Wypowiedzenie umowy najmu

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez axel20d » 15 paź 2013, 14:17 Wypowiedzenie umowy najmu

Witam
Wynajmuje mieszkanie z agencji od lipca 2013. W kontrakcie mam zapis ze kontrakt jest na 6 miesiecy i obowiazuje okres 30 dni wypowiedzenia. Mam takze napisane ze gas i elektryka powinny byc na karte. Jest tylko elektryka.

Dostalem oferte z councilu na mieszkanie jednak nie wiem jak zerwac umowe aby nie placic do konca kontraktu. Czy wie ktos jak to mozna zalatwic czy nie ma raczej szans i bede musial tu siedziec. Prosze o odpowiedz pozdrawiam.

axel20d
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 9 cze 2013, 18:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xerdox » 15 paź 2013, 23:00 Re: Wypowiedzenie umowy najmu

Mialem tak samo w marcu. Nie dalo sie w zaden sposob zerwac umowy przed czasem przez 3 miesiace placilem 2 renty. A council jak council nie poczeka z mieszkaniem bo chetnych sporo.

xerdox
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 31
Dołączył: 14 lip 2010, 19:44
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 16 paź 2013, 13:58 Re: Wypowiedzenie umowy najmu

axel20d napisał(a):Witam
Wynajmuje mieszkanie z agencji od lipca 2013.(...)
Dostalem oferte z councilu na mieszkanie (...)


Z czystej ciekawości - gdzie/w którym counsil'u tak szybko dostałeś przydział?
Może sie przeprowadzę :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mam37 » 16 paź 2013, 14:41 Re: Wypowiedzenie umowy najmu

AdamBoltryk, ja mieszkam w walsall i na dom 3 bedroom z whg czekałam 9 miesiecy wiec 2 lata to wcale nie tak krutko

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 16 paź 2013, 20:34 Re: Wypowiedzenie umowy najmu

AdamBoltryk napisał(a):axel20d napisał(a):
Witam
Wynajmuje mieszkanie z agencji od lipca 2013.(...)
Dostalem oferte z councilu na mieszkanie (...)


Z czystej ciekawości - gdzie/w którym counsil'u tak szybko dostałeś przydział?
Może sie przeprowadzę

Pozdrawiam
A skąd wiesz ile czekał na przydział ? Przecież nigdzie nie zamieścił takiej informacji ,napisał tylko że zamieszkuje w obecnym mieszkaniu od lipca , a gdzie mieszkał wcześniej i kiedy dokładnie złożył papiery do Councilu nie napisał .

Ja proponuję ,jeśli masz dobre te obecne mieszkanie a chata z councilu warta wzięcia , to może znajdź kogoś chętnego na wynajem i możecie poprosić w agencji o przepisanie kontraktu, znajomi tak zrobili , znaleźli chętnych i poszli z nimi do agencji ,landlord wyraził zgodę na wymianę lokatorów ,nowi musieli oczywiście uiścić wszystkie opłaty agencyjne od nowa .
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 17 paź 2013, 14:36 Re: Wypowiedzenie umowy najmu

Nie mam pojęcia ile kolega czekał, ale zarejestrował się na forum w czerwcu br. mieszkanie z agencji w lipcu, więc założyłem (może błędnie) że tak krótko.
Dlatego zapytałem, bo wiem, że
mam37 napisał(a):w walsall i na dom 3 bedroom z whg czekałam 9 miesiecy


No i tylko nie wiem, skąd wzięłaś te
mam37 napisał(a):2 lata to wcale nie tak krutko


Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE