Ciekawostka lotniczo polityczna

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 3 lis 2011, 02:34 Ciekawostka lotniczo polityczna

Marta Kaczyńska napisała na Facebooku: "Boeing awaryjnie wylądował - bez otwartego podwozia, na betonowym pasie. Na pokładzie było 230 pasażerów. Nikt nie doznał obrażeń. Samolot jest w całości. Dnia 10 kwietnia 2010 roku Tu-154M, obniżywszy się znacznie poniżej 100 m, po zderzeniu z błotnistym podłożem miał się rozpaść na drobne kawałki. Proszę o komentarze"

no to ja też proszę o komentarze,
do powyższej wypowiedzi
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy
Góra
-3

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 3 lis 2011, 06:18 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

nie ma komentarza na klapki na oczach.
Boening został posadzony na pasie. Tu-154M zahaczywszy o drzewo zderzył się z ziemią. Nie ważne, czy błotnistą czy betonową - efekt podobny przy takiej prędkości.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 3 lis 2011, 08:30 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

AdamBoltryk, dokladnie. ale zawsze mozna byloby dorzucic ze zlosliwosci, ze jej ojciec niestety lecial Tu. Zamiast wydawac pieniadze na bzdurne ubezpieczenia itp, mogl sobie kupic porzadnego Boeninga.
Poza tym niech ona juz sie lepiej nie udziela i jezdzi sobie dalej tym Porsche Cayenne.
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 3 lis 2011, 11:35 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

Adam ma racje.Marta Kaczynska ma klapki na oczach.Jesli ktos nie chce spojrzec subiektywnie na katastrofe, to chocby nie wiem jakich argumentow uzywac- nie przekonasz jej.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez vactum77 » 3 lis 2011, 12:03 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

mogło by się rozbić jeszcze 4 samoloty z naszym rządem. może wreszcie mafia rządząca by się zmieniła. KACZYŃSKI I TUSK w pierwszym samolocie.

vactum77
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączył: 26 cze 2011, 22:50
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Toxic » 3 lis 2011, 14:30 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

"Dramatyczne chwile wycieczkowego promu kosmicznego

Chwilę grozy przeżyli wycieczkowicze lecący odpocząć przy blasku 10 słońca za piątą czarną dziurą. Prom kosmiczny 3 lata świetlne po starcie z Marsjańskiej stacji BlaBla10230 zgłosił kłopoty z poduszką magnetyczną. Oznaczało to awaryjne lądowanie "na brzuchu". Znakomite umiejętności pilota uchroniły pasażerów przed katastrofą. Na pokładzie znajdowało się 200 ziemian i kilku przedstawicieli innej cywilizacji. Pas startowy wykonany ze stopu tytanowo-diamentowego dla złagodzenia lądowania został wyłożony pluszowymi misiami.Nikt nie ucierpiał....

Marta K. 2.0, nasz relikt przeszłości, sklonowana z resztek ludzkiego DNA znalezionego 10km pod ziemią na facebooku9120 pyta... jak to się stało, że lądowanie w takich warunkach powiodło się bez większego problemu a na błotnistym polu pod Smoleńskiem nie? Jeszcze nie umilkły echa wcześniejszych oskarżeń jakoby podczas badań wykopaliskowych podczas których wydobyto jedyny nadający się do odtworzenia ludzki materiał genetyczny z przed 500lat(Jej) rozpuszczono sztuczną mgłę uniemożliwiającą wydobycie innych relikwii, które jak twierdzi podczas swoich ostatnich chwil miała przy sobie. Według doniesień chodzi o zużytą chusteczkę, pamiątkę, rzekomo znajdującą się w schowku jej świeżo zakupionego auta"

No ile można jeden temat wiercić... i po co
Ostatnio edytowano 3 lis 2011, 20:15 przez Toxic, łącznie edytowano 1 raz
http://imageshack.us/photo/my-images/198/1000872t.jpg/
-Koko po co to fotografujesz?
-no stateczek chcę..
-eee.. myślałem, że to gniazda rj45

Toxic
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 11 sie 2011, 10:31
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adrian2712 » 3 lis 2011, 19:40 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

testowy napisał(a):Marta Kaczyńska napisała na Facebooku: "Boeing awaryjnie wylądował - bez otwartego podwozia, na betonowym pasie. Na pokładzie było 230 pasażerów. Nikt nie doznał obrażeń. Samolot jest w całości. Dnia 10 kwietnia 2010 roku Tu-154M, obniżywszy się znacznie poniżej 100 m, po zderzeniu z błotnistym podłożem miał się rozpaść na drobne kawałki. Proszę o komentarze"


Nie wiem jak wy ale ja już wymiotuje ta cala katastrofa smoleńską,a to wspaniale porównanie pani Marty K. tych dwóch incydentów to normalnie żenada!
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 3 lis 2011, 20:29 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 4 lis 2011, 01:30 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

Niech zapyta wujka o ostatnia rozmowę z jej tatusiem myślę ze ona wiele wyjaśni. Czekam kiedy amerykanie jej treść ujawnią.

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 4 lis 2011, 08:20 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

hmmm jakaś tajemnica poliszynela, skoro nawet amerykanie wiedzą? Czy też jesteśmy permanentnie inwigilowani? :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 4 lis 2011, 10:40 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

Od dawna są informację o tym ze amerykanie wiedzą . Podejrzewam że jak byłby inny wynik wyborów już byśmy wiedzieli......

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 4 lis 2011, 15:48 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

to zapytam inaczej - czy pracujesz dla CIA i trzyma Cię tajemnica służbowa, że nie mówisz nam tego o czym niby wszyscy wokoło wiedzą, włącznie z amerykanami?
No podziel się ze mną/nami tą wiedzą. Bo ja nie wiem OCB.
Proszę.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 4 lis 2011, 17:07 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

To ja co dorzucę odnośnie tajemnicy polityczno lotniczej, dodam jeszcze jedną ciekawostkę która zamienia całe wydarzenie w cud :lol:
Komentować nie będę bo mnie te sprawy od dawna męczą i śmieszą ;) .
http://fakty.interia.pl/polska/news/rel ... ,3?f=pasek
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy
Góra
-3

PostNapisane przez KA i PE » 4 lis 2011, 23:39 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

Toxic, czy wymyslilas to na poczekaniu? jesli tak to jestem pod wrazeniem. powaznie, bardzo fajny tok myslowy. podoba mi sie :-)

pozdrwaiam

Pe

aha, a o czym jest mowa w tym temacie. ja nie ogladam telewizji wiec nie jestem na biezaco. jakis samolot mial wypadek? tak? a gdzie?

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 5 lis 2011, 01:01 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

Nie trzeba pracować w CIA , aby wiedzieć takie rzeczy. Skoro telefony komórkowe można podsłuchiwać skanerami wysokiej częstotliwości, to tym bardziej telefony satelitarne. Podejrzewam ze na palcach policzysz kraję które maja satelity komunikacyjne umieszczone na orbicie. Prym wiodą firmy amerykańskie . Wiec pewnie wszystkie rozmowy z wykorzystaniem ich satelit są rejestrowane. Zresztą możesz zrobić test czy jesteś inwigilowany . Wystarczy ze często zaczniesz używać słowa dzihad , w rozmowach przez komórkę , i kiedyś możesz się zdziwić.

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK