Nauka gry na skrzypcach

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez axelacleo » 18 sty 2014, 08:49 Nauka gry na skrzypcach

Witam. :D
Czy ktokolwiek sie orientuje o szkole badz kursie nauki gry na skrzypcach dla dziecka?
Jesli mialby ktos takowe informacje prosilabym o numer telefonu badz strone internetowa z gory bardzo dziekuje. :wink:

z pozdrowieniami :)

axelacleo
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 2 sty 2012, 12:32
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 19 sty 2014, 21:11 Re: Nauka gry na skrzypcach

W szkole Twojego dziecka nie ma takich zajęć? :neutral:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez axelacleo » 20 sty 2014, 09:34 Re: Nauka gry na skrzypcach

:arrow: No jakby bylo w w szkole mojego dziecka to zapewne bym nie pisala tu postu. Sprawdzilam I niestety ale nieposiada takowych zajec w danej szkole I okolicznych. No jest typowo artstyczna szkola w okolicy ale to wiazaloby sie ze zmiana szkoly na co moje dziecko sie niezgodzi.
Dlatego chcialam informacje o typowym kursie badz szkole na weekendy badz popoludnia.
Prosze tylko istotne informacje.
Dziekuje :P

axelacleo
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 2 sty 2012, 12:32
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 20 sty 2014, 17:55 Re: Nauka gry na skrzypcach

Po prostu się zdziwiłam, myślałam, że to norma...
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez jarecki72 » 28 sty 2014, 20:09 Re: Nauka gry na skrzypcach

Wypisz w google "violin lessons birmingham". Mnostwo lekcji indywidualnych i troszke grupowych. Ponizej jeden z linkow. Mam nadzieje ze pomocny.

http://www.musicteachers.co.uk/area/bir ... /teachers/

jarecki72
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 52
Dołączył: 10 cze 2007, 21:35
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY