"Jesteśmy tymi, którzy zostali"

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 17 gru 2006, 22:53 "Jesteśmy tymi, którzy zostali"

druga strona emigracji ....
druga strona a moze zle to ujolem ....
jest to o tych ktorzy zostali w polsce a ich bliscy wyjechali za granice ...

to troche jak o nas... i kazdy znajdzie tutaj troszke swojej historii...........

tutaj link
link
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez gabi » 18 gru 2006, 14:48 Re: "Jesteśmy tymi, którzy zostali"

...masz racje....,ludzie mysla ze jestesmy nieczuli wyjezdzajac i zostawiajac rodziny, ale gdyby nas w jakis sposob nie ''przycisnelo'' nikt nie zdecydowalby sie wyjezdzac opuszczajac rodzine,w nieznane..... Oni tez to musza zrozumiec ze nie latwo nam zyc w rozlace...

ps. przesluchalam i obejrzalam - super!:) :cool:
Avatar użytkownika
gabi
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Wiek: 42
Dołączyła: 27 lis 2006, 14:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 18 gru 2006, 19:32 Re: "Jesteśmy tymi, którzy zostali"

fajna muzyczka :) klip troche przypomina 'Smack my bitch up' Prodigy :)
wydaje mi sie ze ja czasem bardziej przezywam rozstanie z rodzcami i siostra niz oni sami..
Czas najlepszym lekarstwem..
Kazdy z nas ma swoje zycie i chyba nie mysli 24/7 o rozstaniu itd co? Wiele rzeczy nam zajmuje glowe i koniec koncow nie jest ak bardzo zle.
Anglia nie lezy na koncu swiata :wink:

Naprawde muzyczka fajnusia <hulaja>
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Elvis » 19 gru 2006, 05:33 Re: "Jesteśmy tymi, którzy zostali"

sratytaty, będąc całkiem pozbawiony strony emocjonalnej nie ruszają mnie takie głodne kawałki, taka jest prawda, że jak kto sobie pościele tak się wyśpi, a jak się chłopa samego puściło, nie ufając mu jednocześnie, to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem teraz, będzie co ma być. Nie ruszają mnie takie głodne kawałki.

Elvis
 
 

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 20 gru 2006, 06:55 Re: "Jesteśmy tymi, którzy zostali"

Pisza "druga strona emigracji".... a jak mialo byc ? idealnie ? cale zycie w jednym miescie z rodzina ???
Przepraszam ,ale my Polacy przyzwyczajeni jestesmy do naszej "Polskiej biedy" ktora trzymala nas przez lata w jednym miejscu, nie pozwalala na ruszenie sie nigdzie na dluzszy czas...Teraz mozemy mieszkac w miejscach zgodnych z NASZYM wyborem a nie w miejscach ograniczonych sytuacja polityczna...KORZYSTAJMY

A jesli komus jest zle na samotnej emigracji, to przepraszam ale jaki jest problem w dowiezieniu reszty rodziny-tej najblizszej.

I tego wszystkim zycze.

A tak na marginesie to zasiedzialem sie od kilku dni w PL i nijak nie chce mi sie wracac do UK....a w styczniu trzeba, odsunmy problemy i cieszmy sie swietami. Pozdrawiam
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 50
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jasin01 » 20 gru 2006, 07:04 Re: "Jesteśmy tymi, którzy zostali"

a mi sie wcale wracac nie chce,jak pomysle ze mam jechac do domu to az mi sie odechciewa.wystarczy ze zadzwonie od czasu do czasu
Avatar użytkownika
jasin01
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 38
Dołączył: 21 lis 2006, 11:31
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK