Kurs języka angielskiego

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez Marika_1990 » 27 wrz 2009, 15:39 Kurs języka angielskiego

Wiecie może, gdzie można uzyskać kurs IELTS lub TOEFL?

Marika_1990
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 13 wrz 2009, 14:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 28 wrz 2009, 06:58 Re: Kurs języka angielskiego

poszukaj info o Brasshouse
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 40
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika0107 » 6 lis 2009, 15:10 kursy językowe dla dzieci

Witam serdecznie mam pytanko czy słyszeliście może o kursach językowych dla 4 latka w Birmingham? Jeśli tak proszę o jakieś namiary :) Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich forumowiczów

monika0107
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 7 paź 2008, 20:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 6 lis 2009, 19:30 Re: Kurs języka angielskiego

monika0107 4-latka ciezko bedzie "nauczyc" poprzez kurs. nie lepiej w zlobku, kilka godzin i przyswoi nauke "naturalnie", bawiac sie, rozmawiajac i uczeszczajac w grupowych pracach artystycznych:wink:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez alojzy » 7 lis 2009, 22:49 Re: Kurs języka angielskiego

agg napisał(a):monika0107 4-latka ciezko bedzie "nauczyc" poprzez kurs. nie lepiej w zlobku, kilka godzin i przyswoi nauke "naturalnie", bawiac sie, rozmawiajac i uczeszczajac w grupowych pracach artystycznych:wink:

chociaż forumowiczki nie lubię to się z nią wyjątkowo zgadzam :-P

alojzy
 
 

KobietaPostNapisane przez monika0107 » 9 lis 2009, 12:34 Re: Kurs języka angielskiego

hej dzięki agg za odpowiedz :smile: ale mój maluszek uczęszcza do przedszkola ( dwie godz. dziennie) tylko chciałam go zapisać na dodatkowe zajęcia językowe ponieważ boje się,że jest mu ciężko gdyż jest jedynym polsko-języcznym dzieckiem w grupie :sad:

monika0107
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 7 paź 2008, 20:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 9 lis 2009, 18:53 Re: Kurs języka angielskiego

Monika, na Twoim miejscu bardziej bym szukał kursu polskiego, niż angielskiego... Uwierz mi... I nie zdziw się, jak zacznie do Ciebie mówić po angielsku :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agata1981 » 10 lis 2009, 17:43 Re: Kurs języka angielskiego

"bardziej bym szukał kursu polskiego, niż angielskiego"

zgadzam sie w 100%. moj syn ma 9 lat ,do szkoly w aglii zaczal chodzic 3 lata temu,rowniez w jego szkole nie ma polskich dzieci i chociaz my w domu mowimy po polsku to jednak moj syn na dzien dzisiejszy juz mysli po angielku.mowi po polsku ale np. przez sen po angielsku. pisac umie po polsku ale niestety uzywa gramatyki angielskiej. wiec na twoim miejscu bym sie nie martwila ,ze nie zalapie angielskiego .a czterolatki maja swoj jezyk i w kazdym jezyku sie dogadaja :-)

.pozdrawiam

agata1981
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 7 lis 2009, 11:06
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Betty » 13 lis 2009, 11:03 Re: Kurs języka angielskiego

Im mlodsze dziecko tym jest zdolniejsze jézykowo, takze nie ma obawy aby 4-latek nie zatrybil angielskiego....to my dorosli mamy z tym wiéksze problemy...
Moje dzieci przyjechaly tutaj z zerowá znajomosciá angielskiego, po 2 letnim pobycie i chodzeniu do szkoly (nie ma wiékszego znaczenia czy w szkole sa polskie dzieci, bo nauczyciele nie bardzo pozwalajá na mówienie w innym niz angielski jézyku)opanowaly jézyk bardzo dobrze i jestem z nich naprawdé dumna...
Agata pisze ze Jej syn mysli po angielsku (tak zle to z nimi nie jest) ;) nie wiem jak to jest w przypadku innych pociech ale moja mlodsza córka ma lekkie problemy z polská ortografiá i gramatyká (szkola angielska byla Jej pierwszá szkolá)a starszej czasem brakuje polskich wyrazów...mnie angielskiego uczyc nie chca (sá tak zméczone calodzienym funkcjonowaniem po angielsku)...
Znam dziewczynké, która przyjechala tu jako 4-latka i bardzo slabo mówi po...polsku, choc w domu rodzice mówia wylacznie w ojczystym jézyku...takze duzo zalezy tez od nas samych...
Takze Moniko, zaprzestan szukania kursu angielskiego, taka jest moja rada...
Pozdr.
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączyła: 10 maja 2007, 08:04
Lokalizacja: pól godziny od centrum
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika0107 » 13 lis 2009, 14:10 Re: Kurs języka angielskiego

Dzięki bardzo za wszystkie posty:) nie ukrywam ,że podniosłyście mnie na duchu ;)

monika0107
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 7 paź 2008, 20:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KEM » 17 lis 2009, 11:38 Re: Kurs języka angielskiego

AdamBoltryk napisał(a):na Twoim miejscu bardziej bym szukał kursu polskiego, niż angielskiego


wszystkim mamom polecam Polskie Szkoly Sobotnie prowadzone pod patronatem Polskiej Macierzy Szkolnej
http://www.polskamacierz.org/
Avatar użytkownika
KEM
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 29 paź 2007, 16:38
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY