Ciekawe miejsce na randke!

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 30 sie 2006, 01:23 Ciekawe miejsce na randke!

Znacie moze jakies ciekawe (nietypowe) miejsce gdzie mozna zabrac swoja dziewczyne przy czym robiac na niej dobre wrazenie. Jakie macie ulubione miejsca? najlepsze co mi sie udalo jak dotad znalesc to Drayton Manor w Tamworth (takie wesole miasteczko) czekam na ciekawe propozycje...
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 30 sie 2006, 09:49 Re: Ciekawe miejsce na randke!

hej!
Moze Stratfort-upon-Avon 45 min pociągiem, bardzo romantyczne miejsce: zobacz tu: lub cos innego z tej stronki

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 31 sie 2006, 19:32 Re: Ciekawe miejsce na randke!

Mysle ze, super miejscem na romantyczna randke to : The Birmingham Botanical Garden a to strona: http://www.birminghambotanicalgardens.org.uk/ powodzenia :lol:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Anek » 11 wrz 2006, 18:08 Re: Ciekawe miejsce na randke!

Widze ze Mike, szczegolnie nie byl zainteresowany miejscem na randke no ale coz :wink: moze zna ciekawsze miejsca
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez te-ha » 12 wrz 2006, 14:59 Re: Ciekawe miejsce na randke!

bogunia napisał(a):hej!
Moze Stratfort-upon-Avon 45 min pociągiem, bardzo romantyczne miejsce: zobacz tu: lub cos innego z tej stronki


o ja jade tam z wycieczka :)

ladnie tam
to cudownie :)

moze to nie jest dla mnie na razie
na randke
ale w przyszlosci
hmmmm
kto wie? :P

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez aniakg » 9 paź 2006, 09:57 Re: Ciekawe miejsce na randke!

ja polecam kino The Electic (www.theelectric.org.uk), na Station street, z tylu z aNew Street Station - najstarsze kino w UK, wnetrze wyglada jak kina studyjne w Polsce tyle ze jeszcze lepiej;), mozna tez wykupic bilety na siedzenia na sofach, z obsluga kelnera - zreszta, kiedy tam bylam ogladac film ostatnio, bylo mi dziwnie, bo w piatek wieczorem bylam jedyna osoba "niesparowana", cala reszta wygladala jakby siedziala na randce...no i maja bardzo ciekawy repertuar.

aniakg
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 45
Dołączyła: 29 wrz 2006, 15:10
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 9 paź 2006, 15:21 Re: Ciekawe miejsce na randke!

Anek napisał(a):Widze ze Mike, szczegolnie nie byl zainteresowany miejscem na randke no ale coz :wink: moze zna ciekawsze miejsca


Nie ja mysle ze twoje miejsce moglo by byc dobre, ale wole miejsce z ktorego oboje mozemy czerpac satysfakcje i nie bede tu orginalny jak powiem ze za kwiatami nie przepadam. Bardzo dobrym miejscem jest natomiast opisany na stronie Sea-Fife, naprawde robi wrazenie, polecam kazdemu...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 9 paź 2006, 19:29 Re: Ciekawe miejsce na randke!

Taka prawda ze, nie istotne jest miejsce na randke ale ludzie. W kazdym miejscu moze byc dobrze jezeli ludzie sa ze soba szczesliwi. :wink:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 10 paź 2006, 09:24 Re: Ciekawe miejsce na randke!

Moj fryzjer polecil mi Stoke on Trent- i tam wynajac lodke do wioslowania za 3L za godzine..
Tez mogloby byc milutko :wink:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 10 paź 2006, 18:01 Re: Ciekawe miejsce na randke!

Ja kiedys spedzilem kilka chwil z moja ukochana osoba pod mostem drogowym w czasie ulewy ... . Nie wiem dlaczego tak mi to utkwilo ,moze moj pierwszy goracy pocalunek... . I tak naprawde nie liczy sie miejsce wazne z kim sie jest...
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 11 paź 2006, 15:31 Re: Ciekawe miejsce na randke!

aniakg napisał(a):ja polecam kino The Electic (www.theelectric.org.uk), na Station street,


Hej, dzieki za podpowiedz, rzeczywiscie kino wyglada interesujaco. Tylko repertuar teraz dosc slaby, dwa filmy

Jesli lubisz takie 'stare' bez dzieciarni wzerajacej popcord i ludkow siorbiacych cole to szczerze polecam kino w MACu (www.macarts.co.uk). Puszczaja naprawde niezle filmy, ktore czasem ciezko znalezc w innych kinach. Ostatnio ogladalem tam Renaissance i The wind that shakes the barley

Polecam
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 11 paź 2006, 22:15 Re: Ciekawe miejsce na randke!

:shock: ejjjjj a co z moim mostem tu czesto pada :lol: moze byc romantycznie :shock:
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 13 paź 2006, 22:22 Re: Ciekawe miejsce na randke!

fajnie jest pojsc na ekstra kolacje do wloskiej restauracji, wino, muzyka, swiece..
bella italia na new street jest wspaniala :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 23 paź 2006, 16:47 Re: Ciekawe miejsce na randke!

Lukaas85 napisał(a):fajnie jest pojsc na ekstra kolacje do wloskiej restauracji, wino, muzyka, swiece..
bella italia na new street jest wspaniala :mrgreen:


W tejze restauracji wylandowal bym na randce w ciemno o maly wlos, randki w ciemno zle mi sie kojaza... a jesli chodzi o restauracje to raz bylem i calkiem fajnie tam
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK