Uniwerek?!

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

PostNapisane przez martini » 12 lip 2007, 20:43 Uniwerek?!

Czesc! Szukam kogos, kto moglby udzielic mi kilku informacji na temat rekrutacji na studia w Birmingham. Interesuje mnie kierunek Interior Design ale nie mam pojecia w jaki sposob zlozyc papiery, kiedy je zlozyc i co najwazniejsze-czego oni w ogole wymagaja?! No i ile to kosztuje?! Jak tu wygladaja studia zaoczne? Czy mozliwe sa jakies dofinansowania? To dla mnie bardzo wazne wiec prosze o pomoc i z gory bardzo dziekuje. Pozdrowionka i buziaki, Martyna.

martini
 
 

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 12 lip 2007, 20:59 Re: Uniwerek?!

Martini, najpierw sie zdecyduj na ktorym uniewrku w bham chcesz studiowac, a potem na 100% wszystko jest na ich stronie internetowej
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez acmd » 15 lip 2007, 16:06 Re: Uniwerek?!

Chyba chodzi o UCE, bo tam mają takie kierunki, ale strona internetowa to dobry pomysł :razz:

acmd
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączył: 21 mar 2007, 10:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tonus » 15 lip 2007, 21:18 Re: Uniwerek?!

Martynka, wnikliwie stronke UCE trzeba przestudiowac i notatki porobic. Pierwsze co, a o tym juz dobrze wiemy, to ILTES trzeba zdac. Jak tylko skoncze tak pracowac to siadamy i wchlaniamy ten angielski :):):):). buziak :):)hehe
Avatar użytkownika
tonus
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 41
Dołączył: 11 cze 2007, 22:22
Lokalizacja: Bydgoszcz/Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 18 lip 2007, 10:56 Re: Uniwerek?!

nie trzeba miec iltes. warunek jest taki ze powalisz komisje na interview swoim nienagannym angielskim. o ile dobrze pamietam rekrutacja na wiekszosc kierunkow zaczynajacych sie we wrzesniu/pazdzierniku2008 konczy sie w marcu'08(?). no i pierwszym etapem jest rekrutacja internetowa i to tez wiaze sie z kosztem okolo £30. poza tym wszystkie studia w anglii sa platne w zaleznosci od wybranego kierunku. jak nie masz bogatych rodzicow, ktorzy zaplaca ci za nauke to mozliwa jest nieoprocentowana studencka pozyczka, ktora splaca sie po ukonczeniu nauki kiedy twoje zarobki przekraczaja £15tys rocznie. ale ogolnie tak jak wyzej napisano - wszystko jest na stronach internetowych. trzeba tylko sie troche wysilic i poszukac. te informacje co ja podalem moga nie byc dokladne bo pisze to co pamietam "z glowy" kiedy sam szukalem;] powodzenia.
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 37
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 14 mar 2008, 06:51 Re: Uniwerek?!

Popatrz czy na University of Wolverhampton nie ma twojego kierunku, jest tanszy od Bham, ma duzo campusow, ja aktualnie studiuje Sound Production, wiec jakby co, to jestem w stanie ci odrobine pomoc.

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY