Polish Milenium Club - za czy przeciw.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez michal8 » 14 paź 2014, 18:11 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

Skoro niektórzy piszą, że jednak da się tam fajnie spędzić czas, to może rzeczywiście miałem pecha i nie trafiłem na ciekawe wydarzenie. Jedno jest pewne- klub potrzebuje lepszej promocji.
Avatar użytkownika
michal8
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 sie 2013, 08:44
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez polomski » 14 paź 2014, 19:50 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

Zgodzę się z poprzednikiem, miałem okazję tam być i nic poza pustką nie ma był za to jakis bosik który się rzucał.
Karczmy nie ma to prawda a managerem jest ksiądz tak przynajmniej widziałem w biurze ubranie księdza na drzwiach napis manager...
Z innych doświadczeń kiedyś podszedł do mnie Polak i poprosił o pomoc,skierowałem go do kościoła niestety ksiądz miał świetny humor i odpowiedział mu aby szedł spać na ulicę gdyż jest ładna pogoda... coś więcej trzeba dodać?

polomski
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 paź 2014, 11:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wielkimar » 14 paź 2014, 22:50 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

Użytkowniku ratownik12
Jeśli piszesz, że prostota mi nie obca...jak widać na niektórych wystarcza.
Plujesz na każdego mającego inne zdnie niż twoje i swoje kłamstwa próbujesz ubrać w ładne słowa.
Piszesz jak "kacyk" z poprzdniego ustroju, taki co to ma w domu książeczkę "Ormo" , wszędzie węszysz spisek.
...co Ty masz do tej karczmy ??? , kto każe Tobie tam wydawać ciężko zarobione pensy ?
nie smakuje i drogo...zmieniam lokal :D

Piszesz, że kiedyś klub tętnił życiem a teraz jest dno itd, co takiego działo się wcześniej ?
Powrócę do sklepu, piszesz co za konkurencja ???? Chłopie czy ty aby na pewno byłeś w tym sklepie i okolicy ?, nie wiem czy Ci wiadomo ale od paru lat istnieje w pobliżu sklep ( koło policji ).
To jest ta konkurencja.

Założyłeś profil chyba tylko po to aby upuścić z siebie trochę żółci i frustracji wynikającej z własnych niepowodzeń.

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posty: 203
Dołączył: 3 cze 2007, 21:09
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez janczykmarta3 » 15 paź 2014, 11:19 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

Cześć.
Uważam że Ania ma sporo racji. Parafia jest parafią i jej zadaniem jest prowadzenie kościoła.
Klub niestety wygląda bardzo źle i nic tam się nie dzieje. Mam syna i nie mamy czego tam szukać. Czas wolny spędzamy w inny sposób.
Ale wina jest w polakach i w organizacji funkcjonowania tego klubu.

Pzdr. :)

janczykmarta3
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 26 wrz 2014, 18:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 15 paź 2014, 17:40 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

jest grupa krasnalki w srody dla dzieci
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ania11981 » 15 paź 2014, 18:21 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

Możesz napisać o której są te zajęcia i dla dzieci w jakim wieku. Z góry dziękuję i pozdrawiam

ania11981
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 31 lip 2012, 17:46
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez greggy » 15 paź 2014, 19:00 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

Szkoda ze nie ma strony moze to by cos ruszylo informacja to polowa sukcesu :)

greggy
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 maja 2014, 17:38
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 15 paź 2014, 19:47 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

greggy napisał(a):Szkoda ze nie ma strony moze to by cos ruszylo informacja to polowa sukcesu :)


http://www.polishcentrebirmingham.org.uk strona klubu
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ania11981 » 15 paź 2014, 19:58 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

Strona jest, tylko w zakładce events sa wydarzenia z 2012 roku więc chyba ciężko to nazwać rzetelną informacją

ania11981
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 31 lip 2012, 17:46
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 15 paź 2014, 20:02 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

nie pamietam ale kartka wisi na drzwiach wiec mozesz sobie rzucic okiem jak bedziesz miala chwile
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ratownik12 » 15 paź 2014, 22:52 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

wielkimar napisał(a):Użytkowniku ratownik12
Jeśli piszesz, że prostota mi nie obca...jak widać na niektórych wystarcza.
Plujesz na każdego mającego inne zdnie niż twoje i swoje kłamstwa próbujesz ubrać w ładne słowa.
Piszesz jak "kacyk" z poprzdniego ustroju, taki co to ma w domu książeczkę "Ormo" , wszędzie węszysz spisek.
...co Ty masz do tej karczmy ??? , kto każe Tobie tam wydawać ciężko zarobione pensy ?
nie smakuje i drogo...zmieniam lokal :D

Piszesz, że kiedyś klub tętnił życiem a teraz jest dno itd, co takiego działo się wcześniej ?
Powrócę do sklepu, piszesz co za konkurencja ???? Chłopie czy ty aby na pewno byłeś w tym sklepie i okolicy ?, nie wiem czy Ci wiadomo ale od paru lat istnieje w pobliżu sklep ( koło policji ).
To jest ta konkurencja.

Założyłeś profil chyba tylko po to aby upuścić z siebie trochę żółci i frustracji wynikającej z własnych niepowodzeń.


Widzisz kolego - napisałem wcześniej uderz w stół a nożyce się odezwą. I widać ostro bronisz tej karczmy tego przybytku. Tak naprawdę mam gdzieś kto jest jej właścicielem i jakie koneksje ma z parafią - a ponoć duże ( tak mówią ). Wiadomo dlaczego zwolniono były personel, kucharzy, kelnerki i zamknięto ówczesny lokal :) a może tak nie jest??????

Gdyby ta knajpa istniała w innym miejscu już dawno byłoby po niej. Ot i cała prawda. Czas pokaże wszystko. Tu nie ma mowy o żadnym wylewaniu żali i żółci - czepiłeś się jak rzep psiego ogona. Po prostu - dziadostwo jakie jest w Polsce, korupcja, kumoterstwo przeniosło się już tu i widać co się dzieje. Ale po co się prężyć nad takimi jak ty i całą tą sytuacją.
Na siłę próbujesz coś uzmysłowić użytkownikom forum ale na marne. Wszyscy widzą jak jest i do czego to zmierza.

TEN POST MIAŁ TYLKO NAKREŚLIĆ SYTUACJĘ i POKAZAĆ LUDZIOM PRAWDĘ - ale widać prawda w oczy kole i dobrze. Wyszło szydło z worka.

A co do lokalu - masz rację - dawno stołuję się gdzie indziej. Przynajmniej wiem co jem. Naprawdę skończę już ten temat, bo są o wiele lepsze zajęcia. Czas i zrobi swoje i pokaże wszystkim o co tak naprawdę w tym chodzi. A wszyscy wiedzą o co :)

To tyle. I naprawdę skończ już z tą karczmą i z tymi swoimi wywodami. Czepiam się ogółu i mierzi mnie to co widzę. A widzę dno i 5 m mułu jak napisał BEZSTRONNY POPRZEDNIK.

ratownik12
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 wrz 2014, 14:22
Reputacja: -11
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez wielkimar » 16 paź 2014, 07:10 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

Napiszę innaczej, może w końcu zrozumiesz.
..nie odpowiadasz na pytania, tylko dalej brniesz w zaparte.
Piszesz coś o prawdzie, ale chyba tylko o tej w którą tylko Ty wierzysz, jesteś głuchy na argumenty innych ( chyba, że się z tobą zgdzają) .

Koło du.y mi lata cała ta karczma (nigdy tam nie jadłem)
Twoje frustracje również, manipulcja nie jest twoją mocną stroną i jak widzisz temat nie poszedł tak jak byś chciał.
Jedno w czym masz rację, to w tym abyś przestał pisać bzdury i zająć się czym innym, w tym będę Ci kibicował.

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posty: 203
Dołączył: 3 cze 2007, 21:09
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez michal8 » 16 paź 2014, 08:58 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

Rzeczywiście, przesadzasz kolego (koleżanko?) ratownik12. Rzucasz się z zębami na każdego, kto ma inne zdanie niż Ty, aby zakrzyczeć. Każdy spokojnie napisał co myśli o klubie, ja osobiście stwierdziłem, że trochę zbyt smutno tam, choć też z moją opinią nie każdy się musi zgadzać. Radzę wyluzować, bo niedługo w ferworze walki sam będziesz na swoje posty odpisywał. Pozdrowienia i udanego weekendu, oczywiście domyślam się, że nie w klubie polskim w Birmingham ;)
Avatar użytkownika
michal8
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 sie 2013, 08:44
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ratownik12 » 16 paź 2014, 10:56 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

Dwóch takich co ukradło księżyc :)
No tak w du..e masz karczmę i nigdy tam nie jadłeś :)

Ponad 800 osób przeczytało wątek i tylko wy dwaj cały czas próbujecie postawić zasłonę dymną, że klub to niby takie dobre miejsce, tylko teraz remonty są.

Ja nie odpowiadam na pytania?
Odpowiedzi do was nie docierają - dno i 5 m mułu. Pamiętam jak to wyglądało kiedyś, i jak wygląda teraz. Jak funkcjonowało kiedyś i jak funkcjonuje teraz. Co tu dużo mówić. Doprowadzono to miejsce to "pustkowia"
A tak być nie powinno, biorąc pod uwagę, że prowadzi je teraz parafia która powinna pomagać rodakom na każdej linii i w miarę możliwości.

To wy przestańcie pisać bzdury. Nikt się tu o nic nie kłóci. PRAWDA jest tym co powinno wypłynąć. Komu na tym nie zależy, ma najwidoczniej coś z tym wspólnego.

Wiele osób nie chce brać udziału w dyskusji, z oczywistych względów. Są długo na forum, nikt nie chce się nikomu narażać - stary strach z Polski.

Zakładajcie nowe nicki i wypowiadajcie się.
Przynajmniej poznamy opinię większego grona ludzi.

Pozdrawiam

ratownik12
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 wrz 2014, 14:22
Reputacja: -11
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez ania11981 » 16 paź 2014, 11:04 Re: Polish Milenium Club - za czy przeciw.

Do czasu przeczytania ostatniego wpisu nawet się po części z Tobą zgadzałam ale teraz to piszesz jak prezes Jarosław coś wiem ale nie powiem. Są pewni ludzie, prawdy,tajemnice.... jak chcesz coś zmienić to idź do proboszcza, do Maćka i podyskutuj, zaproponuj plan naprawczy a nie tutaj piszesz ze kiedyś to było fajnie.

ania11981
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Wiek: 43
Dołączyła: 31 lip 2012, 17:46
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK