Powiadomienie pracodawcy o ciąży

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez Olusia85 » 3 lip 2012, 18:38 Powiadomienie pracodawcy o ciąży

Czy moze ktos sie orientuje jak powinno wygladac zawiadomienie pracodawcy o ciazy moj szef sobie taakiego zazyczyl abym mu napisala

Olusia85
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączyła: 14 lis 2007, 13:22
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 3 lip 2012, 20:36 Re: Powiadomienie pracodawcy o ciąży

piszesz pismo ze jestes w ciązy jesli chce załaczasz certyfikat..KOPIE i potem edzie chciał wiedziec pewnie kiedy sie wybierasz na maternity i to wszystko
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karmelek » 3 lip 2012, 22:08 Re: Powiadomienie pracodawcy o ciąży

Nie wiem dlaczego po raz kolejny ktoś wprowadza dziewczyny w błąd. Certyfikat dostaje się po 20 tygodniu ciąży!! W sumie to nie certyfikat tylko forma MAT B1, który będzie potrzebny partnerowi/mężowi do otrzymania 2 tygodni tacierzyńskiego, a Tobie by przedstawić pracodawcy do otrzymywania macierzyńskiego (jeśli nie od pracodawcy to od Job Centre). Jedynie co możesz napisać pismo oraz przynieść mu pokazać zieloną książkę.
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 3 lip 2012, 23:20 Re: Powiadomienie pracodawcy o ciąży

ale ze niby tym kims jestem ja? no przepraszam ale autorka nie napisała w którym tyg ciązy jest wiec domniemałam ze juz posiada certyfikat.... MAT B1 jest certyfikatem....
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karmelek » 4 lip 2012, 01:23 Re: Powiadomienie pracodawcy o ciąży

Ivoneczka23 nie mówię, że Ty ale już kolejny raz czytam, że mają pokazać certyfikat jak tylko się dowiedziały o ciąży. O ciąży pracodawcę należy poinformować do 15 tyg stąd mój wniosek, że formy MAT B1 nie posiada. Jeśli kogoś interesuje więcej informacji odsyłam do ich stronki: http://webarchive.nationalarchives.gov.uk/+/http://www.berr.gov.uk/files/file34285.pdf
http://www.direct.gov.uk/en/Parents/Moneyandworkentitlements/WorkAndFamilies/Pregnancyandmaternityrights/DG_10026556 na tej stronie można też obliczyć sobie kiedy można najwcześniej iść na Statutory Maternity Pay, do kiedy należy złożyć wszystkie dokumenty od kiedy chce się zacząć maternity, ile i w jakiej wysokości oraz jak długo będą nam płacić, kiedy należy wrócić do pracy itd.
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO

cron