Mieszkanie w Bham ok 15-20 czerwca.

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez paczo » 27 maja 2007, 19:07 Mieszkanie w Bham ok 15-20 czerwca.

Witam:)

08.06 lece do UK,konkretnie do Luton.
Mam tam siostre ale nie bede mogl u niej dlugo pomieszkac bo bede siedzial jej na glowie,bede musial mieszkac z nia w jednym pokoju, a co za tym idzie musze sobie znalezc cos "własnego".
I tu są dwie opcje.
1
Szukam pokoju i pracy w Luton. Z mojej skromnej wiedzy wynika ze w Luton dosyc ciezko o prace i mieszkanie,pozatym to miasto do najbezpieczniejszych i najtanszych nie nalezy.Oplaca sie pchac w taki interes? + jest taki, ze zawsze siostra jest w poblizu.
2
Szukam pracy i pokoju w Bham.Nie znam nikogo,najchetniej podpialbym sie pod kogos kto np. od 15-20 czerwca mialby wolny pokoj/wolne miejsce w pokoju 2 osobowym i moglby pomoc poczatkujacemu.
Dodam, ze około 30 czerwca dojechaloby do mnie 2-3 kolegow i od tego czasu mieszkalibysmy razem i tu tez dylemat czy w Luton czy w Bham.W Bham podobno latwiej z praca i mieszkaniem.

No wiec,jezeli ktos cos mialby do drugiej(jakis pokoik) opcji to bede wdzieczny.

Acha,przydalyby sie tez wasze opinie nt obu tych miast. A i nie pytajcie dlaczego Bham bo nie wiem:)

Pozdrawiam.

paczo
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 22 maja 2007, 20:01
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 27 maja 2007, 20:40 Re: Mieszkanie w Bham ok 15-20 czerwca.

paczo napisał(a):Szukam pokoju i pracy w Luton. Z mojej skromnej wiedzy wynika ze w Luton dosyc ciezko o prace i mieszkanie,pozatym to miasto do najbezpieczniejszych i najtanszych nie nalezy.Oplaca sie pchac w taki interes? + jest taki, ze zawsze siostra jest w poblizu.


Ja mieszkam w Stevenage, mam mnóstwo znajomych w Luton. Niestety nie znam nikogo z wolnym pokojem w tej okolicy. Fakt, z pracą w Luton nie jest ciekawie, znajomi dojeżdżają do Stevenage (tutaj praca jest, oczywiście jak się dobrze szuka, ale i ludzie nie zarzekają na agencje, znajdują prace w ciągu 2 tygodni). Niektórzy mieszkają w Luton i dojeżdżają, ponieważ uważają, że życie jest tam tańsze (mieszkania, domy, pokoje), niektórzy już się do nas przenieśli. Mam nadzieję, że może troszkę obiektywnie zobrazowałam sprawę. Ja z mężem także chcieliśmy się przenieść do B'ham lub New Works, ale tutaj mamy już dobrze płatne prace, więc aż żal zaczynać wszystko od nowa. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE