College i GCSE

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez Dala » 28 lip 2007, 08:56 College i GCSE

Witajcie. Planujemy z matką za jakiś czas wyjechać do Anglii. Byłoby to w czasie w którym ja powinnam iść do Collegu. Słyszałam,że zapisać trzeba się do marca, że miałabym jakiś test ze znajomości języka etc. Jednak... zastanawia mnie fakt czy bez testu GCSE przyjmą mnie do jakiegoś Collegu na wydział prawny. Ewent. czy mogłabym nie chodząc tam wcześniej do szkoły jakoś do niego przystąpić ( wie ktoś czy jest trudny?). Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Ps. Z językiem nie mam problemu,

Dala
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 27 lip 2007, 22:20
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomi09pl » 28 lip 2007, 10:03 Re: College i GCSE

wszystko zalezy od tego na jaki kierunek i level bedziesz chciala isc. jak masz swiadectwa z gimnazjum to je przetlumacz u przysieglego tlumacza i zabierz ze soba bo moga sie przydac ale nie koniecznie. duzo tez zalezy od interview, ktore bedziesz musiala przejsc. ale jak mowisz ze z jezykiem nie masz problemu to poprostu bedziesz musiala sie dobrze sprzedac. bez zadnych podtekstow. chociez te "informacje" ktore podalem moga byc inne, wiec najlepiej to radze wybrac college, sprawdzic dokladnie jego strone internetowa i tam sa wszystkie informacje.

jeszcze jezeli chodzi o terminy to tak - rekrutacja internetowa oficjalnie skonczyla s :twisted: ie w marcu ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze jak sie pojdzie nawet w sierpniu osobiscie do collegu to moga znalezc jeszcze dla ciebie miejsce. powodzenia! :twisted:
Avatar użytkownika
tomi09pl
Rozeznany
 
 
Posty: 147
Wiek: 37
Dołączył: 11 paź 2006, 14:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dala » 28 lip 2007, 18:50 Re: College i GCSE

Dzięki :) Akurat co do "sprzedawania" się mam wprawę :P

Dala
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 27 lip 2007, 22:20
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY