Rolety w kasecie z prowadnicami- gdzie kupic?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez ann11281 » 11 maja 2013, 12:27 Rolety w kasecie z prowadnicami- gdzie kupic?

witajcie

gdzie mozna kupic w uk rolety w kasecie z prowadnicami?

http://allegro.pl/rolety-roleta-okienne ... 99323.html

cos takiego?


dzieki za pomoc
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 11 maja 2013, 13:11 Re: Rolety w kasecie z prowadnicami- gdzie kupic?

na allegro:)
i zlecic przesylke bezposrednio na adres jednej z firm kurierskich wozacych paczki do Bham.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 11 maja 2013, 16:52 Re: Rolety w kasecie z prowadnicami- gdzie kupic?

a patrzylas na e-bay'u?
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_odkw= ... s&_sacat=0
mysle ze tez mozna znalezc w takich sklepach jak B&Q czy Wickes
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez VA » 11 maja 2013, 16:53 Re: Rolety w kasecie z prowadnicami- gdzie kupic?

Ciekawe. Rolety są tutaj bardzo popularne, ale nigdy wcześniej takich w kasecie nie widziałem.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez -marcin-24- » 11 maja 2013, 19:24 Re: Rolety w kasecie z prowadnicami- gdzie kupic?

Cześć, co do tego typu rolet to mam raczej złą wiadomość, jest bardzo ciężko dostać coś takiego. Niedawno wraz z żoną szukałem tego typu rolet i nie mogłem znaleźć.
W Polsce znalazłem firmę, która by mi to zrobiła i wysłała, ale wtedy… no właśnie bardzo pomocny właściciel firmy zrobił mi krótki instruktarz jak je mocować.
Dowiedziałem się, że różnica pomiędzy polskim a angielskim oknami jest dość ciekawa i istotna. Są dwie metody mocowania tego typu rolet. Pierwsza polegająca na przykręceniu całego zestawu do ramy okiennej, ale tracisz w tym momencie gwarancje na okna. Druga bardziej popularna to na klej gdzie wszystko przyklejasz.
Rolety są bardzo fajne, ale z racji tego, że okna w Anglii otwierają się na zewnątrz nie maja racji bytu. Kaseta, w której będzie cała roleta może haczyć o ramę okienną podczas otwierania. Prowadnice, w których będzie opuszczana roleta, jeżeli są przyklejane mogą powodować, że się okno nie będzie się otwierać ze względu na klamkę, która będzie za blisko prowadnicy.
Oczywiście nie dotyczy to wszystkich okien. Ale zanim je zamówisz radziłbym sprawdzić czy wszystko uda się zamontować i okno dalej będzie w 100% sprawne. Cena takich rolet też nie jest tania ze względu, że jedna roleta jest na jedną szybę u mnie w domu na okno do salonu koszt był bardzo duży ze względu na 4 osobne szyby .

Tutaj link jak zainstalować:
http://www.youtube.com/watch?v=i9LP0Eb7R94

-marcin-24-
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 13 paź 2007, 19:52
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ann11281 » 11 maja 2013, 19:26 Re: Rolety w kasecie z prowadnicami- gdzie kupic?

o jaa:))
dziekuje bardzo za odpowiedzi
szczegolnie marcin

zaraz przekopiuje Twoj eleborat mezowi :D niech sie uczy :grin:

Dodano: -- 11 maja 2013, o 19:27 --

o jaa:))
dziekuje bardzo za odpowiedzi
szczegolnie marcin

zaraz przekopiuje Twoj eleborat mezowi :D niech sie uczy :grin:

Dodano: -- 12 maja 2013, o 09:11 --

marcin, dzieki wielkie, nie da sie u nas zainstalowac
nie pomyslelismy o tym,ze okna na zew sie otwieraja:)
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE