roznica pomiedzy centrum a przedmiesciami

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

Nie wybranoPostNapisane przez maxim » 2 maja 2006, 17:20 roznica pomiedzy centrum a przedmiesciami

Hej,
Czy roznica w cenie za dzielenie/wynajem mieszkania jest duza? Jezeli wiece cos na ten temat prosil bym o informacje. Oobom wprowadzajacym sie do Brmingham (np dla mnie) na reke bylo by zamieszkanie w centrum. Ewentualne pozniejsze rozejrzenie sie za mieszkaniem blizej pracy.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?

maxim
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 maja 2006, 17:02
Lokalizacja: Poland
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 2 maja 2006, 21:49 Re: roznica pomiedzy centrum a przedmiesciami

Ja osobiscie mieszkam nie w centrum ale troche dalej a dokladnie na Acocks Green i z tego co sie orentuje to jednak ceny mieszkan a wlasciwie pokoji w centrum sa troche wieksze.Slyszalem ze nawet o 20 , 30 funtow...
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 12 maja 2006, 11:38 Re: roznica pomiedzy centrum a przedmiesciami

Lepiej rozejrzec sie za ladnym domkiem na przedmiesciach, ceny sa naprawde nizsze. Za dom z 5 pokojami + 5 toalet w wysokim standardzie mozna zaplacic 600 funtow! gdzie za tyle w okolicach centrum dostaniemy 3 pokojowy domek w srednim stanie :P. Lepiej chyba wydac 10 funtow tygodniowo za dojazd niz mieszkac w byle czym ?
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 15 maja 2006, 23:36 Re: roznica pomiedzy centrum a przedmiesciami

a place725 miesiecznie za mieszkanie w centrum. 2 lazienki 2 sypialnie , salon i kuchnie . Fajne nowe mieszkanie , umeblowane we wszystko . Nic do domu nie musialem kupowac wszystko bylo . Osiedle czyste . spoko sasiedzi z którymi mielismy pare wspólnych wyjsc. O dziwo nikt z naszej ojczyzny nic tu nie wynajmuje . A podobno tylu nas tu jest hehehe....


Za miesiac Acocks Green drzyjcie
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Polak_22 » 8 kwi 2007, 17:04 Re: roznica pomiedzy centrum a przedmiesciami

Roznica pomiedzy centrum a przedmiesciami w cenie jest i to spora. Teraz trzeba jeszcze zdefiniowac pojecie centrum, bo jak slysze, ze ktos mieszka na hagley i mowi, ze to centrum no to sorry:P.

Ja od roku mieszkam w centrum z Kanadyjka (dzis juz moje dziewcze:p) w getwick house (24 pietra) minute drogi od corporation st i placimy £950 na miesiac za 2 sypialnie, pokoj goscinny, lazienke z toaleta i toalete + balkon :P. Tylko, ze standard wysoki i wszystko blisko. Osoboscie, nie zamienilbym sie na nic innego.

Pozdrawiam.

Polak_22
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 39
Dołączył: 6 kwi 2007, 10:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 8 kwi 2007, 22:26 Re: roznica pomiedzy centrum a przedmiesciami

Nie tylko w cenie, ale i w czasie i w jakości, choć nie zawsze.... to chyba zależy od tego jak komu wiodło się w :Poslce...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez palak » 17 gru 2007, 17:09 Re: roznica pomiedzy centrum a przedmiesciami

Jak na moje to roznica jest ogromna...
na poczatku mieszkalem na Kings Heath, nie bylo zle ale centrum jest o niebo lepsze. 5 moze z 200m od Broadstreet :) tylko jeden minus... napewno jest drozej, ja place 450 za studio ale za to mam milutkie mieszkanko nowe i umeblowane takze nie musze sie o nic martwic :)

palak
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 39
Dołączył: 19 sie 2007, 18:14
Lokalizacja: Birmingham/Swiecie
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE