Depozyt

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez wiedzma99 » 14 mar 2008, 21:24 Depozyt

Jaki czas ma agencja na oddanie depozytu? Nam powiedzieli ze miesiac. Troche to dziwne bo dom juz ogladali i powiedzieli ze jest wszystko dobrze. Chociaz gadali cos o niezaplaconych rachunkach ale przeciez zanim dostane rachunki to troche potrwa tym bardziej ze sie przeprowadzilam do innego miasta. Dodam ze na nasze miejsce od razu tego samego dnia co my sie wyprowdzilismy przyszla inna rodzina mieszkac. Czy wogole mam szanse na odzyskanie depozytu bo to sporo kasy ok 1500f wiec bardzo by mi zalezalo.

wiedzma99
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 4 lut 2008, 17:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 14 mar 2008, 22:08 Re: Depozyt

ja mam w umowie, ze do 5dni zwracaja depozyt
PS strasznie duzo tego depozytu zaplacilas, moze jakas lewa agencja?
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 14 mar 2008, 22:41 Re: Depozyt

Macie szanse na odzyskanie depozytu. Jesli nie było zadnych zniszczeń i jesli za nic nie policzyli.
My tez czekalismy na zwrot pieniedzy miasiac i musielismy udowodnic, ze wszystkie rachunki zapłacilismy. Tzn. w złej kolejnosci napisałam. Najpierw musielismy okazac sie zapłaconymi rachunkami, a dopiero od tego momentu po miesiacu otrzymalismy zwrot depozytu.
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agamiltko » 15 mar 2008, 11:58 Re: Depozyt

Dla nas agencja oddala w dniu, kiedy konczyl sie nam kontrakt. Byc moze dlatego, ze nadal mieszkamy w tym domu, tyle tylko. ze kontrakt mamy podpisany z wlascicielem domu. Oczywiscie robili delikatne problemy, ale landlor interweniowal. Strasznie duzy ten twoj depozyt...

agamiltko
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Wiek: 45
Dołączyła: 29 lip 2007, 23:16
Reputacja: 6
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 15 mar 2008, 14:45 Re: Depozyt

my wynajmowalismy prywatnie, i po prostu rozliczylismy depozytem ostatni czynsz. wlasciciel nie byl zachwycony, ale nie mial wyjscia. czepial sie roznych drobiazgow i oddalismy mu chyba 170F, ale gdyby mial nasz depozyt to nie zobaczylibysmy nic. a moze ten twoj depozyt jest taki wielki bo to depozyt i czynsz za ostatni miesiac? czasami biora tak z gory.

pozdr

pe

KA i PE
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE