Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Jacob » 11 sty 2008, 16:02 Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

Avatar użytkownika
Jacob
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 42
Dołączył: 3 sty 2007, 20:31
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 11 sty 2008, 16:26 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

jakis czas temu byl watek na temat funta....
juz wtedy pisalem ze bedzie lecial dalej.... to leci.... Mowilem tez zeby na biezaco wysylac pieniadze do PL kto planuje wracac do kraju....

A teraz to zwykla rzeczywistosc... w PL niedlugo zostana podniesione zapewne stopy procentowe i jeszcze sie zlotowka umocni.... Tak to wyglada krotkoterminowo.

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Brabus23 » 11 sty 2008, 16:29 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

Słaby funt to problem dla tych co wysyłają kasę do PL. Dla tych co wydają w UK nic sie nie zmieni.

Brabus23
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 39
Dołączył: 8 sty 2008, 14:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jacob » 11 sty 2008, 16:30 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

Chyba zeczywiscie tzeba sie zastanowic nad powrotem. Myslicie ze duzo ludzi postanowi wracac ???
Avatar użytkownika
Jacob
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 42
Dołączył: 3 sty 2007, 20:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 11 sty 2008, 16:38 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

moja odpowiedz brzmi NIE MA MOWY.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 11 sty 2008, 17:40 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

To chyba tym bardziej zmusi Polakow do zostania w UK, szczegolnie tych, ktorzy sa tutaj juz jakis czas bo sie nie bedzie oplacalo im powracac.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 11 sty 2008, 18:20 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

Dokładnie jak Mio powiedział.
Pozatym moze tez ułatwic wyjazd tym co chcą wyjechać, bo będą mogli sobie kupić więcej funtów na poczatek ;)
A Polska stanie sie mniej atrakcyjnym (pod względem kosztów) miejscem na wypoczynek.
Pozdrawiam. :)

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gnom » 11 sty 2008, 19:53 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

Coz... Jak zwykle zycie pokaze, jaki to bedzie mialo wplyw na ludzi. Dla tych, ktorzy zdecydowali sie wiazac swoja przyszlosc z Anglia, bedzie to mialo malo znaczenie. Dla tych, ktorzy przyjechali tutaj glownie po pieniadze, prawdopodobniej bardziej oplacalna okaze sie praca w innych krajach. Takich jak Irlandia, Holandia. Dla niezdecydowanych (takich jak ja) da to powod do myslenia. Docelowo przyjechalem tutaj na 5-10 lat. Na razie nic nie zmienilo mojego postanowienia. Takze spadek funta.

Moze warto bylo by pomyslec o innej taktyce na Anglie? Zamiast tylko pracowac, zainwestowac w cos, albo otworzyc wlasny biznes...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie:
gnom

gnom
Początkujący
 
 
Posty: 21
Wiek: 45
Dołączył: 11 sty 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdańsk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 11 sty 2008, 20:56 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

Przede wszystkim jest zly opis tematu, bo to nie funt spada a umacnia sie zlotowka(sztucznie;) za funta dalej mozna kupic wiecej, jak dla mnie nie ma mowy o powrocie - zwlaszcza teraz. pozdrawiam
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 11 sty 2008, 20:56 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

j.w. :-))
.............................................
pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mio » 12 sty 2008, 08:48 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

Ciekawe czy wroca kiedys czasy gdy kurs funta wynosil 7 zlotych :?:
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

PostNapisane przez ogotay » 12 sty 2008, 09:02 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

Ostatnio edytowano 8 paź 2008, 09:45 przez ogotay, łącznie edytowano 1 raz

ogotay
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mio » 12 sty 2008, 09:10 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

No ale jak pojedziesz na jakis urlop do Polski to chyba lepiej moc kupic wiecej za ta sama ilosc pieniedzy niz mniej. Wiec mnie to troche akurat rusza.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 12 sty 2008, 12:34 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

W Pl glowne miejsca juz mam zaliczone wycieczkami szkolnymi, z rodzina owszem chcialo by sie zobaczyc(nad tym troche ubolewam), ale to nie koniec swiata, od czego elektronika. A jesli Pl hamuje wysoka zlotowka np. nasze wyjazdy urlopowe to widocznie nie potrzebuja naszych pieniedzy, tylko w dluzszym okresie czasu zniecheca tez innych turystow a na urlop to ja sie wybiore do Francjii - tam jeszcze nie bylem :wink: pozdro
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wojna » 12 sty 2008, 14:40 Re: Słaby funt zmusi Polaków do powrotu?

Kocham Polske, zawsze bede Polakiem, ale do kraju wracac nie zamierzam.... ale jak to bedzie to zobaczymy. Zycie juz nie raz poakazalo mi jakie psikusy potrafi platac!

Wojna
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączył: 10 maja 2007, 07:12
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK