Zmiana karty SIM na MicroSIM

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez rmazurek » 12 kwi 2014, 04:17 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

Goosia napisał(a):to chyba nigdy na oczy nie widziales karty microsim , bo jest inna , chip jest mniejszy ...


Jak juz piszecie takie rzeczy to chociaz sprawdzcie czy to prawda...

http://blog.rebelsimcard.com/wp-content ... /06/04.jpg
Avatar użytkownika
rmazurek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 38
Dołączył: 27 sie 2012, 12:38
Lokalizacja: Castle Bromwich
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 12 kwi 2014, 07:53

Wszysvy maja troche racji. Starych kart sim, np: mojej ktora zakupilem 7 lat temu nie dalo sie dociac nawet w salonie operatora. Chip na starych kartach sim jest troche wiekszy od tego jaki jest teraz na normalnych kartach sim. Nie wiem kiedy zaczeli wprowadzac zmiany na sim ale roznice w wielkosci chipa na starej I nowej normalnej karcie sim byly widoczne golym okiem.

Co do nowych kart sim to dociecie jest proste jak budowa cepa i wielkosc chipa jest taka sama.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Goosia » 12 kwi 2014, 09:49 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

magiera23 napisał(a):Wszysvy maja troche racji. Starych kart sim, np: mojej ktora zakupilem 7 lat temu nie dalo sie dociac nawet w salonie operatora. Chip na starych kartach sim jest troche wiekszy od tego jaki jest teraz na normalnych kartach sim. Nie wiem kiedy zaczeli wprowadzac zmiany na sim ale roznice w wielkosci chipa na starej I nowej normalnej karcie sim byly widoczne golym okiem.

Co do nowych kart sim to dociecie jest proste jak budowa cepa i wielkosc chipa jest taka sama.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
ja mam karte 6 lat wiec dlatego widze ta roznice :D
Załączniki
download (1).jpg
download (1).jpg (3.78 KiB) Przeglądane 5251 razy
Don't say 'up', before you have jumped

Goosia
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 11 gru 2010, 13:00
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mooffinka » 12 kwi 2014, 21:13 Re: Zmiana karty SIM na MicroSIM

Moja karta sim ma kilka dobrych lat i chip na bank jest wiekszy niz w obecnych, dlatego tak czy owak udam sie do salonu operatora ;) dziekuje wszystkim za odzew i dyskusje, pozdrawiam! :)

mooffinka
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 8 lip 2011, 17:13
Reputacja: 5
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI