Popsuła się ssawka do odkurzacza WIELKI PROBLEM!

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez mika_z » 7 lip 2007, 16:34 Popsuła się ssawka do odkurzacza WIELKI PROBLEM!

Hej, nie wiem czy to ja popsułam czy to już było popsute. W każdym razie jest mi głupio i mam pytanie gdzie mogę coś takiego kupić. Chodzi mi o ssawkę do odkurzacza? Samą końcówkę.Eh... ;)

mika_z
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 21 maja 2007, 16:10
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 7 lip 2007, 16:36 Re: Popsuła się ssawka do odkurzacza WIELKI PROBLEM!

za Argosem w centrum jest bazar tam kiedys kupowalem takie cos.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

Czy ten bazar to jest tak jakby na tyłach tej katedry? I ile taka końcówka może kosztować?
Pięknie dziękuję!

mika_z
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 21 maja 2007, 16:10
Reputacja: 0
Neutralny

Mozesz tez poszukac punktu gdzie naprawia sie sprzet agd i zapytac sie.Ja w ten sposob dostalem zamek do drzwiczek w pralce.
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

mika_z napisał(a):Czy ten bazar to jest tak jakby na tyłach tej katedry? I ile taka końcówka może kosztować?
Pięknie dziękuję!


Mika, Adamowi chodzilo pewnie o Argos dwa kroki od Bull Street (on jest na Old Square).
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1618
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

Dzieki wielkie, skocze tam w poniedzialek. Mam nadzieje, ze nikomu nie zachce sie odkurzac w niedziele:)
Pozdrawiam!

mika_z
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 21 maja 2007, 16:10
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 7 lip 2007, 20:19 Re: Popsuła się ssawka do odkurzacza WIELKI PROBLEM!

tak kolo bull street. te stoisko jest zaraz przy przystanku 33, nie wiem jak to wytlumaczyc, ja z koncowke zaplacilem chyba 2,5 funta.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

Jak idziesz od strony ,,Byka,, to najpierw masz stoisko z recznikami i posciela,pozniej chyba buty,potem facet z grillem a za nim jest gosc co ma wszystko do odkurzaczy.
Kurna,ale nawigacja.Lepsza od tomtom 910 :roll:

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Dołączył: 4 maja 2006, 06:52
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron