problem z kupnem biletow Wizzair!!

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez Evelyn » 18 cze 2008, 17:15 problem z kupnem biletow Wizzair!!

Witam,
chcialabym sie Was poradzic, musze kupic bilet z Poznania do UK .
Moj problem polega na tym iz jest to bilet w jedna strone i to z Polski, pracuje i mam konto bankowe w UK oczywiscie w Funtach!! bo jakby moglo byc inaczej!!
Jedyny lot pasuje mi tylko firma Wizzair, i tutaj jest moj problem.
Kupujac bilet przez Internet moge za lot z Polski zaplacic tylko w zlotowkach,
nie moge na stronie Wizzair przewalutowac ceny biletu na Funty, a w zlotowkach nie moge przebrnac przez opcje "platnosc" karta Visa.

Nie mam czasu w XXI wieku jezdzic za kazdym razem do innego miasta i kupowac biletow osobiscie, bo to tez sa dla mnie koszty dojazdu, strata czasu- dojazd trwa kilka godzin, i jestem dodatkowo obciazona za kupno w biurze a nie przez internet.
Jakas glupia polityka, eliminujaca klientow.
Czy przez Internet moga kupowac bilety lotnicze tylko Polacy i to tacy ktorzy maja konto w Polsce??

A co z nami? W koncu wszystkie tanie linie lotnicze zeruja na nas, ktorzy przyjechalismy tutaj do pracy!!!!

prawde powiedziawszy w Polsce tez musialam jechac kupic bilet do Poznania bo nie obslugiwali mojej polskiej karty!
Teraz obsluguja moja karte ale jesli place w dwie strony funtami!! jesli kupuje bilet w polsce w jedna strone aby sciagnac rodzine okazuje sie to nie mozliwe.

Chetnie skorzystalabym z innej firmy gdyby ktokolwiek uruchomil loty z Poznania do Birmingham! Do East Midlands tez mi nie pasuje bo .. nie mam samochodu a nikt z obcych w srodku nocy nie pojedzie odebrac mojej rodzinki!!

Czy znacie jakies rozwizanie, moze wiecie jak zmienic "walute" w tej "anormalnej" firmie!?

Prosze o pomoc, w miare szybko bo bileciki z dnia na dzien sa coraz drozsze.
A moze ktos z Was jedzie z Poznania do Birmingham w sierpniu?

Evelyn
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 18 cze 2008, 16:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez piopaw » 18 cze 2008, 18:40 Re: problem z kupnem biletow Wizzair!!

Ja tak samo latam wizz i kupuje bilet przez internet i nawet z polski do uk a place angielską kartom i nie ma problemu na samym końcu jest wybór waluty.Nawet jeśli nie zmienisz na funty to i tak zapłacisz oni sami przeliczą.

piopaw
Rozeznany
 
 
Posty: 158
Wiek: 42
Dołączył: 7 gru 2007, 18:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Evelyn » 19 cze 2008, 10:28 Re: problem z kupnem biletow Wizzair!!

Dziekuje za odpowiedz.

ja tez zawsze kupowalam bilet i zmienialam walute, do wczoraj.


Wlasnie moj problem na tym polega...

Widzialam "okienko" wybor waluty, ale i tak nie moglam przejsc przez te transakcje bo ;

- wybierajac opcje" wybor waluty" otrzymywalam odpowiedz "nie mozna przewalutowac tej waluty!"

- wybierajac opcje "ok" zaplac, otrzymywalam odpowiedz "musisz zmienic walute"!
i tak w kolko przez 2 godziny!

a moze nagle zlotowka stala sie niewymienialna?! to mnie wlasnie zbulwersowalo.

Moze mialam pecha!!! i tego feralnego dnia nie dzialal program w Wizzarze tak jak nalezy, ale moim zdaniem w takiej firmie powinni zatrudniac prawdziwych fachowcow.


Poniewaz od kolezanki dowiedzialam sie, ze miala podobny problem. Nie przebrnela przez ostatnia procedure, nie dostala potwierdzenie o kupnie i numerze biletu, nie dostala rowniez e-maila zwrotnego wiec byla swiecie przekonana, iz system sie zawiesil i nie kupila biletu. po miesiacu przyszlo na konto obciazenie. oczywiscie nie skorzystala z biletu bo nie znala numeru lotu. Z tego powodu wolalam wiecej nie ryzykowac kupilam bilet osobiscie.
Musialam odejsc od mojego ulubionego kompa.

Momo wszystko serdecznie dziekuje za pomoc i odpowiedz.

Evelyn
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 18 cze 2008, 16:56
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK