Można płacić w Angli polską kartą?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez caroline2512 » 8 lut 2013, 12:31 Można płacić w Angli polską kartą?

Jak w temacie. Mam na swoim polskim koncie trochę kasy i dlatego pytam, czy można płacić nią w sklepach?
Avatar użytkownika
caroline2512
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 1 lut 2013, 18:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 8 lut 2013, 12:49 Re: Można płacić w Angli polską kartą?

Pewnie ze mozna.Jeden.tylko minus ze prowizje od transakcji sa dosc wysokie.zalezy jeszcze jaki bank i jaka kwota.Pozdrawian
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez caroline2512 » 8 lut 2013, 14:28 Re: Można płacić w Angli polską kartą?

Hunteros30 napisał(a):Pewnie ze mozna.Jeden.tylko minus ze prowizje od transakcji sa dosc wysokie.zalezy jeszcze jaki bank i jaka kwota.Pozdrawian


Powiedzmy, że kwota 20 funtów, to ile może mi wziąć prowizji?
Bank ING, wiem, że oni mieli dobre warunki pod względem przelewów i w ogóle..
Avatar użytkownika
caroline2512
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 1 lut 2013, 18:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 8 lut 2013, 17:45 Re: Można płacić w Angli polską kartą?

Nie wiem jak ING bo w kazdym banku sa inne zasady do kazdego rodzaju konta, ale ja majac konto w PKO jesli korzystam z bankomatu innego niz ich albo dokonuje platnosci w sklepie mam pobierana prowizje w wysokosci 10zl no i oczywiscie bankowy przelicznik.
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 8 lut 2013, 17:49 Re: Można płacić w Angli polską kartą?

ja kiedys wyciagnelam z bankomatu 30 funtów z karty natwestu ale to pare lat temu i nie placilam prowizji mysle ze to zalezy jaka masz karte i zasady jej uzytkowania
np mam karte z inteligo i wyplacam z bankomatoww UK za darmo w ramach akcji bankomaty bez granic spójrz na stronke swojego banku i zobacz moze tez masz bez prowizji pozdrawiam
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 8 lut 2013, 21:28 Re: Można płacić w Angli polską kartą?

caroline2512 napisał(a):
Hunteros30 napisał(a):Pewnie ze mozna.Jeden.tylko minus ze prowizje od transakcji sa dosc wysokie.zalezy jeszcze jaki bank i jaka kwota.Pozdrawian


Powiedzmy, że kwota 20 funtów, to ile może mi wziąć prowizji?
Bank ING, wiem, że oni mieli dobre warunki pod względem przelewów i w ogóle..

A nie prościej iść do sklepu, zrobić zakupy RAZ w miesiącu i sprawdzić w nastepnym ile potrącają i czy w ogóle?
Każdy bank, każde konto, kazda karta może miec inne zasady/cennik.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez caroline2512 » 9 lut 2013, 12:48 Re: Można płacić w Angli polską kartą?

AdamBoltryk napisał(a):
caroline2512 napisał(a):
Hunteros30 napisał(a):Pewnie ze mozna.Jeden.tylko minus ze prowizje od transakcji sa dosc wysokie.zalezy jeszcze jaki bank i jaka kwota.Pozdrawian


Powiedzmy, że kwota 20 funtów, to ile może mi wziąć prowizji?
Bank ING, wiem, że oni mieli dobre warunki pod względem przelewów i w ogóle..

A nie prościej iść do sklepu, zrobić zakupy RAZ w miesiącu i sprawdzić w nastepnym ile potrącają i czy w ogóle?
Każdy bank, każde konto, kazda karta może miec inne zasady/cennik.

Pozdrawiam


Hehe, nie, bo mam określoną kwote tylko w tym miesiącu :)

Ale już sobie sprawdziłam na forum ING, że płatności kartą są bezprowizyjne, a za wyciagnięcie z bankomatu płaci się 3% od kwoty, którą się wyciąga. Tak, jakby ktoś był ciekawy :)
Avatar użytkownika
caroline2512
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 1 lut 2013, 18:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez holtrans » 9 lut 2013, 14:28 Re: Można płacić w Angli polską kartą?

płacił będzie tylko jeden raz,no chyba że pojedzie do Polski i zarobi pieniądze a później zasili konto...
ta cała Anglia to wielka ściema i bieda jest tam że aż strach...
poniżają się polacy i tyrają u arabów i pakistanów za 5 funtów...
wstyd i hańba
Avatar użytkownika
holtrans
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 gru 2012, 11:16
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez caroline2512 » 11 lut 2013, 09:36 Re: Można płacić w Angli polską kartą?

holtrans napisał(a):płacił będzie tylko jeden raz,no chyba że pojedzie do Polski i zarobi pieniądze a później zasili konto...
ta cała Anglia to wielka ściema i bieda jest tam że aż strach...
poniżają się polacy i tyrają u arabów i pakistanów za 5 funtów...
wstyd i hańba

To że Ty musiałeś wrócić do zasranej Polski, bo Ci nie wyszło, albo nie znałeś języka i się nie dogadałeś i Cię wyrypali, to nie znaczy, że każdy musi dzielić Twój los.
Poza tym jestem ONA, a nie On, widać, że nawet po Polsku masz problemy z czytaniem.

Swoją drogą.. Jak tutaj może komuś nie wyjść? To już trzeba być kompletnym leniem, żeby tutaj pracy nie znaleźć - patrząc po angolach - to są nieroby dopiero.
Ale to już nie moja sprawa, idź i komentuj dalej posty ludzi, którym się udało. Powodzenia.
Avatar użytkownika
caroline2512
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 1 lut 2013, 18:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 11 lut 2013, 17:24 Re: Można płacić w Angli polską kartą?

holtrans napisał(a):(...)
ta cała Anglia to wielka ściema i bieda jest tam że aż strach...
poniżają się polacy i tyrają u arabów i pakistanów za 5 funtów...
wstyd i hańba


Aaaahaha a toś pojechal po bandzie.
I to w 1szym poście na forum :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI