam 40p.
Faktem jest że jak widzę polaka to od razu wiem że to polak(nie musi się odzywać) więc pytam go czy jest z Polski.Odpowiedział że tak...
Nie wiem czy też to Was czasami denerwuje.

veronika
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 18 paź 2011, 18:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 17 kwi 2012, 11:07 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Ahmeds napisał(a):Witajcie

Specjalnie nazwałem tak ten temat - W pewien prowokacyjny sposób.
Myślałem że Birmingham do nie Londyn i tutaj AŻ tylu polaków nie ma - Myliłem się.
Jednak to co dzisiaj ujrzałem wprawiło mnie w osłupienie.Idę sobie w city center(Nie zdradzę konkretnego miejsca choć może wielu z Was wie gdzie to jest) i co widzę? z 8-10polaków którzy z gwinta obalają wódkę...I teraz zastanawiam się dlaczego ma mi nie być niekiedy wstyd polakiem?
To było około 1pm około 8pm czekałem na autobus na Small Heath - Zaczepił mnie polak który oczywiście nie wiedział że jestem polakiem(Tutaj akurat się nie dziwie bo nikt z Was z forum nie poznałby mnie na ulicy a na pewno nie powiedział że jestem polakiem) i zapytał czy mam 40p.
Faktem jest że jak widzę polaka to od razu wiem że to polak(nie musi się odzywać) więc pytam go czy jest z Polski.Odpowiedział że tak...
Nie wiem czy też to Was czasami denerwuje.


Czesto inne slowianskie narodowosci sa tez brane za Polakow i co za nich tez sie wstydzisz ?
Z kad wiesz ze pili wodke ? Probowales od nich ? Moze to byla woda he he. Jesli jest to dla ciebie jakis problem to radze sie przejsc do psychologa.
"Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu." (Stanisław Lem)

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 114
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez veronika » 17 kwi 2012, 11:12 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Witam
Ja opisze moje spotkanie z rodakami także w City center.Jakis czas temu zostałam zaczepiona przez grupkę osób , które poprosiły mnie o drobne (w języku angielskim),grzecznie opowiedziałam ze nie mam,pech chciał ze w tym momencie zadzwonił do mnie maż i rozmawialiśmy po polsku. I co się stało ?Jak jedna z tych osób usłyszała ze rozmawiam po polsku natychmiast zostałam obrzucona rożnymi niecentralnymi słowami(których nie bee teraz cytować)w ojczystym języku. Najśmieszniejsze jest to ze prym w tej grupce wiodły dziewczyny.A wiec moi drodzy jaki wniosek?Pozdrawiam wszystkich rodaków :D .

veronika
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 18 paź 2011, 18:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez chalimala » 17 kwi 2012, 11:37 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

myślę, ze trochę przesadzacie...w każdym większym mieście w Polsce są grupki młodocianych bardziej lub mniej spożywających tanie wino i zaczepiających przechodniów w sposób agresywno-dziwny proszących o drobne, papieroska i inne różne "fajne" gadżety. To się zdarza w Polsce kochani i czy będziesz w Chinach, w UK, w USA - wszędzie są tacy ludzie, którzy zaczepiają, piją itp. nie rozumie czemu się dziwicie...co nagle w UK wszyscy Polacy tacy porządni i zdegustowani zachowaniem rodaków???? prosze Was! nie róbcie z siebie swiętych :) nie mówię, ze każdy na tym forum jest "zaczepiaczem", ale podejrzewam, ze osoby, które są tak strasznie zdegustowane zachowaniem rodaków myślały, ze w UK nawet z chama zrobi się dżentelmen :D a ja jestem taka, ze dorzucam jakiegoś pensika żulom spod sklepów :D i ładnie proszę, zeby napili się za moje zdrowie :D
Avatar użytkownika
chalimala
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 39
Dołączyła: 18 mar 2012, 14:03
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 17 kwi 2012, 11:56 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Ahmeds, studiowales w Polsce? nie zdarzylo Ci sie, bedac studentem, pic browara/tanie wino w bramie na placu Solnym we Wroclawiu?
jezeli nie, to straciles fajny klimat studiow. moze wlasnie Ci goscie tez "mieli przerwe" w zajeciach i postanowili uczcic sloneczny dzien. i co z tego?
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 17 kwi 2012, 13:00 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Ahmeds, podpisuje sie pod ypowiedzia dorotajab to co kazdy robi to jego osobista sprawa, dobrze ze nie zauwazyles anglikow pijacych piwo , czy ciezarnych angielek z piwem i fajkami pod pubami...
kazdy widzi co chce zobaczyc, a moze mieli powod zeby sobie pic moze cos swietowali, moze zdali egzaminy albo wracali z dlugiego wieczoru kawalerskiego :D
nei nam to oceniac...
a gadanie typu bo polacy to pijacy mnie po prostu smieszy...bo przy innych nacjach w tym przy anglikach to jestesmy abstynenci:D a jak drinkujemy to w swoim towarzystwie w domach i dobrze sie bawimy a nie slaniamy sie po ulicach jak szanowni ,,gospodarze,,
http://cargocollective.com/maciejdakowi ... After-Dark

Dodano: -- 17 kwi 2012, o 13:04 --

zwierzakfm napisał(a):nie zdarzylo Ci sie, bedac studentem, pic browara/tanie wino w bramie na placu Solnym we Wroclawiu?
jezeli nie, to straciles fajny klimat studiow.
chyba kazdy w mlodosci przezyl taka akcje lub pare :D i nie ma w tym nic dziwnego, mlodosc ma swoje prawa:))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Okrutnik » 17 kwi 2012, 18:23 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

:twisted: Ahmed ale z ciebie porzadny czlowiek , zdegustowany widokiem picia wodki w miejscu publicznym i to jeszcze przez kogo przez Polakow!!!!
Ciwkawe czy wspomnialbys o angolach co chleja w srodku miasta , malolatach emo co zygaja pod kosciolem tez byl bys zdegustowany ? czy eee to anglicy sa u siebie , My polacy jestesmy gorsi wiec nie mozemy tak ?

MI sie raz zdarzylo z kumplami obalic flache Whisky w pociagu , jak zrobilismy sobie spontan wyjazd w srodku nocy i co ? jestem dla ciebie teraz mniej wartosciowym czlowiekiem ?

I co do tego ma ze to bham a nie londyn . Pija wszedzie i o kazdej porze cos taki zdziwiony to Anglia a nie utopijna kraina fantazji
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
Avatar użytkownika
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Wiek: 37
Dołączył: 13 sie 2011, 21:58
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 17 kwi 2012, 19:31 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

Ahmeds, Mi jest nawet wstyd za tych Polaków :oops: :oops: :oops:
8-10 łebków na 1 flaszkę i to z gwinta , pewnie koło osoby nr 6 wódki już brakło ...Kryzys mówię wam kryzys...
dorotajab napisał(a):czym sie roznisz od tysiaca Polakow ktorzy tutaj sa i WSZYSCY wygladaja taka samo?????
Pewnie nie ma plecaka :D :lol: :lol: :lol: Ale kurcze stawiałabym na ten Turban :P
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Okrutnik » 17 kwi 2012, 19:54 Re: Akcja pokaż sie polaku!?

"Pewnie nie ma plecaka :D :lol: :lol: :lol:"
walnalem na podloge true true :D :mrgreen:
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
Avatar użytkownika
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Wiek: 37
Dołączył: 13 sie 2011, 21:58
Reputacja: 29
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK