Hargate Primary School - zbieram opinie

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez bellaip6 » 27 paź 2011, 15:26 Hargate Primary School - zbieram opinie

Chcę się przeprowadzić w okolice tej szkoły i chcę tam zapisać dziecko do nursery.
Jeśli ktoś zna tą szkołę bardzo proszę o opinię,czy jesteście zadowoleni ze szkoły a szczególnie z przedszkola dla 3-latków.
Mile widziane będą opinie innych szkół w pobliżu kodu pocztowego B71 1

bellaip6
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 16 wrz 2011, 15:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasiek347 » 28 paź 2011, 09:07 Re: Hargate Primary School - zbieram opinie

Ja tam wlasnie pracuje. Jest to bardzo fajna szkola, super dyrektor. Panie w przedszkolu bardzo mile. Jest kilkoro polskich dzieci w nursery i jak sa jakies problemy jezykowe lub z adaptacja maluszkow zawsze sluze pomoca. powodzenia

kasiek347
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 2 lis 2009, 20:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bellaip6 » 28 paź 2011, 09:48 Re: Hargate Primary School - zbieram opinie

O,to już jeden plus.
A nie wiesz czy w nursery są wolne miejsca?
Mały kończy 3 latka 6 listopada,do St John Bosco ma iść już 7,czy u Was też tak jest,że dzień po urodzinach dziecko idzie do przedszkola?

bellaip6
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 16 wrz 2011, 15:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasiek347 » 28 paź 2011, 15:33 Re: Hargate Primary School - zbieram opinie

O, tego niestety nie wiem. Musialabys sie dowiedziec w sekretariacie szkoly lub w sandwellu.

kasiek347
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 2 lis 2009, 20:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bellaip6 » 28 paź 2011, 16:46 Re: Hargate Primary School - zbieram opinie

Gdybyś była tak miła,to byłabym wdzięczna.

bellaip6
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 16 wrz 2011, 15:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karjo » 9 lis 2011, 22:01 Re: Hargate Primary School - zbieram opinie

Ani dzielnica rewelacyjna, ani szkola dobrych notowan nie ma.
A co do wolnych miejsc, to chyba samemu wypadaloby sie dowiedziec, angielski pewnie ok ;).

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bellaip6 » 10 lis 2011, 08:51 Re: Hargate Primary School - zbieram opinie

karjo napisał(a):Ani dzielnica rewelacyjna, ani szkola dobrych notowan nie ma.
A co do wolnych miejsc, to chyba samemu wypadaloby sie dowiedziec, angielski pewnie ok ;).

Po pierwsze,sprawa nieaktualna,po drugie czytałam raport o tej szkole,po trzecie,jeśli ktoś napisał,że tam pracuje to ja grzecznie spytałam,czy mógłby się dowiedzieć,czy są wolne miejsca.Gdyby bardzo mi zależało,to już dawno przeszłabym się tam sama.
A to,że dołączyłam na bham 16 września nie świadczy o tym,że dzień wcześniej na wysypy przybyłam.Dziękuję za uwagę :lol:

bellaip6
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 16 wrz 2011, 15:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lori28 » 12 kwi 2014, 08:24 Re: Hargate Primary School - zbieram opinie

Witam! Wygrzebałam wątek, bo jestem zainteresowana tą szkołą. Bardzo chętnie usłyszałabym opinię rodziców których dzieci tam obecnie uczęszczają. Mój syn dostał tam miejsce w reception class i musimy odesłać list z informacją czy wyrażamy chęć;) Zmieniamy szkołę, ze względu na przeprowadzkę do West Bromwich, wiadomo, ze dla dziecka to ogromna zmiana, bo ma już swoich przyjaciół w obecnej szkole i chcę się upewnić, że Hargate to dobry wybór. Będę wdzięczna za każdy komentarz.
Avatar użytkownika
lori28
Rozeznany
 
 
Posty: 136
Dołączyła: 24 lut 2012, 20:12
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY

cron