szkoła Our Ladyof Fatima Catholic

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez Aniger » 21 wrz 2010, 19:21 szkoła Our Ladyof Fatima Catholic

Witam wszystkich!
Mam pytanie i mam nadzieję, że ktoś odpisze.
Mojego synka przyjęli do katolickiej szkoły Lady Fatima na Harbornie. Po 2 latach czekania na liście rezerwowych dzisiaj zadzwonili że mają dla niego miejsce. Moj syn chodzi obecnie do szkoly george dixon. ogolenie nie jestem za bardzo zadowolona z tej szkoly. syn idzie z placzem do szkoly, mowi ze mu sie nie podoba ta szkola, ze panie krzycza i wogole same zle rzeczy- i tak to juz trwa 2 lata. przez dwa lata staralismy sie zmienic szkole, poszukac innej ale wierzcie mi nadaremnie.mam pytanie czy ktoś wie jak jest w tej szkole lady fatima , czy spoko nauczyciele i wogóle wszystko na ten temat. a może czyjeś dziecko tam chodzi?
Proszę o odpowiedzi.
Z góry dziękuję za wszystkie wpisy.
Pozdrawiam ;)

Aniger
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 12 sty 2010, 13:33
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 21 wrz 2010, 21:13 Re: szkoła Our Ladyof Fatima Catholic

Mojej kolezanki Corcia poszla do reception class w tym roku. Jest bardzo zadowolona :) Kolezance bardzo zalezalo na tej szkole, wiec musi byc dobra - ona sama pracuje w szkolnictwie :)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Aniger » 21 wrz 2010, 21:21 Re: szkoła Our Ladyof Fatima Catholic

Dziękuję bardzo za odpowiedż. troche mi lepiej choc mam straszne obawy jak to bedzie. mam tylko nadzieje ze nie bedzie tak zle.
Agg a orientujesz sie czy jest tam duzo polskich dzieci???? wiesz jakby co to moze jakies dzicko z innej klasy by pomoglo mojemu synowi.
dziekuje i pozdrawiam; :-)

Aniger
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 12 sty 2010, 13:33
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY