Wieczory poetyckie

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez bartoszq » 2 paź 2014, 13:47 Wieczory poetyckie

Halo!
Witam wszystkich! Mam pytanie, mianowicie czy sa wsrod nas amatorzy poezji? Chodzi mi nie tylko o poezje wybitnych pisarzy, osobistosci, ale rowniez o swoje wlasne dziela, myslicie, ze wieczor poetycki z lamkpa wina mialby szanse dojsc do skutku. Czekam na odpowiedzi i opinie.
Pozdrawiam! ;)

bartoszq
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 2 paź 2014, 13:40
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 2 paź 2014, 20:32 Re: Wieczory poetyckie

Bardzo chetnie bym sie wybrala, ale tylko jako odbiorca. Sama nie pisze, ale wypije Wasze zdrowie
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bartoszq » 19 paź 2014, 16:08 Re: Wieczory poetyckie

Niestety nie miałem dostępu do internetu przez jakis czas I nie miałem jak kontynuować wątku. Jestem dalej zainteresowany tym przedsięwzięciem, ale potrzeba nam raczej kilku osób więcej żeby nabrało to sensu. Kiedy będą chętni, będzie można ustalić dzień I miejsce spotkania. Pozdrawiam I gorąco zachęcam ;)

bartoszq
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 2 paź 2014, 13:40
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez calinka » 21 lis 2014, 17:58 Re: Wieczory poetyckie

ja bym tez reflektowala. Nie pisze, ale poslucham!!! Myslalam tez o wieczorach filmowych, tzn. klasyka kina na wiekszym ekranie :) mam w planie kupic rzutnik i zrobic to u siebie, mozna polaczyc dwa watki albo robic to na zasadzie korespondencji sztuk, co myslicie?
Avatar użytkownika
calinka
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 17 lis 2014, 23:15
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bartoszq » 21 lis 2014, 21:02 Re: Wieczory poetyckie

Ją jestem jak najbardziej za, dobry film bym również chętnie obejrzał, zwłaszcza w miłym towarzystwie. :) Czekam na dalsze informacje I jestem chętny. Pozdrawiam. :)

bartoszq
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 2 paź 2014, 13:40
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK