KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez aggi » 20 wrz 2007, 20:36 KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

GDY PRZYJECHALAM TU PRAWIE TRZYLATA TEMU NIEMYSLALAM OTYM ABY TU ZOSTAC ,MOIM CELEM BYLO MIEC PRACE,PIENIADZE I WRÓCIC DO KRAJU.ALE TERAZ KIEDY TU ZYJE,MAM DOM,PRACE,PIENIADZE TO WCALE MI SIE NIESPIESZY DO POLSKI,A DLACZEGO?????DALETGO ZE TU MAM PRACE,DOBRE PIENIADZE I NIE MUSZE MYSLEC CZY WYSTARCZY MI NA ZYCIE,CZY BEDE MIALA ZACO ZAPLACIC RACHUNKI,ITD....ILE MUSIALM SOBIE ODMAWIAC RZECZY,ALE TERAZ NIEMUSZE ZYJE NA BIEZACO,PODOBA MI SIE COS TO KUPUJE.A DRÓGI POWÓT TO NASI ::WSPANIALI POLITYCE::ZE JAK ICH SLYSZE TO MNIE ODRAZU TRAFIA,MOGLI BY SIE ZJAC CZYMS LEPSZYM NP,LEPSZYMI PLACAMI,ANIE KTO ZKIM I GDZIE MIAL ROMANS,BO NIC INNEGO SIE NIESLYSZY ALEBO KTO KOGO OSKARRZA.I DLATEGO NIE WRÓCE DO POLSKI,A JESLI BYM MILAL WRÓCIC PO LATACH TO KTO BY WTEDY TAKA STARA JUZ KOBIETE PRZYJA DO PRACY,NO KTO?A WY JAKIE MACIE PLANY Z WIAZANE Z ANGLIA?????PISZCIE JESTEM CIEKAWA.AGGI :grin:

aggi
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 19 wrz 2007, 20:31
Lokalizacja: STRATFORD-UPON-AVON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 20 wrz 2007, 20:47 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

okej okej skarbie, opiszemy ci ale nie uzywaj wielkich literek bo ci admin da ostrzezenie i nawet lizaczek cie nie pocieszy :-D
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez aggi » 20 wrz 2007, 20:48 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

wiem,jak wyslalm to dopiero sie ocklam,przepraszam bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!prosze owybaczenie

aggi
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 19 wrz 2007, 20:31
Lokalizacja: STRATFORD-UPON-AVON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 20 wrz 2007, 20:53 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

i nie krzycz bo nam bébenki pojda na emeryture :wink:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 20 wrz 2007, 21:32 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Ja z czystym sumieniem przyznaję, że w Anglii zostaję przez najbliższe 10 lat. Narazie taki plan...
Potem chciałbym przeprowadzić się w cieplejsze miejsce, ale tak naparwde to zobaczę dopiero ... za te 10 lat.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 20 wrz 2007, 21:43 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

a ja na pewno nie zostane, mimo ze mam zaje..sta prace w swoim zawodzie i dostaje za to odpowiednie pieniadze. Niestety nie tu moje serce, nie tu moj dom i nie ta mentalnosc ludzi. Mam kontrakt jeszcze na kilka lat i ciezko jest mi sobie wyborazic powrot do kraju to jednka sprobuje i mam nadzieje, ze mi sie uda
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 21 wrz 2007, 08:57 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

aggi........czy jednym z powodow dla ktorych chcesz tu zostac jest prawie calkowity brak znajomosci polskiej ortografii ? :evil:
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez moniavika » 21 wrz 2007, 11:13 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Ja mysle o zostaniu tutaj.I wynika to z roznych powodow.Przede wszystkim chyba dlatego,ze w Polsce nie ma nikogo komu bylabym potrzebna.Nie mam tam juz nic.Cala swoja przyszlosc wiaze z tym krajem.
Nie jest to latwe zapewne i ciezko przewidziec co tak naprawde sie wydarzy w moim zyciu,ale na ten moment zamierzam byc tutaj.
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 21 wrz 2007, 11:25 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

a ja zostaje chocby dlatego, ze jak ostatnio bylem w Polsce, to balem sie wsiasc do autobusu, syf syf... syf i jeszcze raz syf...
Tiu tez jest syf, ale inny...

Pozatym moje kochanie powiedzialo mi po ostatnim pobycie w Anglii- ze juz sie nie moze doczekac, kiedy razem bedziemy mieszkac tutaj, i ze zal wyjezdzac, bo naparwde Anglia jest sliczna.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 21 wrz 2007, 11:53 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

a ja tu zostaje bo niemam gdzie wracac.
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez biff30 » 21 wrz 2007, 12:52 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

jestem juz 3 lata ale na zawsze raczej nie dostane obywatelstwo i uciekam na antypody pozdro
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Wiek: 48
Dołączył: 17 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: redditch/tarnobrzeg
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pietia1 » 21 wrz 2007, 15:06 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

Czesc :)
Moja historia jest podobna do aggi, miala byc krotka wizyta i co wyszlo.......
Przyjechalem na 6 miesiecy po to zeby zarobic splacic dlugi i na czysto zaczac raz jeszcze. Niestety po paru miesiacach pobytu w Londynie okazalo sie ze nie zarobilem wystarczajaco aby wrocic z " twarza " - wiecie jak to jest facet bez ani jednego slowa po angielsku ????
Po przeprowadzce do birmingham po 7 miesiacach tez bylo ciezko.
Brak polskich twarzy, brak komunikowania sie po polsku itd.
Trzeba bylo isc do szkoly na ESOL
Uwierzcie mi ze byla to prawdziwa lekcja jezyka angielskiego.
Po paru miesiacach mowilem po angielsku, mialem prace itd
Ale do rzeczy nie zamierzam wyjechac i chce tu pozostac. Zreszta tak jak Moniavika nie mam do kogo :)
Tutaj sa moi bliscy.
Pozdrawiam was wszystkich
Bob Budowniczy ****

pietia1
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Wiek: 54
Dołączył: 17 wrz 2007, 09:36
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mar3cia3 » 21 wrz 2007, 18:14 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

jak wiekszosc z was ,ja tez tu zostaje.Praca ,szkola ,lepsze zycie ,no i sami powiedzcie do czego tam wracac???pozdrawiam wszystkich
Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Wiek: 42
Dołączyła: 3 wrz 2007, 15:31
Lokalizacja: polska
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez herbert » 21 wrz 2007, 19:51 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

ja nieee zostaje znaczy fajnie jest ale to nie dom!!!!fajnie jest pozwiedzac ale dom to dom!!!polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...lubie gnój ale w kubkach...!
Avatar użytkownika
herbert
Rozeznany
 
 
Posty: 295
Wiek: 41
Dołączył: 4 lut 2007, 19:02
Lokalizacja: bydgoszcz
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pietia1 » 21 wrz 2007, 19:56 Re: KTO ZOSTAJE W ANGLII NA STALE?????????

A pomyslales ze wlasnie tu co poniektorzy maja dom ??????????

[ Dodano: Pią Wrz 21, 2007 20:56 ]
wlasnie tutaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bob Budowniczy ****

pietia1
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Wiek: 54
Dołączył: 17 wrz 2007, 09:36
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK