Studia-Prosze o pomoc

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez ania123 » 5 lip 2010, 12:28 Studia-Prosze o pomoc

Jestem w Anglii od 4 lat.Pracuje..Skonczylam ESOL.Moj angielski jest komunikatywny.Chcialabym rozpoczac studia w Angli.Czy moje, polskie swiadectwo maturalne jest ''przepustka'' na studia w Uk? Prosze o informacje na ten temat.Z gory dziekuje.
Ostatnio edytowano 5 lip 2010, 17:03 przez ania123, łącznie edytowano 2 razy

ania123
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 19 cze 2010, 23:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 5 lip 2010, 14:52 Re: Studia-Prosze o pomoc

ania123 napisał(a):Chcialabym rozpaczac studia w Angli.(...)


No tak. Wydaje mi się, że jak rozpoczniesz tutaj studia to dopiero będziesz rozpaczać...

Pozdrawiam

PS. Nie mogłem się powstrzymać. A ubaw mam do teraz :)

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Patrico » 5 lip 2010, 20:39 Re: Studia-Prosze o pomoc

Polską maturę akceptują tutaj w Anglii. Od uniwerku zalezy tylko czy jakiś dodatkowy certyfikat z języka będzie potrzebny. Ogólnie to da radę to rozkręcić i wcale nie jest to takie trudne.
Pozdrawiam

Patrico
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 37
Dołączył: 27 mar 2010, 14:30
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pinsleepe » 5 lip 2010, 22:17 Re: Studia-Prosze o pomoc

polecam to forum. duzo sie tam dowiesz i ludzie sa bardziej zorientowani.

British Council Poland

pozdro
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 40
Dołączyła: 6 lis 2007, 19:55
Lokalizacja: Manchester
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sandra » 6 lip 2010, 23:29 Re: Studia-Prosze o pomoc

hey mi osobiscie moja matura (stara) nie przydala sie i tak mialam test z ang i matematyki mimo ze posiadam esol L1

[ Dodano: Sro Lip 07, 2010 00:42 ]
wiem ze jak sie ma mature stara to trzeba skonczyc kurs ''communication skills'' chociaz teraz od przyszlego roku to sie bedzie nazywalo''functional skills'' plus ang i matemetyka albo science w zaleznoci na co skladasz papiery

jak skladalam na protetyke to mialam jak juz wczesniej pisalam test z matmy i ang + przetlumaczony dyplom z elektroradiologii tez mi pomogl no i certyfikat z ESOL

sandra
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 40
Dołączyła: 27 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: ZIELONA GORA
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez erka » 8 lip 2010, 19:41 Proponuje najpiew poczytac gdzie chcesz i jaki kurs

pozniej dowiedziec sie czego wymagaja (czesto wymagaja test z jezyka angielskiego pomimo ze masz komunikatywny i z matematyki) i zarejestruj sie w UCAS . Poza tym musisz sie spieszyc jesli juz nie jest za pozno bo na niektore kierunki sklada sie aplikacje do marca.

Polecam

http://www.ucas.ac.uk i http://www.educationuk.org

Milego studiowania :-D

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY