Mleko SMA Gold

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

MężczyznaPostNapisane przez pytun » 27 sie 2012, 12:29 Mleko SMA Gold

Witam. Podaje dziecku mleko SMA First Milk (Advanced Gold System) w szpitalu powiedzieli mi ze jest to najlepsze mleko dla mojego malucha. A co wy sadzicie o tym mleku ? pozdrawiam

pytun
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 7 gru 2011, 20:44
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 27 sie 2012, 13:13 Re: Mleko SMA Gold

Jesli Twoje dziecko dobrze na to mleko reaguje to ok,podawaj mu je,moj syn nie mogl go pic,nie tolerowal jego skladu.Podawalam mu Aptamil, to co jest dobre dla jednych dzieci niekoniecznie musi odpowiedac drugim :)
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Przemko » 27 sie 2012, 14:41 Re: Mleko SMA Gold

dokładnie tak jak napisano wyżej jak Twoje dziecko toleruje to mleko to ok to znaczy że wszystko jest w porzadku. Moja córka równiez piła to mleko a drugie dziecko niestety juz nie tolerowało SMA Gold w ogóle, były biegunki, refluks, wymioty itp i SMA zamieniliśmy na- COW&GATE , które tolerowało bez problemu. Wszystko więc zalezy od dziecka, od organizmu.

Przemko
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 gru 2009, 14:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez filim » 27 sie 2012, 16:36 Re: Mleko SMA Gold

czesc. ja podawalam mojej pierwszej corce sma do 2roku zycia i to samo robie teraz z druga corka. tylko sma, na inne sa uczulone(biegunka, wysypka)powodzenia

filim
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 19 lut 2010, 18:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 27 sie 2012, 16:53 Re: Mleko SMA Gold

ja chciaam zmienic na SMA gold bo moja cora sie nie najadala juz aptamilem 1 ale moja corcia dostala od niego biegunki wiec zmienilam na aptamil 2 dla glodniejszych mauszkow, poza tym ten SMA gold smierdzi jak stary slonecznik. polozna mi polecila aptamil
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mloda mama » 27 sie 2012, 17:17 Re: Mleko SMA Gold

hej ja podawalam mojej malej sma gold jak miala szesc mies nie chciala go pic, dziwilam sie czemu ,sama sprobowalam i zrozumialam -bylo okropne w smaku.Sma polecila mi polozna. Przeszlismy na cow&gate i zaczela zaraz jesc,inny smak ,inny zapach nawet mnie smakowalo.Gdybym miala komus doradzic to napewno cow&gate,mala pila do2,5 lat, zadnych problemow.pozdrawiam

mloda mama
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 5 lip 2010, 10:09
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joanna24360 » 27 sie 2012, 19:48 Re: Mleko SMA Gold

witam ja tez podawalam mojemu synkowi te mleko bo tylko takie bylo dostepne w szpitalu ale po kilku dniach moj maly nie mogl sie zrobic kupy i polozna Polka powiedziala mi ze to mleko jest bardzo tluste i podaje sie je wczesniakom i noworodkom ktore musza szybko przybrac na wadze i rzeczywiscie zmienilam na cow gate i problem znikl od razu zauwaz ze butelki sa tak tluste ze nie da sie ich wyplukac

joanna24360
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 19 lut 2011, 21:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 27 sie 2012, 19:55 Re: Mleko SMA Gold

polecam sprobowac te mleko zanim sie poda dziecku, jest paskudne w smaku i nie zartuje strasznie smierdzi, nikomu nie polece SMA a aptamill jak najbardziej nawet w szpitalu w walsall tylko te polecali. A tak nawiasem te w kartonikach gotowe do podania lepiej smakuja niz te z proszku.
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 27 sie 2012, 20:40 Re: Mleko SMA Gold

ja tez podawałam APTAMIL to BEBILON w polsce wiec nie było problemu jak jechalam nie musialam zabierac ze soba moja połozna tez powiedziala ze odradza SMA i ze lepiej własnie Aptamil ale to zalezy od ciebie...wiekszośc moich znajomych uzywa Aptamilu pozdrawiam
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 11 lis 2012, 19:20 Re: Mleko SMA Gold

My podajemy gotowe Sma i faktycznie Nasza mala robi kupke co 3 dni :( Probowalem w smaku jest ok Czy podajecie dziecku wode przegotowana (chodzi mi o niemowlaki) ,bo tak doradzila nam polozna.

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez fili88 » 31 sty 2013, 09:30 Re: Mleko SMA Gold

Ja mojemu synkowi od 3 miesiaca podaje SMA gold i jest zadowolony. Później zamienilam to na SMA extra hungry baby bo słabo przybieral na wadze. Gdy skoczył do normy w zasadzie teraz znów powrocilam do SMA GOLD. Nigdy nie miał problemu z przyjęciem tego mleka. Problem jest jak trzeba lecieć do Polski i wysyłać mleko do Polski :-/

fili88
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 7 sty 2013, 18:57
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO