Depilacja laserowa - IPL LASER

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez anna83 » 26 sty 2013, 17:16 Depilacja laserowa - IPL LASER

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam pytanie? Czy któraś z Was robiła sobie depilację tą metodą? Czy jesteście zadowolone? Czy warto wydać na to tak wysokie pieniądze? Czy nie miałyście skutków ubocznych? Jeśli tak to jakie? Może jakieś adresy godne polecenia? No i w ogóle wszystko piszcie co wiecie i jakie macie doświadczenie? Pozdrawiam :-)

anna83
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 16 sie 2010, 11:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 26 sty 2013, 19:47 Re: Depilacja laserowa - IPL LASER

anna83, ja doswiadczenia na sobie nie mam, ale z opinii innych wiem, ze nie warto decydowac sie na IPL. poczytaj troche opini w internecie i wyszykaj filmiki na YT.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 26 sty 2013, 20:40 Re: Depilacja laserowa - IPL LASER

IPL ma najnizsza skutecznosc w trwalej depilacji posrod innych urzdazen do tego przeznaczonych.
Zwykle zabiegi na IPL sa najtansze, gdzy zakup takiej niezbyt skutecznej maszyny nie jest zbyt wysoki. W cenie jedengo zabiegu na skutecznym laserze mozesz upolowac serie 6 zabiegow na IPL na ten sam obszar ciala.

Z doswiadczen testowanych na wlasnej skorze i kieszeni uwazam, ze lepiej skorzystac z lepszego typu lasera. Przeszlam przez to kilka lat temu, a lasery uzywane w kosmetologii przezywaja dosc szybkie rewolucje, wiec nie poradze Ci typu konkretnego urzadzania, ktore mialoby teraz opinie najskuteczniejszego.
Najbardziej bylam zadowolona z zabiegow w Sk:n , mieli wtedy najskuteczniejsze lasery i najbardziej profesjonalna obsluge.

Co do skutkow ubocznych- to mialam czesc zabiegow robionych urzedzeniami pozbawionymi mechanicznego chlodzenia skory. Osoba wykonujaca zabieg pryskala mnie specyfikiem, ktory chlodzil i lagodzil bol. Po jednym z tych zabiegow bylam paskudnie poparzona, pozatym byly one duzo bardziej bolesne. Warto sprawdzic czy laser ma przystawke chlodzaca. Niestety zwykle wplywa to tez na cene zabiegu....

Pozatym efekt zalezy od Twojej pigmentacji, jesli masz wlosy jasniejsze lub zblizone do odcienia Twoje skory to uwazam, ze szkoda pieniedzy nawet na probny zabieg.

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI