Gwarancja miedzynarodowa na laptop

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez madzian » 25 cze 2012, 21:23 Gwarancja miedzynarodowa na laptop

chce kupic laptopa w uk ale mieszkam w Polsce w razie jakiego kolwiek problemu ( zepsucia laptopa) jak to rozwiazac ? czy ktos wiem jak to wyglada? gdzie mozna sie dowiedziec ? itp.? ewentualnie czy ktos jest w stanie polecic mi jakiegos laptopa do 2000zl najlepiej ewentualnie do 2500? Pozdrawiam

madzian
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączyła: 19 sie 2008, 20:36
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 25 cze 2012, 22:56 Re: Gwarancja miedzynarodowa na laptop

Skoro mieszkasz w Polsce to dlaczego chcesz laptopa kupić w UK ? Tylko nie pisz mi że taniej bo w to nie uwierzę ? Kiedyś i to chyba niedawno porównywałem ceny właśnie laptopów i stwierdziłem że w PL można taniej kupić niż w UK, trzeba tylko poszukać. co do gwarancji to różne firmy różnie to respektują, proponuję jeżeli już uprzesz się kupić jakiegoś laptopa w UK znaleźć nr tel. do serwisu centralnego w PL i dopytać się o gwarancje europejską

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 26 cze 2012, 06:08 Re: Gwarancja miedzynarodowa na laptop

samotny, zależy: ja swego czasu za laptopem jabłkintosza się rozglądałem to owszem w PL ceny były porownywalne do angielskich, ale modele sprzedawane w PL były sprzed roku. Natomiast po porównaniu równowartościowych kompów wychodziło jakieś 6-7 stów taniej w UK. Pytałem kolesia w oficjalnym przedstawicielstwie w Poznaniu o ten ewenement, ale nie potrafił mi wyjaśnić :o
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez jaculski » 26 cze 2012, 09:56 Re: Gwarancja miedzynarodowa na laptop

heh, ja wzeszłym roku Acera z Polski przywiozłem:) Zapłaciłem taniej i był lepszy niz laptopy w tym przedziale w uk. Jesli dobrze poszukasz, to w Polsce coś trafisz za 2500. W anglii dostaniesz 12m-cy darmowej gwarancji-w Polsce 24.

Co do gwarancji międzynarodowej: W Polsce możesz mieć z tym problemy, jak ze wszystkim co się psuje. W teorii jednak to działa.

jaculski
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 17 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI