gp west bromwich

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

KobietaPostNapisane przez salma » 4 gru 2009, 13:41 gp west bromwich

Witam

Przeprowadziłam się kilka dni temu z B'ham do West Bromwich i muszę w związku z tym znaleźć nowe gp w tym rejonie. Mam półroczne dziecko. Czy ktoś może polecić jakieś dobre, sprawdzone gp, z dobrymi lekarzami? Czekam na odpowiedzi za które z góry dziękuję i pozdrawiam!

salma
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 28 wrz 2009, 21:03
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bubu » 4 gru 2009, 15:35 Re: gp west bromwich

polecam ci przychodnie na high street na przeciwko lidla.carters green medical center .jestem tam zapisana wraz z synkiem.jestem barzdzo zadowolona .wlasnie wczoraj tam bylam bo maly niehcial jesc bolalo go gardlo .niebylo naszego lekarza ale dostalam innego i tez byl ok.porzadnie go zbadal zapisal antybiotyk(nie paracetamol ;) ) bo mial zapalenia gardla.

bubu
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 3 wrz 2008, 10:43
Lokalizacja: tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 4 gru 2009, 16:40 Re: gp west bromwich

Ja tez ze swoim małym do Carters Green jestesmy zapisani do Dr Crampton, bardzo mila i pomocna pani. No i ostatnio byla na urlopie i trafilismy do innej, tez bardzo fajnej. Również polecam ta przychodnie.

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez salma » 5 gru 2009, 10:26 Re: gp west bromwich

Bubu, Nadijka serdecznie dziękuję Wam za odpowiedź i życzę Wam i Waszym maluszkom zdrówka w te zimowe chłody

salma
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 28 wrz 2009, 21:03
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ZDROWIE