CZY W POLSCE BEDE MIAL PROBLEMY JAK NIE ZAPLACE TU RACHUNKOW

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...
CZY W POLSCE BEDE MIAL PROBLEMY JAK NIE ZAPLACE TU RACHUNKOW ZA CUNCIL TAX TELEWIZJE I WODE

marcin27
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 28 paź 2008, 15:46
Reputacja: 0
Neutralny

Jestem przekonany ze wszystko jest do odszukania. Wszystko zalezy od tego jakie dane udostepniles. Moim zdaniem rachunki trzeba placic i basta .... skozystales z uslugi to wybacz ale plac.


Jesli chodzi o kwestie formalna. Zadaj sobie kilka pytan :
1. Za co te rachunki
2. Na jaka kwote
3. Jakie detale posiada firma lub osoba której zalegam z platnoscia
4. Czy faktycznie nie placac rachunków oplaca mi sie ryzykowac.


Z doswiadczenia wiem iz wiekszosc firm nie dochodzi naleznosci gdy koszty egzekucji przekrocza sume nalezna. Ale, wszystko zalezy od procedury i stopnia determinacji firmy. W swietle prawa kazda firma ma cie prawo scignac za niezaplacone rachunki plus koszty egzekucji dlugu. Wiec w mojej opini lepiej zaplacic i spac spokojnie...


No chyba ze zamiezasz wyhechac gdzies gdzie cie nie znajda, lub zamierzasz umrzec za 3- 4 lata... Tle schodzi egzekucja dlugów w ~UK... bórdel maja jak 130.

Pozdro
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

no wlasnie...

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

nie, no jasne Polak potrafi... najlepiej wszystko za darmo :roll: a ja w takim razie Tobie zycze by Ciebie scigneli jesli nie zaplacisz :twisted:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez DD » 28 paź 2008, 21:38 jesli

jeśli wyjedziesz i niezapłacisz - to obyś miał problemy.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

wielu ludzi tak robi ze wyjezdza a o rachunkach nawet nie wspomna bo po co? ale po zwrot podatku będą wydzwaniac, wypytywac i przylatywac co tydzien. ŻENADA! :-|
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez wojtaszek » 28 paź 2008, 23:57 re

I własnie tacy ludzie jak autor postu wyrabiaja opinie rodakom na Wyspach. Oby jak najmniej było tu tego typu dziadostwa, a moze sie ten stereotyp zmieni.

wojtaszek
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 17 lut 2007, 12:28
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 2
Neutralny

Jesli chodzi osciganie takich osobnikow to pod tym wzgledem UE dziala prawie jakby byl to jeden kraj. Wszystkie kraje UE w raze potrzeby wymieniaja sie informacjami. Beda cie szukac troche dluzej ale pewnego dnia dostaniesz wezwanie do zaplaty na twoj polski adres, z takimi odsetkami ze ci sie zyc odechce.

Ja sie wprowadzilam do mieszkanie ktore zadluzyli Portugalczycy. Wyjechali z UK.
Po ok 6 m-cach zostali zmuszeni do zaplacenia :mrgreen:

Zycze zeby cie szybko scigneli to bedziesz mial mniejsze odsetki :twisted:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Jejku ludzie wyluzujcie! Czy Wy naprawde we wszystkim jestescie tacy uczciwi? Kolejny temat, gdzie ktos pyta, a inni zamiast odpowiedziec (lub wcale bo po co) tylko atakuja i zlorzeczą.
Bez przesady.

Sama staram sie tak nie robic jak autor, ale nie atakuje.

Normalnie szok na jakich samych prawych obywateli natrafiłam. Szok!!!
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 30 paź 2008, 00:34 zapewne

to jest tak, ze wiekszosc z nas m. in. od tego uciekla w Polsce, od kombinatorstwa, nieplacenia i wiecznego uciekania, bardzo mnie to wpienialo ale wiem, ze ludzie nie mieli pieniedzy ale tu?? no dajcie spokoj..

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

niektorzy niczego się tutaj nie dorobili oprócz długów..........
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Martus, tu nikt nie atakuje :wink: ale samo pytanie czy mnie scigna jak nie zaplace za cos co powinienem podnosi czlowiekowi cisnienie :roll:
zgadzam sie z opiniami forumowiczow :wink:
a swoja droga jak komus nie wstyd takie pytania zadawc :oops:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

To fakt ze w UK mozna zyc godnie bez kombinowania, ale glód rosnie w miare jedzienia chce sie miec wiecej zawsze i wiecej...
Mysliscie ze Anglia to prawi obywatele??? Niemal wszyscy moi Angielscy znajomi i koledzy z pracy cos tam kombinuja zeby czegos placic mniej lub wcale. A niby od kogo sie tego tutaj uczymy? U mnie na dzielni jest kilka domow w kotych mieszkaja ci..a, jeszcze nigdy nie widzialem zeby pracowali lub wyjezdzali do pracy. Jedynie co to prawie co dzinnie po 23.00 jada gdzies na godzine i wracaja. I teraz pytanie czym jezdza? a wiec Najnowsze samochody Porsche cayene, BMW 645, mesiu C, BMW M3, i Lamborgini.Czyli na podjezdzie pol miliona, I to za te 5 godzin w tygodniu :mrgreen:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez DD » 31 paź 2008, 15:12 kombinowanie pozytywne i negatywne

nie sadze aby nieplacenie rachunkow nalezalo do pozytywnego kombinowania.
Ja jedynie odnosze sie do tego, ze mozna tu spokojnie dac sobie rade oplacajac wszystkie rachunki.
Nie zastanawiam sie rowniez czy tu sa obywatele prawi, lewi czy srodkowi. Najzwyczajniej w swiecie mnie to wali.
Ja zyje zgodnie z sumieniem i dzieki temu nie boje sie, ze ktoregos dnia „stanie u drzwi zaloga Dzi” i nie bedzie Teleranka ;-)

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

DD klasa podsumowanie
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE