Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez Anek » 5 cze 2007, 10:25 Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

No to podzielcie sie waszymi opiniami. Jakie sa Wasze typy? :wink:

http://wiadomosci.onet.pl/1176,1,pojedynekeu.html

Jak dla mnie to calkiem, calkiem 4 i 24.
Patrzac na 23 to uwazam ze nawet ja bym mogla startowac :mrgreen:
Mam panny z Birmingham 7 i 8 :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 5 cze 2007, 10:48 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Pani z nr 4, pochodzi ze Zgorzelca, mojego rodzinnego miasta :grin: . Obstawiam I - 4 oczywiści i 6. II - 19 i 21. Faktycznie Pani z nr 23, nic specjalnego, gdybym była wyższa też bym wzięła udział, ale mam zaledwie 153cm :roll: . Nie podobają mi się w ogóle Panie z nr. 23, 9 i 13.
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 5 cze 2007, 10:57 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Jesli juz musial bym wybrac to numer 14... tylko i wylacznie.

P.S- kto im makijaz robil??????? :shock: :???:

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 5 cze 2007, 11:21 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Wogole kto ta impreze wymyslil i co to ma na celu? promowanie polek? czemu nie ma wyborow mr polonia wysp brytyjskich?

cyrkon1 napisał(a):, nic specjalnego, gdybym była wyższa też bym wzięła udział, ale mam zaledwie 153cm :roll: .


no i powinnas sie cieszyc bo male kobiety sa fajne a te wysokie, sztywne wieszaki na ubrania mnie wogole nie robia...tyle na ten temat :wink:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 5 cze 2007, 12:41 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Mike napisał(a):Wogole kto ta impreze wymyslil i co to ma na celu? promowanie polek? czemu nie ma wyborow mr polonia wysp brytyjskich?

cyrkon1 napisał(a):, nic specjalnego, gdybym była wyższa też bym wzięła udział, ale mam zaledwie 153cm :roll: .


no i powinnas sie cieszyc bo male kobiety sa fajne a te wysokie, sztywne wieszaki na ubrania mnie wogole nie robia...tyle na ten temat :wink:


Co Cie wogole nie robia? Zabardzo nie rozumiem tego zdania, poprosze bardziej po polsku :wink: Poza tym jestem wysoka moze nie wieszak i nie czuje sie gorsza :???:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 5 cze 2007, 15:08 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Anek napisał(a):Co Cie wogole nie robia? Zabardzo nie rozumiem tego zdania, poprosze bardziej po polsku :wink:


Myślę, że zostało zjedzone "na", ale i tak wszyscy zajarzyli... Nie rozumiem dlaczego czepiacie się własnej pisowni, mogę nawet wyliczyć błędy ortograficzne i gramatyczne u każdego z Was. Piszemy sobie tutaj luźnie, jak sądziłam, bez wytykania potknięć... ważna jest treść i podejście do tematu... W takim razie teraz chyba będę się stresować pisownią przy każdym swoim poście. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 5 cze 2007, 15:29 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

cyrkon1 napisał(a):
Anek napisał(a):Co Cie wogole nie robia? Zabardzo nie rozumiem tego zdania, poprosze bardziej po polsku :wink:


Myślę, że zostało zjedzone "na", ale i tak wszyscy zajarzyli... Nie rozumiem dlaczego czepiacie się własnej pisowni, mogę nawet wyliczyć błędy ortograficzne i gramatyczne u każdego z Was. Piszemy sobie tutaj luźnie, jak sądziłam, bez wytykania potknięć... ważna jest treść i podejście do tematu... W takim razie teraz chyba będę się stresować pisownią przy każdym swoim poście. Pozdrawiam.


Z reguly tego nie robie ale Pan Mike zaczol mi zlosliwie poprawiac bledy w temacie "Spencer" sugerujac ze jestem nie swiadoma pisowni angielskie, a zjadlam glupie "T" Widocznie mu to sprawilo przyjemnosc. Ja sie tylko chcialam odegrac :wink: W kazdym razie wiecej tego nie zrobie bo nie warto :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 5 cze 2007, 16:25 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

nic nie zostalo zjedzone nie robia mnie czyt. nie rajcuja, to taki gdanski slang, ciekaw jestem ile osob skumalo by jak bym napisal 'beka' :smile:

Anek, nie masz sie czuc gorsza ze jestes wysoka bo wiekszosc facetow preferuje wysokie.
cyrkon1 napisala ze jest niska wiec chcialem ja pocieszyc piszac ze jest to jedna z cech mojego typu kobiety. Nie poprawilem cie zlosliwie ja naprawde myslalem ze nie bylas swiadoma, zreszta pisalem juz o tym w topiku 'Spenser' :neutral: po za tym nie rozumiem dlaczego zwracasz sie do mnie per pan, chcial bym zaznaczyc ze jestem od ciebie rok mlodszy :razz:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 5 cze 2007, 16:44 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Mike napisał(a):cyrkon1 napisala ze jest niska wiec chcialem ja pocieszyc piszac ze jest to jedna z cech mojego typu kobiety.


Ja bardzo dziękuję za komplement, miło mi... Nie ubolewam nad tym, że jestem niska, mój wzrost ma wiele zalet, wszędzie się mieszczę..., mogę kupować ubrania na dziale dziecięcym, nosić szpilki (chociaż nie noszę) poza tym młodo wyglądam. Mam 26 lat, męża (wysokiego), dziecko i jak chciałam kupić paczkę papierosów będąc w Polsce, to pani prosiła mnie o dowód... fajnie...
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 5 cze 2007, 18:29 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

cyrkon1 napisał(a):jak chciałam kupić paczkę papierosów będąc w Polsce, to pani prosiła mnie o dowód... fajnie...


to sie nasluchalas komplementow ze nie wygladasz na swoj wiek :mrgreen:
ja mam 22 lata i wciaz pytaja o dowod jak po winko skocze albo wchodze dla klubow dla doroslych :grin:
i tez jest mi milo :razz:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Monika_88 » 5 cze 2007, 20:45 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

a ile trzeba miec wzrostu ?? bo z tego co widze to konkurencja nie za duza hahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jak dla mnie to podoba mi sie tylko pani 4 bo jest najbardziej naturalna ;]

eh no jesli chodzi o wybory miss poloni to moge sie załozyc ze na ulicy bym ładniejsze spotkała...ciekawe kto robil casting..
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 35
Dołączyła: 4 lut 2007, 11:54
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 5 cze 2007, 23:12 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Monika_88 napisał(a):eh no jesli chodzi o wybory miss poloni to moge sie załozyc ze na ulicy bym ładniejsze spotkała...ciekawe kto robil casting..



...a dokladnie....

Wiesz, a czasem jest tak, ze szpeca ich make up'em naparwde. Nieraz visazysta dobierze zly kolor i z pieknej dziewczyny robi staruche...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Monika_88 » 6 cze 2007, 07:47 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

hehe wiem miałam tak kiedys ... dokładnie zrobił to co mowisz... jak dawno temu bylam na jakims castingu czy cus tam... no ale i tak te dziewczyny nie są az takie piekne zeby stratowac w miss polonia takie jest moje zdanie , jedyne co maja to wzrost
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 35
Dołączyła: 4 lut 2007, 11:54
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Camel » 6 cze 2007, 18:10 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

Monika_88 napisał(a): dziewczyny nie są az takie piekne zeby stratowac w miss polonia takie jest moje zdanie , jedyne co maja to wzrost


Heh no wiesz ... ja uważam że one maję jednak nieco więcej do zaprezentowania, jednakże w tego typu konkursach nie daje im się możliwości tego udowodnić. A wyjątki potwierdzają tylko regułę ... czyli głuptaski się zdarzyć też mogą ;D
Avatar użytkownika
Camel
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Dołączył: 28 kwi 2007, 19:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Monika_88 » 6 cze 2007, 19:19 Re: Wybory Miss Polonia Wysp Brytyjskich

według mnie i tak te konkursy miss swiata miss polski i polonia zeszło na psy ;/ przede wszytskim powinna tam sie liczyc uroda bo jest to jednak miss pieknosci a nie mądrosci wiec akurat nie interesuje mnie czy jakas tam dziewczyna jest ponad przecietna z inteligencja bo powinna ona przede wszytskim swiecic urodą ;D choc tez wazne jest zeby umiała sie wysłowic na jakis temat ;)

a poza tym to i tak pewnie tam zeby wygrac tpo trzeba dac w łape bo nie raz widziałam jak wygrywaja jakies brzydkie a te ładne na dalszych miejscach...
Chociaż życie zamyka kolejne drzwi, ja i tak wejde oknem :-P

Monika_88
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 35
Dołączyła: 4 lut 2007, 11:54
Lokalizacja: Sosnowiec
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK