Sklep komputerowy z warunkami do "majsterkowania"

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 29 kwi 2012, 19:39 Sklep komputerowy z warunkami do "majsterkowania"

Z Polski przyjechał mi komputer stacjonarny. W Polsce działał, po przyjeździe nie działa.

Potrzebuję sklepu komputerowego do którego mógłbym przynieść to stare pudło i spróbować różne części jakie mają w ofercie czy może z nimi zadziała. Co okaże się mi potrzebne - kupię (do sprawdzenia jest płyta główna, proc, karta graficzna, zasilacz). Znacie coś takiego?

Może być też prywatna osoba która całkiem przypadkiem posiada mnóstwo losowych starych części komputerowych i miałaby ochotę sprzedać mi któreś / pomóc z dobrego serca / pomóc za nieduże pieniądze. :)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 29 kwi 2012, 20:10 Re: Sklep komputerowy z warunkami do "majsterkowania"

jest taki na Yardley wood road w Billesley - ale nie wiem jak to daleko od Ciebie. ewentualnie na browar sie mozemy umowic i posprawdzam Ci co nie dziala :D
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA