Nerwobóle , bole w klatce piersiowej?

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 27 lis 2012, 15:01 Re: Nerwobóle , bole w klatce piersiowej?

LadyHekate, smarowałam,jest jakas tam poprawa, wiec mam nadzieje,ze to tylko zmeczenie miesni .
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 39
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez -eMPe- » 27 lis 2012, 15:06 Re: Nerwobóle , bole w klatce piersiowej?

ZZSK niekoniecznie musi wytwarzac wszystkie objawy. Dopada ludzi wlasnie w wieku dwudziestu kilku lat, i czesc ludzi zapomina ze na to choruje do czasu az pojawi sie bol przeszkadzajacy w oddychaniu albo chodzeniu czy nawet lezeniu.
Obrazek

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posty: 156
Dołączył: 23 sty 2008, 20:09
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 27 lis 2012, 15:22 Re: Nerwobóle , bole w klatce piersiowej?

-eMPe-, wydaje mi sie, ze ZZSK jest choroba tak postepujaca i tak bolesna, ze nie da sie zapomniec, ze sie ja ma...
i nie chodzi mi o wszystkie objawy- ale aby bylo ogolnie podejrzenie tej choroby bol musi utrzymywac sie dluzej niz 3 miesiace ...
Poza tym bol zeber po jedej stronie i brak innych objawow ze strony stawow/ miesni czy kregoslupa przeczy za istnieniem tej choroby u bogini8, nie strasz :P
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 27 lis 2012, 16:12 Re: Nerwobóle , bole w klatce piersiowej?

bogini8, mowilam, ze jeszcze nie pora na Ciebie... :lol:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez GIWI » 27 lis 2012, 17:32 Re: Nerwobóle , bole w klatce piersiowej?

bogini8
nie czuje bolu w samym srodpiersiu, bardziej z boku w strone pachy.
Stresu mialm ostatnio nadmiar, wiec moze sie wszstko skumulowalo.

Bole w srodpiersiu to dowod na bole zawalowe, a takie jak Ty opisujesz to dowod na nerwice serca. Piszesz ,ze mialas wiele stresu, co moze potwierdzac "diagnoze".
Kazdy lek na uspokojenie nerwow dziala na caly system nerwowy w organizmie uspokajajaco. Leki te nie dzialaja wybiorczo tylko na uspokojenie nerwow serca, czy nerwow zoladka.... Np Milocardin jest na nerwice serca ,ale rowniez pomoze bardzo skutecznie na nerwicowe bole zoladka.
Jesli uspokoisz sie i nie bedziesz przejmowac klopotami wiec nerwobole serca ustapia, ale one powroca przy kazdym nastepnym silnym stresie. Czyli nalezaloby miec lek na przyszlosc jesli znowu pojawia sie te same bole. Wystarczy magnez bez recepty z apteki w Pl.Ktos z rodziny moze przyslac z Polski.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE