Ciekawostka lotniczo polityczna

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 5 lis 2011, 06:48 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

cały czas się wymigujesz od odpowiedzi, powiedz w końcu o co chodzi w tej rozmowie co to ją znają nawet hamerykanie.
A ja nie znam.

Pozdrawiam.
PS. Nie mam możliwości podsłuchiwania telefonów komórkowych ani satelitarnych. No chyba, że ktoś stoi i gada obok mnie...

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez adi84 » 5 lis 2011, 07:44 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/a ... nieje.html

Powstał również film BBC pod tytułem : "BBC - Eszelon Najbardziej Tajny System Szpiegowski"

polecam

a to foto anten w Wielkiej Brytanii należących do Systemu Eszelon

Obrazek

adi84
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączył: 23 maja 2010, 08:12
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 5 lis 2011, 07:59 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

bongorno napisał(a):Nie trzeba pracować w CIA , aby wiedzieć takie rzeczy. Skoro telefony komórkowe można podsłuchiwać skanerami wysokiej częstotliwości, to tym bardziej telefony satelitarne. Podejrzewam ze na palcach policzysz kraję które maja satelity komunikacyjne umieszczone na orbicie. Prym wiodą firmy amerykańskie . Wiec pewnie wszystkie rozmowy z wykorzystaniem ich satelit są rejestrowane. Zresztą możesz zrobić test czy jesteś inwigilowany . Wystarczy ze często zaczniesz używać słowa dzihad , w rozmowach przez komórkę , i kiedyś możesz się zdziwić.



bin laden, intifada, baghdad, witches brew, hate, muslim, jiihad, smolensk, taliban, george bush, oklahoma city, 9/11......... adam amerykanskie satelity podwodne na pewno juz wychwycily ten watek. spodziewaj sie naglego ataku smiechu i sil specjalnych ktore niekoniecznie w tej kolejjnosci wtargna przez wylamane drzwi. jutrzejsza prasa bedzie pisala o zlikwidowanej w west midlands komorce talibanu zakamuflowanej jako polacy, polska prasa bedzie pisala o polakach przesladowanych za swoje przekonania, polscy gejowie powiedza ze sa dyskryminowani a talbanscy gejowie nie powiedza nic z wiadomych wzgledow. marta kaczynska napisze na fejsbuku ze gdyby nie bloto i brrzozy....... a pamietacie z czterech pancernych '...ja brzoza, za brzoza..', to byla marusia, a marusia byla rosjanka, czy to nie podejrzane?.... nie powinienem miec dostepu do komputera tak wczesnie w sobote, dobra, jade na lotnisko moze dzisiaj uda sie skoczyc, wiatr 8 wezlow, chmury 5tys stop. jest dobbra szansa. :-)

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez adi84 » 5 lis 2011, 08:08 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

"Ja Grab Ja Grab bez odbioru..."

adi84
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączył: 23 maja 2010, 08:12
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Toxic » 5 lis 2011, 10:46 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

KA i PE napisał(a):Toxic, czy wymyslilas to na poczekaniu? jesli tak to jestem pod wrazeniem. powaznie, bardzo fajny tok myslowy. podoba mi sie :-)

pozdrwaiam

Pe

aha, a o czym jest mowa w tym temacie. ja nie ogladam telewizji wiec nie jestem na biezaco. jakis samolot mial wypadek? tak? a gdzie?


Dziękuję bardzo:)


..ale ja mam coś lepszego niż hamerykańce.. ja mam szklaną kulę na baterie( tyle ze baterie z pilota muszę podkradać)

A jeśli nadal nie wiesz o co chodzi to o awaryjne lądowanie bez podwozia Boeinga 767 na Okęciu.
http://www.youtube.com/watch?v=gz2_dWZb ... re=related
http://imageshack.us/photo/my-images/198/1000872t.jpg/
-Koko po co to fotografujesz?
-no stateczek chcę..
-eee.. myślałem, że to gniazda rj45

Toxic
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 11 sie 2011, 10:31
Reputacja: 7
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 5 lis 2011, 11:05 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

nie wiem bo nie chce wiedzieć. O boeningu bez podwozia wiem, raczej kleje glupa że nie wiem o zamachu na prezydenta wszystkich polaków w zeszłym roku. A porche cayenne to podobno domena chińskich bossów z warszawy. A zresztą co kogo obchodzi czym kto jeździ, to takie polskie jest. Mam większe problemy teraz, wiatr jest za silny I nie wiem czy uda się skoczyć . A nie jakieś tam samoloty I błoto. Swoją droga Może trzeba też wypracować procedury lądowania awaryjnego na grzbiecie? Albo Może rządowe samoloty powinny mieć drugi komplet podwozia od góry? Na wszelki wypadek lądowania do góry nogami. Albo drugi komplet polityków, no w sumie kopią zapasowa jednego jest. Dobra, nie lubię pisać z telefonu

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 5 lis 2011, 13:13 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

Ludzie, ja znam Eszelona, i inne tego typu projekty.
Ja chce się tylko dowiedzieć o:
bongorno napisał(a):Niech zapyta wujka o ostatnia rozmowę z jej tatusiem (...)


Może mi też
bongorno napisał(a):(...)ona wiele wyjaśni. (...)


No bo przecież skoro
bongorno napisał(a):(...)Czekam kiedy amerykanie jej treść ujawnią.

to znaczy, że ją mają.
A cała wypowiedź bongoro
bongorno napisał(a):Niech zapyta wujka o ostatnia rozmowę z jej tatusiem myślę ze ona wiele wyjaśni. Czekam kiedy amerykanie jej treść ujawnią.

jest dla mnie oczywista, ze ON również zna jej treść. A nie chce się z nami podzielić tymi rewelacjami.
Skąpiradło normalnie.

Więc jeszcze raz pytanie - bongoro - proszę oświeć nas o czym takim rozmawiał wujek z tatusiem?

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 5 lis 2011, 19:54 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

Zostawie to dla siebie ,a co nie wolno mi?????? Wolno

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 6 lis 2011, 20:45 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

Pewnie, że wolno. A nawet szybko.
Tylko Twoje zachowanie świadczy o Tobie. Powiedziałeś A, przydało by się dopowiedzieć i B. Ale jak widzę rzucanie oszczerstw/kalumni/niedomówień nie jest Ci obce. Bo jak dla mnie to NIC nie wiesz.

Pozdrawiam
PS. Z mojej strony EOT bo nie lubię dyskutować z ludźmi tak prowadzącymi dyskusję. Z nimi tak na prawdę nie da się dyskutować. Chyba, ze napiszesz coś mądrego/normalnego

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 21 lis 2011, 12:53 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

chwilkę nie zaglądałem na forum, no i proszę jak temat się rozwinął,
hehehe, w myśl zasady PE - wrzuć coś na forum i poczekaj,
będziesz miał darmową rozrywkę,
:)
a temat o tyle wydał mi się ciekawy,
że...
no właśnie,
nie dziwi, że moherowe babcie uważają pana Maciarewicza,
za eksperta w sprawach mechaniki lotu i wytrzymałości konstrukcji lotniczych,
ale jeżeli wykształcona osoba,
zdawało by się, że na poziomie, powtarza takie brednie,
że Tu 154 lądował na miękkiej ziemi,
itd...
heh, ręce opadają,
ps. Kitka, dzięki za linka, to dobry artykuł, spokojnie wyjaśnia wszystko w przystępny sposób
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 21 lis 2011, 21:22 Re: Ciekawostka lotniczo polityczna

bongorno napisał(a):napisał(a):
Niech zapyta wujka o ostatnia rozmowę z jej tatusiem myślę ze ona wiele wyjaśni. Czekam kiedy amerykanie jej treść ujawnią.



:651: no co, co powiedz co?!?!?! :597:

a moze to tylko dla wybranych informacje sa??? tych z satelitami .... :shock:
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK