Pomocy Zepsuty boiler

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez Olusia85 » 19 gru 2010, 12:24 Pomocy Zepsuty boiler

czesc kochani czy ktos moze zna jakis kontakt gdzie mogli by przyjechac dzis naprawic mi boiler bo moj odmowil poszluszenstwa a moje biedne dziecko jest chore i zmarzniete.A moja agencja powiedziala ze dopiero jutro naprawia a przed nami jeszcze caly dzien i noc pzd

Olusia85
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączyła: 14 lis 2007, 13:22
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 19 gru 2010, 15:29 Re: Pomocy Zepsuty boiler

Olusia85, Wiem że to nie za wiele ma wspólnego z namiarem na fachowca , ale moze lepiej pożycz sobie grzejniki elektryczne i grzej, a bojler niech Ci naprawi agencja, moze być tak że agencja nie będzie chciała zwrócić Ci kasy za naprawę albo wręcz ukaże za ingerencje , to zalezy od kontraktu oczywiście. A za niedziele zapłacisz dodatkowe pieniądze gdzie nie jest gwarantowane że Ci to w tym dniu naprawią ale za dojazd trzeba zapłacić.
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez TomGru » 19 gru 2010, 16:20 Re: Pomocy Zepsuty boiler

Wymiana boilera w UK to koszt rzędu kilkuset funtów szczególnie w niedzielę dzwoń do agencji i domagaj się natychmiastowej naprawy . Szczególnie w dzisiejszych warunkach jest to pogwałcenie zasad wynajmu mieszkania i narażanie ludzi na zamarżnięcie masz swoje prawa postaram się znależc pomocne linki i podam jak najszybciej potrafię .Skontaktuj się z
https://www.citizensadvice.org.uk/
po porade

TomGru
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 48
Dołączył: 7 gru 2010, 20:24
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Olusia85 » 19 gru 2010, 16:37 Re: Pomocy Zepsuty boiler

wlasnie mam wlaczony grzejnik ale co z tego jak moje dziecko jest chore a agencja ma to w dupie za przeproszeniem i chce was przestrzec wszystkich przed agencja AMBER na perry Bar sa to zwykli zlodzieje i oszusci pzd i dziekuje

Olusia85
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączyła: 14 lis 2007, 13:22
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 19 gru 2010, 22:37 Re: Pomocy Zepsuty boiler

Olusia85 napisał(a):wlasnie mam wlaczony grzejnik ale co z tego jak moje dziecko jest chore a agencja ma to w dupie za przeproszeniem

ale co agencja ma poradzic na to, ze dziecko masz chore? przeciez to Twoj problem :roll:
oczywiscie domagaj sie jak najszybszej naprawy, ale argument o chorym dziecku srednio tu ma zastosowanie. bo czy chore czy zdrowe, czy mlody czy stary, kazdy narazony jest na ryzyko zachorowania czy zamarzniecia :neutral:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Olusia85 » 20 gru 2010, 05:07 Re: Pomocy Zepsuty boiler

tak tylko ja tak mam przynajmiej raz w tygodniu dzionek ze zepsutym bojlerem

Olusia85
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączyła: 14 lis 2007, 13:22
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 gru 2010, 07:19 Re: Pomocy Zepsuty boiler

Zacznij dzwonić 3 razy dziennie,. albo co godzinę. To na pewno przyjadą.
A raz na tydzień, to tak jakbyś nie dzwoniła.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez KA i PE » 20 gru 2010, 07:39 Re: Pomocy Zepsuty boiler

jesli masz jakiekolwiek zrodlo ciepla w domu np kominek, nie potraktuja tego jako pilne. jesli twoj piec nie dziala juz od dawna, naprawiaja go i on sie znowu psuje to calkiem inna sprawa. w takim wypadku agencja (albo wlasciciel domu, bo agencja zazwyczaj tylko posredniczy) stara sie ogarnac problem 'po taniosci'. zadzwon do swojego councilu, popros z 'private lettings' i opowiedz swoja historie. oni sprawuja nadzor nad prywatnymi wynajmami i od razu zadzwonia do twojej agencji po wyjasnienie. sprawa bedzie miala nadany tryb, council przysle ci pismo, agencja tez i nikt nie bedzie mogl nic posciemniac.w przypadku pewnych znajomych tez zaczelo sie od zepsutego boilera a skonczyla sie na przydzieleniu chaty z councilu (po pol roku).

jesli chodzi o argument chorych dzieci, to tak jak wyzej. osobiscie uwazam ze tego typu argumenty sa niesmaczne.

pozdr

pe

KA i PE
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE